Ти як на верхній, страховим агентом і агентом фахівця

Коли більшість людей думають фахівці страхових продажів, що приходить на розум, як правило, професійний експерт, який освоїв певну область знань страхування. Але є багато більше, щоб бути фахівцем страхової продажів, ніж тільки основи.

Все, включаючи всі види перспективи воліють купувати від провідний спеціаліст страховий агент. Одна з найважчих кроків визначити, який тип страхового агента фахівця ви хотіли б експерт. Замість того щоб змінювати всі, і почати спочатку, почати з того, що ви знайомі з ..

Визначте ваш страховий агент СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ вивчити і оцінити ретельно всю лінійку доступних продуктів. Далі, встановити, дивлячись на ваші минулі продажу одного продукту, який ви найбільш успішні в. Крім того уточнити, що це страховий план, який ви найбільш комфортно продажу. Наприклад, скажімо, ваш продукт був обраний основним медичним страхуванням. Що в свою чергу встановлює клієнтську базу ви б однієї особи і розлучених, самозайняті працівники, сім’ї без покриття, студенти і т.д. Ви тепер став головним медичним спеціалістом медичного страхування.

Йдемо далі і повторити “медичне страхування агентом спеціаліста” знову і знову протягом наступного тижня, поки не станете зручно і з гордістю сказав він.

Як довго ви продавали страховку? Якщо Ви розпочався 28 грудня 2004, і тепер це 2008, ваш палець буде вважати календарні роки. Це робить тебе 5-річний майор медичної фахівець страхування. Фокус 90% ваших зусиль тільки на цьому одному продукті. Таким чином, ви не тільки буде провідний спеціаліст страховий агент, але експерт, який є неперевершеним поєднанням.

Чи всі осмислення досі? Якщо ні, то я впевнений, що за допомогою всього лише трохи більше читання, всі факти встане на свої місця. Інформація про продажі страхування спеціаліст представлені тут навчить вас щось нове, ви насправді експерт. Як тільки частини правильно зібрати верхню не те, що недоступні.

POINT СЕБЯ в правильному напрямку, розуміти, що бути фахівцем Фінансова винагорода, тільки якщо ваш розробили план з метою. Незалежно від того, наскільки добре фахівець зі страхування ви насправді, з перспективою продати свій не може рухатися вперед. По-перше, ви повинні знайти три компанії, які продають вашої спеціальності продукту. З них два повинні мати верхню тарифні плани, а третя дешевшу альтернативу. Потім надходить у прийнятті рішень про те, скільки ви готові витратити, щоб зробити, скажімо, $ 5000 на місяць.

Беремо калькулятор верхньої страховий агент може не боятися витрачати гроші, якщо вони впевнені, що вони можуть перетворити це на набагато більш високий прибуток. Почніть планує витратити $ 2500 фронт, якщо ви серйозно. Оренда перспектива список є виробником вимикачів вашого майбутнього. Будьте готові витратити до $ 500,00 на 5000-перспектива списку. Хороший список споживчих б домовласники у віці від 35 до 50 років, які працюють в самозайнятих роботу, і живуть в межах Поштові індекси багатьох районах середнього класу. Тепер увійти в контакт з друк / розсилання магазин, який може прийняти ваш ретельно сформульоване негабаритних листівку і відправити її на чотирьох різних швидкостях падіння за $ 2000.

ПЕРСПЕКТИВИ щоб побачити відповіді на погано написане листівку відправлений занадто широкий різні групи людей на стандартну карту розмір може бути за ціною від 40. Це список вибори були супер і великий листівку охоплює основні точки із привабливими чуття, це може означати, 100 відповідей. Якщо ви закрили одну в 4 на 100 веде, з комісіями $ 650 кожна, що складе $ 16 250. мінус ваші $ 2500 на придбання свинцю і $ 1750 на газі, їжу і т.д. Ваші початкові $ 2500 сітчастої вам чітке $ 12000. Щоб зв’язатися з вашим $ 60000 щорічного доходу мети, ваші навички страхової фахівець повинен зробити 125 продажів. Не погано, спробуйте зробити це як майстер на всі політики.

Чи не невикористаного геологорозвідувального Страхування фахівців з продажу не повинні витрачати майже весь свій час продажів і практично ніхто не намагається знайти людей готові говорити с. Розвідувальні мінімальної заробітної плати до $ 10,00 за годину роботи, що багато людей можуть працювати краще, ніж ви.

Що калібру ви наполягати на? Завжди просто стиснути або послідовно нарощує свій дохід. Занадто уникнути пошуків ви повинні виплатити не менше $ 12 500 в короткостроковій перспективі. Але чого в $ 72 500 і $ 60 000 сітка допоможе вам приємні додаткові ж продажу клієнту і респектабельний продовження в якості бонусу.

Сподіваюся розділах вище внесли свій внесок у ваше розуміння фахівцями страхових продажів. Як тільки ви знайомі з цими ідеями, ви будете готові перейти до наступного більш високого на верхній рівень.