Тому говорити про погоду це більше, ніж національним дозвіллям

“Дощ! Чия м’які архітектурні руки мають потужність для різання каменю, і долото, щоб форми величі самої гори.” сказав Генрі Уорд Бічер. Бічер описує дощ в самій великій і поетичній формі, але на жаль ми переживаємо ще раз, що дощ не завжди хотів використовувати свою м’яку архітектурних руках. Сіре небо Британії відкрили пропускати більше крапель руйнівних водою, нешкідливі в невеликих кількостях ще смертельні масовому порядку.

Британія завжди була відома своїми спорадичними і не по сезону погоди. Там не може бути ніяких гарантій матеріального влітку і хоча наша країна є відносно крихітні в порівнянні з більш стабільними країнами мудра погода, зима аж ніяк не ковдру температури небудь. Нація із загальним національним дозвіллям в чаті про погоду гарантує, що Літній шторм може швидко стати притчею во день.

Я не згоден, коли люди критикують погода Обговорення як привід, щоб замінити цікава розмова з позбавленими уяви. Далеко від жорсткої британської верхньої губи, базікали про різких перепадів температури і вище середнього рівня опадів суперечить характерною м’якою і наївною центру.

Британське не перестають дивуватися сезону клімату, і це не з ввічливістю, але з справжнім благоговінням, що службовці дивитися з їх високими вікнами зростання в унісон, прислухаючись до тріщини грому і спостерігаючи за сміливість шаленої мусонних дощів вниз навколо них. “Як ти смієш це дощі влітку? Вони думають про себе. Ніхто не приходить в усмішці від зимового сонця ретельно вітали не бажаючи поділитися ним з жителями в приміщенні, здавалося б, незначні події будуть гарантувати принаймні, кілька секунд і справжнє визнання вдячної посмішки, що сьогодні ви не повинні носити пальто.

Мало хто насправді використовувати погоду, щоб протягнути руку в спробі виливає якийсь помилкової емпатії маси. Емпатії реально, і це знаходиться в визнавши, що нормальність мінлива погода насправді впливає на наш настрій достатньо, щоб прокоментувати, що ми показуємо нашу людяність.

Не є виправданням для більш скаржитися і бурчати або, хороша погода ордерів просто стільки коментарів, скільки погано … з кількома винятками.

На цьому тижні жителі районів, що знаходяться під годинник повені і їх компанії Страхування житла були сидячи в стислі простору можливо. Це буде гарантувати, що решта народу сидітиме охопив як наш престижних британських новинних каналів використовують національні аномалії в їх основні доповіді.

Це в цілому більш зловісну бік затишній Британії. Гейл побоям пагорби і скрипучі старі дерева, опухлі річок і заморожування гори, які колись були свідками пачок вовки хижі, роумінг кабанів і ведмедів, які ходили на землю. Уявіть собі, ці істоти на дикому і вітряна ніч, і ви знайдете ваше оточення буде як і раніше Місце пейзаж для такого давно не було істот.

Погода просто нагадування, що б ми не робили і як би ми розробляємо землі є ще щось, що неможливо приручити. Вовки і ведмеді, можливо, були, але містяться погоду відмовляється піддаватися розчарування ніхто. З кожним домашнім комфортом можливо в західному світі ми все ще зачарований одна річ, яка не піддається зручності, показуючи набагато більше, ніж приводом для світської бесіди.