Тому покупка Флорида медичного страхування на одній тільки ціною є помилкою

Кількість людей, що купують свою медичного страхування, як очікується, досягне 20 мільйонів в 2010 році, згідно з аналізом McKinsey & Ко З масове безробіття, а це заманливо просто здатися і купити високої франшизи план з низькою премією доступні. Добре це чи погано, є набагато більше, щоб думати про те, коли Флорида порівняння планів медичного страхування, ніж щомісячні ціною.

Переконайтеся, що ви дивитеся на фактичні поліс страхування здоров’я Флорида, а не знижка плану. Крім того, будьте обережні, щоб мати справу з великими страховиками, які були оцінені незалежними рейтинговими організаціями, як і AM Краще, для фінансової стабільності. У той час як рейтинг “A-” або вище не гарантує всі ваші претензії будуть оплачені, він пропонує гарантію того, що компанія має фінансові можливості для оплати претензій клієнтів.

ось що запитати про медичне страхування у Флориді

Одним з найважливіших питань, щоб запитати це сума, яку ваші витрати за свій рахунок буде обмежена, який відомий як максимальний з своєї кишені. Ось приклад того, чому це так важливо.
Коли Тіна Сміт купив політики, вона була вражена низькою премії і $ 2 мільйони користь життя покриття. Вона не розуміла, що річний ліміт всього за $ 5000 переховувався під цим граничний термін. Цей план обмеженого амбулаторне лікування до $ 5000 на рік.

Коли вона розробила лімфоми, Тіна потрібно $ 91 000 сканувань для роботи з зображеннями та інші амбулаторні послуги. “Я не медичним здоровий глузд, і воно не відбувалося зі мною, я повинен був піти з цього з частим гребенем”, поскаржилася вона.

індивідуального медичного страхування у Флориді не має меж життя

Це $ 2000000 граничний термін був досить стандартним, але реформа охорони здоров’я покласти край цим обмеження на охоплення. Страхові компанії більше не може покласти межу суми покриття ви можете отримати всього вашого життя. Ви як і раніше необхідно для захисту від інших типів меж, як річний ліміт, яка призвела до таких величезним медичним боргу для Тіни.

Крім того, переконайтеся, що ви розумієте, як франшиза плану робіт. Ви повинні мати тільки один річний франшизи, а не одну франшизу на інцидент, який може спричинити за собою набагато більш високі витрати за свій рахунок.

Флорида медичного страхування обмежує покриття для вже існуючих умов

Коли ви купуєте власне освітлення в те, що відомо як окремого ринку, це дуже важко отримати покриття, якщо Ваше здоров’я погано. Діти з уже існуючими умовами отримала гарантований охоплення в 2010 році з прийняттям реформи охорони здоров’я. Дорослі не матиме такого захисту до 2014 року.

Можливо, Ви здивуєтеся, дізнавшись, що вагітність називається “вже існуючі умови” в окремо взятому ринку. Материнство покриття на індивідуального медичного страхування Флорида варіюється залежно від страховика і за планом, але індивідуальні плани не забезпечують вагітності та пологах таким же чином, що група планує робити. Більшість індивідуальних планів не пропонують материнства покриття, якщо ви купуєте додатковий вершника.

Огидно, всі страховики в індивідуальному ринку відмовити у наданні материнства покриття, як тільки ви вагітні. Це означає, що ви повинні купити це до вагітності починається.

Що ще гірше, страховики зазвичай не знижуватиметься вашого чоловіка і дітей, а тільки після народження дитини.

медичне страхування для Флориди обмежує охоплення материнства

Коли ви вагітні, всі індивідуальні плани медичного страхування Флорида може відмовити вам охоплення поки Ваша дитина не народжується. Якщо ви отримуєте план з вагітності та пологах, перш ніж ви вагітні, то, як правило, включають в себе період очікування, перш ніж ви маєте право на допомогу по материнству.

Наприклад, ні вагітності та пологах не виплачується протягом перших 12 місяців, що ваша політика є чинною, але ви можете мати покриття, навіть якщо ви завагітніти протягом періоду очікування.

Концепції мало статися після того, як було пологове охоплення певну кількість часу, наприклад, 270 днів. Будь-яка вагітність, що відбувається до цього 270-денного терміну, як правило, не розглядатимуться, по крайней мере, не повністю охоплені.

Допомоги по материнству може бути поступовим. Наприклад, ви можете мати невелику користь, якщо ви завагітніти протягом 12-місячного періоду очікування, більше користі, якщо ви завагітніли в другий рік охоплення, і значно більший користь, коли ви завагітніли протягом третього року.

Уважно вивчіть ніяких обмежень на ваше покриття, особливо якщо ви очікуєте ускладнень при пологах, і не забудьте відняти ваш франшиза. Материнство охоплення це взагалі окрема благо додаткових вершник з окремими співстрахування заряду і франшизи.