Тому брати страховку

Здається, що багато людей у ​​Великобританії задають собі це питання і укласти, що немає підстав брати страховку. Для дуже небагатьох це може бути насправді правильний висновок, в основному ті, з достатньою кількістю грошей, щоб покрити будь-які витрати, які вони можуть зіткнутися, а й для переважної більшості з нас, страхування подорожей забезпечує необхідні гарантії проти невдачі на наші поїздки, будь то для бізнесу або для задоволення.

Нижче я докладно деякі причини, але далеко не всі, за те, що страховий поліс і можливі наслідки не з одного, а як всі люди різні це покладено на кожну людину, щоб зробити оцінку їх власних потреб при прийнятті рішення вони потрібно купити страховий поліс чи ні.

Великий рахунок ви можете зіткнутися, коли за кордоном є вартість надання невідкладної медичної допомоги, будь ласка, зверніть увагу на слово надзвичайних як страхування подорожей не покриває звичайне медичне лікування або будь-яке лікування, яке страховик вважає, можливо, чекали, поки не повернетеся до Великобританії.
Вона включає вартість транспортування в лікарню для надання невідкладної медичної допомоги, таких як швидка допомога, як і в багатьох країнах служби швидкої допомоги забезпечується приватними компаніями, які стягують за обслуговування.
Більшість туристичного страхового поліса також передбачають репатріації до Великобританії як тільки лікуючі лікарі вважають пацієнта в достатньо хорошій формі, щоб подорожувати і це може включати до витрат на лікаря або медсестру, щоб виконувати польоти з подорожувати з пацієнтом, на зворотному шляху в разі потреби.
Слід зазначити, однак, що більшість полісів страхування подорожей вимагають повідомити страховика якомога швидше, якщо будь-яке лікування, які будуть отримані, найімовірніше, стоять вище встановленого фігуру, і цю цифру може бути на рівні 250 фунтів стерлінгів, в цілях , щоб отримати лікування уповноважених, неповідомлення страховика може призвести до анулювання претензії, так що ви повинні прочитати програмні документи та ознайомитися з процедурою претензій. Ось чому життєво важливо мати копію страхового поліса та документів з вами, коли ви подорожуєте. Завжди помилятися в сторону обережності і називають претензії звернення страховика номер, якщо ви не впевнені.

Діапазон кришка доступна для надання невідкладної медичної допомоги включені в страховий поліс найчастіше саме в діапазоні від £ 1 млн до 10 млн. фунтів стерлінгів.

Більшість полісів страхування подорожей включають деякі люк для екстреної стоматологічної допомоги, але часто це не більше ніж на кілька сотень фунтів і зазвичай тільки для лікування, щоб зупинити біль, а не для будь-якої роботи з виправлення становища.

Більшість туристичних страхових полісів, і особливо дешевші, не поширюються на вже існуючі медичні умови, в основному, тому що витрати на страховиків за Претензії людьми без вже існуючі медичні умови значно нижче, і, отже, страховики можуть тримати премії вниз

Якщо у вас є вже існуючі медичні умови у вас є вибір, щоб зробити, а саме ви купуєте страховий поліс, який охоплюватиме невідкладної медичної витрати, пов’язані з епізодом, які можна віднести, прямо або побічно, у вже існуючі медичні умови чи ні.
Майте на увазі, що ви будете тільки покрита на поліс страхування подорожей витрати на лікування, які вимагають негайної уваги, так що ви повинні вирішити, якщо ваш стан (и) є / є тип речі, яка могла спалахнути раптово і вимагають потребувати надзвичайної медичної допомоги, і я хотів би запропонувати вам обговорити це з вашим лікарем, якщо ви ще не зробили.
Це не є обов’язковим, щоб оголосити вже існуючі медичні умови для страховика і платити додаткову плату, щоб вона охоплювала, але якщо ви не хочете ви повинні прийняти, що страховик буде відкидати будь-яку вимогу про витрати, пов’язані зі станом і не тільки витрати на медичне обслуговування.
Є безумовно деякі захворювання, які я вважаю, що це нерозумно, щоб не закрити, це в основному системні умови, такі як високий кров’яний тиск і діабет, будь-яке серце зв’язані стани, будь-які стани, пов’язаного інсульту; раку, якщо є можливість раптового погіршення здоров’я або якщо рак може поширитися на інші частини тіла, будь-який стан, яке може призвести до втрати рівноваги, таких як епілепсія, що може призвести до падіння викликаючи розтягнення зв’язок або зламаних кісток, а також будь-які умови, які можуть викликати раптове епізод , що вимагає негайного лікування за медичним працівником, наприклад, камені в жовчному міхурі, де жовчний міхур не був видалений.
Це не повний список за допомогою будь-яких засобів, тільки ви і ваш лікар (и) може зробити необхідну оцінку ймовірності виникнення викликані вже існуючі медичні умови.

Після люк для екстреної медичної допомоги наступного найбільших страхової суми на страховий поліс, як правило, особовим покриття відповідальності який кришку у разі ви несете відповідальність за заподіяння шкоди комусь чи їх власності, хоча це звичайно для будь-який збиток, заподіяний Вам управлінні транспортними засобами або тварина під вашим контролем повинні бути виключені, окремої політики в цих умовах потрібно, хоча, якщо ви орендуєте автомобіль або тварини, обов’язкового страхування можуть бути включені в пакет, і ви повинні переконатися, що це так. Обкладинка для особистої відповідальності, як правило, від £ 500,000 до £ 2000000.

Якщо ви брати участь у судовому процесі в результаті інциденту у Вашій поїздці ви будете вдячні за судові витрати, включаючи захист в більшості туристичного страхового поліса, хоча це звичайно не більше кількох десятків тисяч фунтів, а не набагато більшого суми для надання невідкладної медичної допомоги та особистої відповідальності, як багато хто з нас так багато вільних грошей в наявності?

Інші частини страховий поліс включає скасування кришкою, особисті речі кришка, кришка для втрати грошей або паспорта, і кришка для затримки подорожі або порушення, хоча це, як правило, тільки для початкової подорож від і повернення на батьківщину, всі сполучні польотів або іншого транспорту, що не охоплюються. Хоча ці інциденти є, безсумнівно, дратує і незручностей вони не є потенційно фінансово руйнівною.

Таким чином, якщо ви не можете охопити всі потенційні витрати на інцидент за кордоном з вашими існуючими фінансовими ресурсами, і навіть тоді, хто хотів би використовувати ці ресурси, а не витрачати малу частину з них на страховий поліс, має сенс купити страховий поліс.
Без страхування подорожей ви будете змушені в ухваленні рішення про те, ви можете дозволити собі потенційно рятувальні лікування чи ні, саме образливе становище, в якому, щоб знайти себе.
Як і всі види страхування, ви повинні збалансувати вартість поліса з самого початку проти потенційної вартості не застрахований.
Моя мета тут не давати поради, окрім як підняти теми, які ви, можливо, захочете, щоб думати, зрештою, тільки ви можете зробити оцінку про те, що є правильним для ваших обставин.
Що б ви не вирішили Я сподіваюся, що ви щасливі і безперебійну поїздки.