Тис сезону бути холодним

Котла пробою верхньої занепокоєння будинок для чверті британців – але лише 23% будівельних страхових продуктів покриття цього в стандартній комплектації. 16% споживачів швидкості крадіжки різдвяні подарунки, як їх основною проблемою в період свят. Однак більш ніж один з 10 не приймають будь-яку форму будинку або зміст страхування.

Витрачати час святкового сезону в мороз будинку є головною турботою для британців, займаючи вище крадіжка, збій харчування і жахливе різдвяну вечерю, згідно з дослідженнями Greenbee, фінансові послуги та дозвілля руку John Lewis Partnership.

Дослідження показують, що більш ніж на чверть (26%) британців перераховує котла опалення або як їх пробою ключових занепокоєння в період Різдва.

Проте аналіз Defaqto Greenbee виявив, що тільки 23% будівельних страхових продуктів і 20% продукції зміст страхування пропонують покриття надзвичайних будинку в стандартній комплектації, в результаті чого багато людей потенційно в холод – у більш ніж один шлях – і догляд Новий фінансовий рік похмілля, у разі центрального опалення катастрофи.

Тільки 58 з 257 будівельних виробів страхування (23%) в даний час на внутрішньому ринку пропозиція надзвичайних кришки (включаючи центральне опалення і котельні пробій) у стандартній комплектації (вересень – лютий тільки).

Тільки 53 з 268 страхових продуктів, зміст (20%) в даний час на внутрішньому ринку пропозиція надзвичайних кришки (включаючи центральне опалення і котельні пробій) у стандартній комплектації.

Побоювання з приводу святкового крадіжки:

Огляд трохи більше 1000 дорослого населення Великобританії також визначили, що 16% споживачів рейтингом крадіжки різдвяні подарунки якраз головною турботою будинку під час святкового сезону, випередивши збою живлення (13%).

Тривожить Однак, дослідження також показало, що більш ніж один з десяти британців (12%) не мають ні будинку, ні змісту кришку. Майже п’ята частина (19%) з 25-34-річних абсолютно не захищені, незважаючи на віковій групі найбільше турбує різдвяні подарунки крадіжки (28%).

Основні регіональні висновки:

> Ті, у Південно-Східній є найбільш стурбовані котел / Опалення пробою, при цьому 30% говорять, що це було їх верхній святкового занепокоєння для дому.

> Шотландці в три рази частіше, ніж Midlanders, щоб турбуватися про пожежу (у зв’язку з вивертких гірляндою без нагляду або свічки) – 21% порівняно з 6%.

> Лондонців, а також як валлійська, найбільше турбує їх різдвяну вечерю розоряються, з 15% назвавши це своєю головною турботою – удвічі більше, ніж шотландців (6%).

Дослідження ринку страхування житла показав, що в той час як нація має реальні побоювання з приводу котла пробою, простий факт, що більшість провайдерів страхування житла не буде забезпечувати прикриття. Потенційно це може залишити багатьох людей стикається не тільки з холодної Різдва, але в гіршому випадку, серйозно з кишені, в той час, коли все знаходиться в скрутних обставинах.

Дуже важливо, що люди насправді подивіться уважно на рівні будинку страхове покриття у них фактично є, щоб переконатися, що вони не залишили під-застрахованої, або дійсно, без захисту взагалі.