Тому високі кредитні рейтинги хороші

Споживачі з високим кредитним рейтингом (балів), швидше за все, отримати більш низькі процентні ставки і вигідніші умови по кредитах, включаючи іпотечні кредити, і кредитні картки (чим вище бал кредит може також привести до зниження страхових тарифів). Власники і потенційні роботодавці можуть також переглянути Ваш кредитний звіт і / або кредитний рахунок.

Захисники прав споживачів і фінансових експертів сходяться на думці, що споживачі повинні перевірити свою кредитну історію звіт принаймні один раз на рік для захисту своїх кредитних рейтингів. Перевірка всіх трьох кредитних звітів рекомендується, оскільки кожне кредитне бюро збирає інформацію від різних кредиторів. Споживачі мають право дивитися на їх кредитний звіт без нього, що впливають на їх кредит або кредитний рахунок.

Коли ви запитуєте ваш кредитний звіт він / ‘S не називається “споживчого тягнути” і не впливає на ваш кредит. Компаній споживчого звітності продати інформацію до звіту перед кредиторами, страховиками, роботодавцями та іншими підприємствами з законною необхідності. Вони використовують інформацію для аналізу заявок на кредит, страхування, зайнятість, або оренди.

FICO пропонує пакет під назвою Оцінений Watch, який є в основному 30-денна безкоштовна пробна версія. Коли ви реєструєтесь для оцінки Watch, ви отримуєте безкоштовний ФІЦО і кредитний звіт. FICO, найбільш широко відомий тип рахунок кредиту кредитний рейтинг розроблений Fair Isaac Corporation. Його використовують багато іпотечні кредитори, які використовують заснований на оцінці ризику системи, щоб визначити ймовірність того, що позичальник може оголосити дефолт за фінансовими зобов’язаннями перед іпотечним кредитором.

Перевірте звіт безкоштовно, а потім ви можете звернутися кредитори з упевненістю. Перевірка кредитних звітів не зашкодить вашої кредитної бали, тому перевірка звіту регулярно є кращим способом, щоб переконатися, що ви отримаєте кредит ви заслуговуєте. Перевірка і стежити за вашої кредитної оцінки та історії є першим кроком можна зробити, щоб забезпечити вам найвищі кредитні рейтинги можливо.

Перевірка вашої кредитної два рази на рік або щоквартально розумна, щоб переконатися, що ваша кредитна послідовно вільна від помилок і, знаючи, де ви стоїте з кредиторами. Якщо ви в даний час працюєте, щоб стерти помилки, поліпшити свій кредитний рахунок, або планують отримати іпотечний кредит в наступному році, ви можете дивитися Ваш кредитний звіт щомісяця.

Розгляду вашої споживчого кредитного звіту також може попередити вас, якщо хтось вкрав вашу особистість. Відгуки ці пропозиції кредитної карти і подивитися, якщо у них є якість, яка відповідає вашим потребам.

В даний час існує три основних кредитних бюро. В даний час американці мають доступ до безкоштовного кредитних звітів раз на дванадцять місяців. Важливо відстежувати вміст вашого кредитного звіту, як зміст можуть позитивно чи негативно вплинути на ваш кредитний рейтинг.

Інформація тут не повинна розглядатися як рекомендація і пропонується без юридичної відповідальності або зобов’язань. Слід підкреслити, що ви повинні проконсультуватися з кваліфікованим особи або компанії (наприклад, бухгалтера, фінансового консультанта або адвоката, наприклад), якщо ви маєте потребу в раді на вашому фінансовому становищі, так як вони зможуть адаптувати їхні поради до ваших особистих потреб відповідно .