Тому можна розглядати як високий ризик водій

Якщо ви чекаєте, щоб отримати схваленим для страхування автомобілів, є багато факторів, які можуть вплинути на рішення постачальника. А погана новина для водія в тому, що страхові компанії зазвичай мають справу із статистикою, щоб оцінити ризик класі. Були багато досліджень і аналізів зроблено для того, щоб допомогти компаніям ослів ризик швидше і точніше, і через це ви можете бути поміщений в певну категорію ризику, просто побачивши, які статистичні групи ви належите. Якщо ви в кінцевому підсумку до групи високого ризику вашої страхової заява може бути відхилена або ви можете отримати більш високі страхові внески, ніж інші водії. Це тому, що страхові компанії дуже прискіпливі при роботі з майбутніми клієнтами і не готові взяти на себе ризики очевидні, не маючи фінансового забезпечення для цього. Високий ризик драйверів яких є страхові компанії зазвичай хочуть уникнути, тому що такі автовласники зазвичай викликають надто багато витрат, пов’язаних з більш загальним аварій і претензій. І очевидно, що будь-яка розсудлива бізнесу хотіли б скоротити свої витрати і збільшити свої доходи. Ось чому високий драйверів ризику не дуже пощастило, коли справа доходить до контакту з авто страхування котирування. Але те, що змушує вас розглядати як один?

Серед безлічі факторів, які можуть поставити вас у вищу лігу ризику, вік є одним із найвідоміших (і деякі скажуть, несправедливо). Претензія статистика показує, що молоді водії, як правило, потрапляють в аварії набагато частіше, ніж більш зрілі водіїв. Відсутність належного досвіду водіння, загальний агресивний стиль водіння і схильністю до ризику робить підлітків водіїв дуже ризиковану категорію. Це є основною причиною для підлітків, щоб отримати високі котирування автострахування при отриманні їх перший політик.

Водіння дорогі або швидкий і потужний автомобіль також може поставити вас в категорію високого ризику водіїв. Такі автомобілі зазвичай мають більш високі витрати на ремонт і вимагають спеціальних частин і послуг, що не всі страховики були б готові взяти на себе. Право при отриманні авто страхування котирування ви побачите, що більш дорогі і потужні машини, тим більше вам доведеться платити за страхування його.

Пол також впливає на кредитний рейтинг. Більшість чоловіків-водіїв припустити, що жінки є найгіршим за кермом, але в іншому випадку державної статистики. Насправді, жінки зазвичай краще авто страхування котирування, так як в цілому жінок-водіїв, як правило, потрапляють в аварії набагато менше, ніж чоловіків. Звичайно, частково це пов’язано з тим, що все менше жінок-водіїв на дорозі, ніж чоловіки автовласників. Але тим не менш, жінки, як правило, менш агресивні в русі і це відбивається у страхових тарифів. Він буде впевнений, здається, сексизм водії-чоловіки, але ви не можете піти проти статистики.

І давайте не забувати про запис водіння. Якщо він наповнений квитків, незначних аварій, порушень правил дорожнього руху та інші докази вашого безрозсудного поведінки на дорозі, то ви неодмінно отримаєте більш високі ставки, якщо такі взагалі. Ви можете бути відмовлено охоплення повністю, якщо ви водіння запису досить погано. Тому переконайтеся, що тримати його в чистоті і охайним, коли шукаєте хороші лапки страхування автомобілів.