Типи страхування життя

Якщо подивитися на різні види страхування життя, так? З корисним, щоб нагадати собі основні визначення.

Страхування життя (або? Страхування життя? Як це більш традиційно була відома в усьому англо-говорить світі) є політика, яка виплачує одноразову Якщо страхувальник повинен померти протягом узгодженого раніше періоду року, і розроблений, щоб запропонувати фінансове забезпечення для сім’ї та утриманців у разі смерті страхувальника.

Виходячи з такого визначення, важливо провести різницю з самого початку між терміном страхування життя і так звані цілому по страхуванню життя (або страхування інвестицій). Все життя або страхування інвестицій, безумовно, пропонує страхування життя включені у всі поліси страхування життя, але він також включає заощадження або інвестиції елемент, який досягає зрілості, коли страхова доходить до терміну. Цей додатковий, інвестиційна складова робить весь поліс страхування життя, а інша істота і той, який, враховуючи нещодавно, а поганою роботою, що інвестиційна складова, яка привернула деяку ступінь критики.

З терміном страхування життя, немає інвестиційної складової. У разі, якщо страхувальник помирає протягом терміну страхування, узгоджений і гарантований одноразово виплачується вигодонабувача, названого в політиці. Якщо страхувальник виживає кінці терміну страхування (тобто він все ще живий), то ніяка компенсація не зроблена. Якщо страхувальник не зберігає виплату страхової премії протягом його терміну, політика також недійсними.

Найбільш поширені довжини терміну страхування: 10, 20, 25 або 30 років, і, як правило, доступні на одному або спільних життя (зазвичай, чоловік і дружина) основі, і може включати додаткове прикриття для критичних захворювань або виплати доходу сім’ї посібники (які ми обговоримо в іншому місці).

Є цілий ряд різних видів страхування життя терміна:

“Рівень термін гарантії? Це страхування життя в її найбільш простий і прямий вперед. Страховик зобов’язується виплатити гарантовану одноразово у разі страхувальник? Смерті протягом терміну дії страхового покриття. Страховий суми залишається незмінним від початку до закінчення терміну страхування. переживе Якщо страхувальник, що закінчення строку, що не одноразово не виплачується.
“Зниження Термін страхування життя? Протягом терміну страхування, страхової суми гарантованого неухильно знижується. Даний вид страхування традиційно використовується для покриття зменшується залишку видатних виплати по іпотечному кредиту. Більшість кредиторів буде наполягати, що деякі форми життя Забезпечення на місці, щоб захистити свої заборгованості у випадку позичальника? смерть.
“Відновлювальні джерела забезпечення перспективі? Таке розташування дає страхувальникові можливість продовжити страхування на його термін придатності і продовжувати без надання медичного висновку.
“Кабріолет термін гарантії? Це свого роду гібрид страхування життя, яка надає можливість для перетворення нормального терміну страхування рівні включити все життя, інвестицій або накопичувальне страхування елемента (як ми обговорювали вище).
«Підвищення термін гарантії? Це зручний спосіб компенсувати негативні наслідки інфляції протягом терміну страхування, передбачаючи все більшого значення в сумі забезпечений.
“Індекс пов’язана термін гарантії? Аналогічно, індексації дозволяє як премії та страхової суми, щоб бути збільшена відповідно до індексу роздрібних цін.

Незалежно від типу страхування життя ви вирішили найкращим чином відповідає вашим вимогам, не відзначити, що:

“Умов полісів страхування життя можуть і повинні змінюватися, тому завжди перевіряйте, що ви повністю розумієте кришкою до підписання за пунктирною лінії
“Деякі страховики вам буде запропоновано пройти обстеження у лікаря, щоб встановити стан Вашого здоров’я Це може призвести до збільшення премії, якщо вони вважають вашого здоров’я, щоб бути бідним;. Ви може бути відмовлено, або, ви могли б бути прийняті при нормальному курс.

Якщо страховик питається, що у вас є медичне обстеження, Дон? Хвилюйтесь! Навіть такі прості речі, як бути виключно високими може означати, що вас просять взяти один.