Тому зараз найкращий час, щоб купити страховку захисту доходів

Страховики отримують хвилювався. Капання з коли-небудь погіршення фінансових новин виявив раніше оптимістичні прогнози уряду не більше ніж політичного підгрунтя. Не такий проблемою для страховиків будинків і автомобілів, але погані новини, якщо вони пропонують політики за втрату доходу у зв’язку з безробіттям.

Деякі люди люблять називати цей тип страхового покриття резервування або страхування на випадок безробіття, назву страхової галузі подобається використовувати захисту доходів. Незалежно від того, як вона називається, вона стала все більш і більш дорогим. Ті страховики збираються походу їх ставки ще раз з урахуванням очікування, що безробіття виросте до більш 3 мільйонів в цьому році.

З преміями, ймовірно, збільшиться протягом найближчих декількох тижнів, для звичайного “людини з вулиці» це означає, що ніколи не було кращого часу, щоб купити страховку захисту доходів.

Чому страхування захисту доходів зростає в популярності?

За останні кілька років поняття робота на все життя, поступово зникли. Набагато більше людей, прийнятих протягом короткострокових контрактів і тепер спільне, щоб перемістити роботу кожні пару років. Коли ви ретельно керувати вашої кар’єри ви відчуваєте, що у водійському сидінні, але що відбувається, коли надмірність раптом приходить з нізвідки, і ви залишилися без роботи?

Ніякої роботи неминуче означає відсутність доходу не входячи Так, ви можете мати право на допомогу з безробіття, і ви можете мати право на допомогу з безробіття, але як ви збираєтеся, щоб покрити ваші звичайні щомісячні рахунки і витрат (і це не кажучи вже про ‘вихід гроші ») без фіксованого доходу протягом? Ви можете бути в ситуації, коли надмірність здається дуже малоймовірним. Але що трапиться, якщо ти зазнав аварію і довготривала хвороба, яка означала, що ви не могли працювати протягом півроку?

Саме в цих ситуаціях, захисту доходів Страхування можемо запропонувати дуже реальний захист проти ваших падіння доходів, якщо ви не в змозі працювати.

Скільки це буде коштувати?

Найпопулярніший розмір допомоги обрана iprotectinsurance клієнтів складає £ 1000 на місяць з преміями в інтервалі від £ 12 і £ 36 в місяць для людей у ​​віці від 18 до 55. Це дасть вам до £ 12000 покриття над роком. Залежно від надлишкового ви не вибрали, середній 35-річний клієнт платить від £ 18 до £ 26 на місяць за цей рівень покриття.

Що я для покриті?

Якщо ви турбуєтеся про безпеку праці, із зростанням премій, зараз саме час, щоб купити страховку захисту доходів. Звичайно, якщо у вас є заощадження легко доступні, як правило, говорять, що еквівалентно 6 місяців чистого окладу, у вас менше турбуватися. На жаль, щодо деякі в цьому заздрісні становище.

Кришка захисту доходів зазвичай замінює до 65% від вашого загального платити, якщо ви не можете працювати в результаті нещасного випадку, хвороби або безробіття. Цей тип політики буде виплачувати на термін до року для кожного обгрунтовану претензію. Більшість політики можуть бути, наприклад, максимальна вигода £ 1850 на місяць, що є достатньою для оплати щомісячних рахунків важливо.

Очевидно, що в нинішніх економічних умовах, там ніколи не було більше необхідності для людей, щоб думати про це виді страхування. Виконуючий обов’язки швидко і не просто думаючи про це, може заощадити вам багато грошей.