Тече звідки з’являються страхові поліси

Звідки ж необхідність страхових полісів прийшов? Це відкрилося з’являються в першу чергу в середньовіччі. Тепер є єси потреба у фінансових спокій у морському транспорті продукти, подорожі і доходи бути! Звідси ж торговці винятковий інтелект зобов’язуються здійснювати страхові компанії.

Страхування не було абсолютно чуже поняття в середньовіччі. Вже тоді люди зрозуміли необхідність захисту від небезпек і гарантія вашого доходу у разі хвороби. Це призвело до введення морське страхування та медичне страхування.

Морське страхування відбулося усередині кафе називається “Едварда Ллойда”. Підприємці могли б підходити до потенційних інвесторів їдальнею в кафе з діловою пропозицією. Інвестор, швидше за все, надати кредит, якщо він був зацікавлений. Позикових коштів буде виплачена, якщо судно вдалося повернутися в порт після його поїздки. Це насправді так само, як малий бізнес кредит.

Для того щоб гарантувати повернення інвестицій, інвестор отримав би гарантії або угоди від інший фінансист, який гарантуватиме, що інвестор отримає свої гроші назад, якщо взагалі корабель повернувся чи ні. Інвестор заплатив за цю розкіш, можливо, з місяця в місяць або у вигляді зрізу доходів від продажу вантажних судна. Ці остаточні фінансисти були середньовічні форми страхових компаній.

У середні століття численні купці і ремісники були частиною гільдії. Бути частиною гільдії було безліч переваг. Один з яких був би примітивний тип медичного страхування. Гільдії не зміг вкласти гроші зі страховими компаніями, тому вони накопичені гроші з членів гільдії, щоб допомогти таким же членом гільдії, коли вони стали критично хворих і не в змозі працювати. Грошові кошти були зібрані на щомісячній основі, вона по суті є частиною зборів членів гільдії, ціни, стягнутої з народом за привілей бути частиною гільдії.

Так що, як ви можете сказати, страхові компанії були навколо протягом багатьох років в тій чи іншій формі. Люди славляться шукає деякий захист, якщо вони витрачають гроші на щось. Люди інвестують в морські підприємства вимагатиме гарантій, що вони будуть отримувати віддачу від своїх інвестицій в разі корабель повернувся чи ні, і члени гільдії хотів гарантій того, що їхні близькі могли бути передбачені, навіть якщо вони вже не були в стані працюють.

Те ж саме відноситься зараз. Люди хочуть знати, що вони будуть в змозі замінити їх предмети або речі у разі катастрофи або крадіжки. Ось чому вони підписатися на страхування, щоб переконатися, що вони не заводити знедолені повинні щось йде жахливо неправильно.

І так закінчується казка про виникнення страхових компаній. Інвестори вищого розуму дійсно збираються у кав’ярні та укласти, що захист була необхідна. Лідери гільдії обраний дозволити членам деяке фінансування, якщо вони хворіють того, що вони можуть відновити і продовжити повну експлуатацію в гільдії. І так триватиме до кінця часів.