Техас SR22 страхування

Якщо ваш читаєте це, то ви, охочих дізнатися більше про SR-22 Страхування в Техасі. Тому я збираюся зламати все вниз від держави, AOS точки зору, страхового агента і компанії, AOS перспективу, і ваші перспективи. В кінці цього поста, ви повинні мати більш повне уявлення про SR-22 процесу.

Насамперед, дозвольте, AOS отримати більш чітке визначення. SR-22 є однією з форм, яка додається до посвідчує страховий поліс, який ви будете виконувати мінімальні вимоги щодо страхування відповідальності в будь-який час. Одна обмовка в такому вигляді, що якщо ваша політика скасовує, упущення або минув, страхова компанія автоматично повідомляє Техас Департамент громадської безпеки.

Що викликає SR-22 подачі

У Техасі SR-22 заявок сертифікат може бути викликано 3 аварій в 3 категоріях Followin р. Перша категорія водіння або дорожньо-транспортних пригод без проведення страхування або докази фінансової відповідальності. Це не має значення, якщо ви їдете когось ще, AOS автомобіль, це відповідальність, щоб переконатися, що у вас є страховка.

Друга категорія, яка може призвести до заповнення сертифіката є засудження за дви або обов’язкового суспензій за порушення законів Техасу припущених згоди. Широко відомо, що отримання дви може викликати проблеми для ваших водійських прав, але припущених законів згодою також здійснювати обов’язкове суспензій за відмову або ненадання тверезість тестів.

Наявність занадто великого числа дрібних рухомих порушення протягом короткого періоду часу може призвести до того, щоб ліцензії призупинено. В результаті, тільки в інших ситуаціях, для того, щоб отримати ліцензію відновлений ви, Äôll повинні купити SR-22 страхового поліса. Що ще більш важливо, безпечне водіння може уникнути багатьох з цих проблем.
Від страхового агента і компанії, AOS перспективи
Страхових компаній, які страхувати водіїв, які вимагають сертифікат заявок вважається високим ризик драйверів. Таким чином, водій з дви або кілька переконань можете очікувати платити збори на їх політику протягом як мінімум 2 до 3 років з останніх водіння переконання. Як ваші переконання віку, після 3-х років, страхові компанії більше не сплачується окремо за ці порушення. Наскільки SR-22, компанії зазвичай стягують додатковий збір у розмірі $ 25 до $ 50 за 6 місяців терміну дії поліса.

Як правило, краще місце для пошуку SR-22 страхового поліса через незалежний страховий агент. Оскільки незалежні страхові агенти представляють більше однієї компанії, вони можуть допомогти вам отримати всі види страхування, не звертаючи занадто багато.

Чого очікувати в якості споживача

Як споживач, ви все одно маєте право навіть тоді, коли ви ходите по магазинах для високого страхового ризику. Завжди звертайте увагу на агентів, які будуть інформувати вас про те, що очікувати разом з гонорари і витрати, пов’язані з отриманням ліцензії відновлені. З доступом до інформації сьогодні, є компанії, які спеціалізуються на високих страхових ризиків. Так що ви виграли, АОТ повинні платити руку й ногу тільки для відповідальності страховий поліс.

У Техасі, якщо ваша ліцензія припинена, відновлення збори варіюються від $ 100 до $ 125. Крім того, держава може також вимагати, щоб ви платите за додаткову плату на строк до 3 років. Доплати в діапазоні від $ 100 до $ 2000 на рік залежно від тяжкості та характеру convctions на записі водіння.

Коротше кажучи, якщо вам необхідно подати SR22 в Техасі, буде готовий розглянути ваше авто страхування, зверніть відновлення плати, поряд з 3 рік надбавка до штаті Техас.