Тому архітектори мають специфічні вимоги страхування

Якщо Ви працюєте в галузі архітектури, ви, ймовірно, зіткнетеся з ситуаціями, в яких клієнт вимагає від вас проводити страхування цивільної відповідальності. Може бути, ви працюєте в малому архітектурна фірма з кількома співробітниками, або, можливо, ви соло архітектор, малювальник або дизайнером. У будь-якому випадку, ви могли б знайти собі цікаво: Мені дійсно потрібно все це страхове покриття?

Звичайно, якщо клієнт говорить, що ви або ваші штатні архітектори потрібно страхування, ви повинні мати, якщо ви хочете, щоб отримати роботу. Але хороша новина полягає в наступному: отримання необхідне страхове покриття може бути як доступним і добре для вашого бізнесу.

Як правило, клієнти хочуть бачити доказ деякі або всі з наступних трьох видів страхування від архітекторів:

Страхування загальної відповідальності

Цей вид страхування відповідальності для архітекторів покриває збитки або шкоду людям вашого клієнта або майна. Хоча багато клієнти вимагають цього, архітекторів, дизайнерів і проектувальників можете здивуватися, якщо страхування загальногромадянської відповідальності дійсно практична і необхідним. Зрештою, які шанси, що хтось робити малюнки в його або її власному офісі зробить будь-який збиток майну клієнта?

Не приймайте це на свій рахунок. Справа в тому, клієнтом компанії часто вимагають, щоб усі продавці, які можуть прийти в їх офіс або роботою сайту – від будівельних бригад для доставки людей архітекторів – показати доказ страхування загальногромадянської відповідальності. Часто, це корпоративний ризик-менеджери, які встановлюють вимоги, вимагаючи страхування для архітекторів, а також усіх інших підрядників, тому що вони хочуть зменшити ризик, компанія відповідальності.

На щастя, страхування загальногромадянської відповідальності не дорого. Архітекторів, які його отримують спокій від знаючи, що якщо одне з їхніх співробітників відвідин будмайданчика і випадково ранить когось або щось збиток, що вона покрита. Ваш орендодавець може також вимагати провести загальне страхування відповідальності, якщо ваша архітектура Компанія має власний офіс.

Страхування професійної відповідальності

Страхування професійної відповідальності, як халатності страхування для професійних архітекторів, проектувальників і дизайнерів. Він охоплює вас за помилки та упущення, які ви або ваші консультанти архітектури могли б зробити на роботі. Там хороша причина, що клієнти вимагають страхування професійної відповідальності архітекторів: Ти всього лише людина, і люди роблять помилки.

Найбільший ризик у вашій клієнтської вас на роботу в якості архітектора в тому, що ви можете зробити прорахунок або помилка, яка викликає до суду чи інші фінансові втрати. Хоча ваша компанія може бути невеликий, ваш клієнт хоче, щоб ви мали достатньо глибокі кишені, щоб відшкодувати йому будь-які потенційні збитки, якщо щось піде не так на проекті.

Наприклад, припустимо, ваша архітектура фірма найняла для розробки нового офісного комплексу. Як тільки будівля повно, помилки проектування виявлено, що, що дозволяє воді проникати в будівлю, завдавши збитків кладки і цвіль. Як мінімум, ваш клієнт, швидше за все, щоб піти після компенсації від вас, щоб заплатити за ремонт необхідно зробити будівлю безпечно. Без страхування професійної відповідальності, архітектори повинні платити за свою юридичну захист, а також будь-який населений пункт постанови суду, щоб вони заплатили.

Без страхування професійної відповідальності, архітектори несуть повну відповідальність за швидким зростанням витрат, необхідних, щоб захистити себе від претензій помилки або упущення. Це особливо небезпечна ситуація для менших фірм.

Компенсації працівникам страхування

Для професійних архітекторів, як і будь-яка власників малого бізнесу, страхового відшкодування робітників може призвести до плутанини. Хоча деякі держави вимагають, щоб навіть соло практиків і малих фірм носити його, а інші ні. Якщо компанія вашого клієнта заснована в стані, який вимагає компенсації страхування робітників, ваша архітектурна фірма, ймовірно, попросять, щоб носити його, навіть якщо це не потрібно державою, в якій ви живете або працюєте.

Чому? У деяких штатах, якщо ви повинні були отримати травму під час роботи на роботу клієнта, ваш клієнт повинні охоплювати вас з політикою компенсації своїм працівникам. І, в деяких штатах, носії ваших клієнтів страхування буде виставляти їх для покриття для всіх субпідрядників, які не забезпечують власні сертифікати охоплення. В обох випадках, ваш клієнт буде платити більше премій.

Якщо ваша компанія має архітектуру навіть одного співробітника, це просто гарна ідея, щоб захистити себе і тих, хто працює для Вас з охопленням компенсації працівникам. Якщо ви незалежний архітектор, дизайнер або малювальник і мати свій власний медичного страхування, страхове відшкодування робітникам насправді може бути зайвим. Але врешті-решт, при отриманні охоплення означає отримання роботи, це коштує додаткових витрат.