Тому право здоров’я Техас страховий агент може заощадити вам гроші

Навіть за наявності медичного страхування в Техасі, ви можете знайти себе в глибокій потенційної катастрофою, якщо у вас немає “правильних” агента. Ось приклад того, як швидко ви можете втратити охоплення за те, що насправді не ваша вина.

Коли Ларрі Cejka купили покриття для себе і своєї дружини, він був питання про форму заявки. Він думав, що це питав про грудні імплантати з останніх 10 років. Оскільки імплантат дружини було обумовлено мастектомії 23 років тому, він відповів “ні” і попросив свого агента передзвонити йому, якщо він інтерпретував вигляді неправильно. Він навіть відправив заявку на агента переглянути перш ніж направити його в страхову компанію. Коли агент представив форму без зміни, Cejkas вважали, що їх освітлення було безпечно в місці, щоб захистити їх.

Коли місіс Cejka пізніше переніс операцію по заміні імплантату, їх страховик скасував свою медичну страховку, і стверджували, що імплантат не були розкриті. Коли агент Cejkas “не допомогло, Cejkas найняв фірму Філадельфії успішно оскаржити. Все, що неприємності тільки тому, що агент не зробити роботу правильно, в першу чергу.

Техас Ваш агент медичного страхування так само важливо, як ваша страховка

Перевірте з вашим державний регулятор, щоб переконатися, Техас медичного страхування агент має судимості та чинної ліцензії. Добре обізнаний агент, який готовий вкладати кошти, щоб допомогти Вам отримати покриття, що відповідає вашим потребам можете зв’язатися страховиків від вашого імені. Крім того, ваш агент повинен бути досвід роботи з декількома планами і страхові компанії проконсультують Вас, які, швидше за все, прийняти вже існуючих умов.

Це важливо, бо після страховика відкидає вашої програми, ви повинні показати, що відмова на інші програми. Ваш агент повинен допомогти вам відповісти на питання заяви таким чином, що представляє своє здоров’я в найкращому світлі, будучи правдивим.

кращий Техас агентів медичного страхування запропонувати більше допомоги

Досвідчений агент може заощадити гроші і зробити весь процес простіше для вас і в інших відносинах. Агент повинен запитати про вашому бюджеті і фінансових обмежень, а також чи є у вас які-небудь проблеми зі здоров’ям.

Ви знайшли відмінний агент, коли один запитує, чи можете ви мати право на Cobra або державних програм. Так як ці програми не роблять гроші для агента, він покласти ваші потреби в першу чергу.

Агенти також повинні бути в змозі дати вам уявлення про те, як часто конкретних страховиків підняти премії. Отримання цієї інформації так само необхідно, як працює багато цитат Техас медичного страхування.

контролювати ваше здоров’я страхування в Техасі застосування та охоплення

Про всяк випадок, подивіться будь-яку інформацію, ваш агент підкоряється страховика від вашого імені. Коли у вас є питання, зателефонуйте в страхову компанію самостійно. Ви також можете обговорити користь обмежень або винятків з ними. Неправильне виключення може мати покриття неефективною хоча премій звучати чудово.

Будьте впевнені, щоб ретельно переглянути всю здоров’я Техас страхової план, який може бути названий сертифікат охоплення або доказ страхового покриття. Отримати пояснення все, що ви не розумієте. Страховики можуть обмежити доступ до цих сертифікатах, поки ви не виберете попередньо вашого плану.

Найголовніше, не скасувати або припинити платити за існуючий охоплення поки ви не отримаєте підтвердження, що ваша нова заявка була прийнята. І, будьте впевнені, що це приймається без виключень або ставка збільшується, якщо ви не можете жити з зустрічною пропозицією.