Тому порівнювати при купівлі медичного страхування

Який вибрати, оздоровчий план з високою премією і жменька переваги, план з високою франшизи, або у віданні держави програма медичного страхування? Звичайно, ви виграли, АОТ просто вибрати який-небудь з варіантів, навіть не просячи суму, що підлягає виплаті або для освітлення. Це означає, уважно розглядає кожен з варіантів, щоб знайти кращу пропозицію з сімейного медичного страхування, індивідуальний план здоров’я, чи діти план медичного страхування ви шукаєте, порівнюючи необхідність. Це жорсткий, але, безумовно, необхідно.

Враховуючи спад в економіці, багато компаній вмирають, щоб вижити, і тому люди, які хочуть медичне страхування. Результатом цього відбивається в безперервному збільшенні страхових внесків з кожним роком. Ви могли помітити, це досить довгий час, але ви до цих пір, тому що ви, здається, задоволений покриття приймається і ви Дону, АОТ хочете пройти суєти план перемикання. Подумайте ще раз.

Якщо ви вже знали, що ви хочете або потребуєте медичне страхування, він, AOS час в магазин за курс. До страхової порівняння сайті порівняти ціни, пропоновані різними компаніями і в кінцевому підсумку з самої вигідною ціною. Насправді це найкращий і найпростіший спосіб зробити це, тому що ці сайти мають тільки відомих фірм, так що ви, Äôll отримати кращу пропозицію від хорошого правого компанію у себе вдома.

Перевірка на мережу лікарів. Здоров’я плани зазвичай включають це в реченні, так що якщо у нього є лікар, вам не потрібно платити за більшу свободу вибору лікаря. Якщо ні, то вам доведеться знайти іншого, і переконайтеся, що знаєте доктор, AOS розташування і доступність, якби він чи вона працює в декількох об’єктів. Це особливо важливо для тих, хто має вже існуючих умов, оскільки вони повинні фахівцями. Крім того, знати, чи є план охоплює його повністю або тільки певного періоду. Для вже існуючих умов, один рік страхується потрібно при вступі нового плану групи. Ви також повинні розглянути ваші переважним акушера або гінеколога, особливо якщо ви повинні отримати лікування безпліддя.

З’ясуйте, чи є план включає в себе регулярні медичні огляди та медичний огляд. Більшість керованих догляду планує покрити ці щорічно, але не деякі незалежні страхові плани. Немовлята, наприклад, потребують регулярних оглядах та щеплення. Якщо у вас є діти або вже планує народити дитину, уважно подивіться на цей конкретний аспект вашого плану медичного перспектива. Також зверніть увагу на його рецепт покриття наркотиків для деяких включають тільки доплати по конкретних видах наркотиків або нічого не пропонують взагалі. Інший, що ви не повинні, АОТ пропустити це екстреної та стаціонарної медичної допомоги. Перед тим, як ця, спочатку перевірте, чи потрібно вам ваша лікуючого лікаря, і, звичайно, якщо вона покрита.

Планів медичного страхування може стосуватися й інших послуг, які вам необхідно або, чи ні. Так чи знаєте ви, потребують консультації, хоспіс, альтернативні методи лікування, експериментальні процедури, хіропрактікі, медичне обслуговування вдома, догляд за хворими на дому, психіатричної допомоги, реабілітації наркоманів і алкоголіків, або інші.