Типи страхування життя пояснив – дивіться, яка політика відповідає вашим потребам

Рішення, які види страхування життя, щоб дивитися на залежить від кожної особи конкретних потреб. Всі страхування життя не підходить ситуації у всіх. Давайте розглянемо, чому одна людина купив би страхування життя. А як щодо одного батька, яку політику буде відповідати цим людиною? Іноді ми схильні думати тільки заміжні люди купують життя покриття. Чому ми думаємо, що таким чином? Як щодо ділових людей? Чому ці люди вважають життя політику?

одружених людей

Давайте подивимося на потреби одружених людей, як це, здається, головна причина, люди купують страхування життя. Давайте також розглянемо типи страхування життя вони, як правило, зацікавлені

Ви зустріти свою половинку, і ви вирішили одружитися. У вас також є плани мати одного або двох дітей. Ваш партнер і самі працюють на роботах, які дають хороший дохід. Ви обоє вирішили, що було б розумно, щоб купити будинок, перш ніж мати дітей. У міру просування з, що ви стали дуже добре розуміємо, що вам потрібна страхування життя в разі, якщо один з вас повинен померти. Ви хочете, щоб удома, щоб їх залишили вільними.

Страхування життя типи, які ви дивитеся на термін знаходяться на одному рівні політики і зменшенні терміну страхування. Завдяки політиці термін рівні з нагоди втрати годувальника залишається незмінним протягом усього терміну дії договору страхування. Зі зменшенням строку особа кількості політика зменшує як баланс іпотечного зменшується. Чим зупинитися на зменшенні терміну політики, як премії дешевше.

Ви також стало відомо, що, як ви плануєте мати дітей у вас буде необхідність більш страхуванню життя. Ви можете купити його зараз, коли він коштує дешевше або ви можете купити все більше і більше, оскільки роки йдуть, якщо ви можете претендувати на це. Ви вирішили купити термін страхування життя не достатньою для підтримки сім’ї принаймні до наймолодших випускників коледжів дитини. Ви відчуваєте себе 20 річний термін політика буде вирішити цю проблему.

Вам також відомо, що Ваш чоловік, можливо, буде потрібно, щоб гарантувати ваш дохід аж до 65 років, пенсійного віку. Один з видів страхування життя ви дивитеся на це, ймовірно, 30-річний термін дії страхового поліса або, можливо, термін до 65 років. У деяких випадках політики загального життя або поліс страхування на випадок смерті буде відповідати всім вимогам.

батьки-одинаки

Потреби одного батька є багато в чому схожими з тими одружених людей. У цих людей є ще більш актуальною необхідність, як ніби це батько повинен померти там не буде ніякого іншого батька, щоб піклуватися про дітей. Після знайшли час, щоб вжити необхідних заходів для там дбають батьки-одинаки тепер повинен дивитися на життя видами страхування, які найкраще відповідають їх конкретної ситуації.

Як ця людина має потребу бути обережним з грошима політики рівні термін був би більш імовірно саме впору. Якщо діти маленькі 20-річного, 25-річного або 30 році політик, в потрібній кількості, має бути достатньо провести їх крізь від дитинства до кінця свої студентські роки. Якщо вони старші, ви можете використовувати 10-річного або 15-річного терміну політики.

одна людина

Лі одній людині потрібно страхування життя? Чому? Єдиний реальний охоплення життя потрібен одна людина не той, який забезпечить достатньої кількості грошових коштів для погашення заборгованості, якщо такі є, і оплатити витрати на поховання. Це, ймовірно, хороша ідея використовувати 10-річний термін, щоб зробити ці речі. Ці люди повинні мати на увазі, що хоча охоплення набагато дешевше купити в молодому віці. Було б доцільно, щоб купити досить більшу кількість тип політики, яка була б корисна, коли вони стають старше, тобто якщо ця людина планує одружитися і мати дітей коли-небудь в не надто віддаленому майбутньому.

Типи типи життя покриття, щоб розглянути тут буде 20 річний термін або 30 політик року.

ділових людей

Страхування життя є важливим фактором для будь-якого виду бізнесу. Корпорація чи партнерство буде потрібно страхування життя на життя кожного акціонера чи партнера, який вижив би використовувати, щоб викупити акції померлого акціонера. Які види страхування життя ці керівники дивитися? Рівень політики термін, як правило, використовуються для фінансування цього спочатку, але вони, як правило, перетворюється на постійну політику надалі, тобто якщо вони мають намір зберегти бізнес збирається протягом тривалого часу.

Ключові людини або ключові страхування життя співробітника дуже популярний серед більшості будь-якого бізнесу. Ви купуєте політику, що співробітник, відсутність яких може пошкодити компанії. Ви переконаєтеся, що, якщо цей співробітник раптово помирає у вас достатньо коштів, щоб подолати вас до відповідної заміни не знайдено. Довгострокова політика Термін рівень страхування можуть бути використані для цього. Постійне страхування іноді використовується. Це могло б забезпечити одноразово або додаткового доходу для цього співробітника в момент свого виходу на пенсію.