Техас Medicare і Медігеп для літніх громадян

Medicare є свого роду допомога по хворобі надаються літнім громадянам цієї країни. Вона фінансується за рахунок уряду. Як і в інших країнах, Medicare в США, включаючи Техас Medicare переваги, які фінансуються за рахунок федерального уряду США. Але проблема в тому, що плани Medicare не покриває всі медичні витрати.

Це причина, чому Medicare доповнення були задумані. Відомий як Медігеп, це доповнення охоплює й інші медичні витрати, які зазвичай можуть виникнути, але не покривається за рахунок федерального Medicare. Візьмемо, наприклад техасців, багато з цих людей, придбати додаткове Техас Medicare плани, які піклуються кришку престарілих, а також профілактичної медичної допомоги. Це дорогі медичні послуги, які не включені в регулярному Medicare. Розуміючи необхідність цього покриття спеціально для старіння техасці, все більше і більше людей купують Medicare доповненню планів у Техасі.

Техас Medicare добавки необхідні інвестиції у відношенні будь-якого літнього громадянина Техасу. Тим не менше, ці страхові покупці повинні знати, що тепер покриття купити, тому що не всі охоплення надаються різними Техас Medicare плани необхідні для кожної людини. Деякі з них можуть бути тільки марно витрат для конкретної людини. Це часто траплялося в останні роки, коли люди не дуже добре інформовані охоплення Medigap, і в результаті люди просто купили політики, заснованої на ім’я перевізника страхування або рекламу вони бачили. У більшості випадків люди купуватимуть найдорожчий план перевізника зі страху, просто сподіваючись, що цінник означало охоплення був дійсно хороший.

У зв’язку з тим, що різні носії пропонує різні переваги, Конгрес потім прийняв заходи, прийняті закони і регулюється продаж плани Medicare. По відношенню до Конгресу регулювання, ряд Медігеп плани були змінені, і були створені, виходячи з потреб, які можуть виникнути в різних обставинах. Це тоді усунули недоліки попередньої страхових полісів, які було важко порівняти перед Конгресом стандартизованих них. Із змінами, Medicare плани в Техасі стали краще і більш застосовно до потреб літніх людей техаські.

Сьогодні, страхові компанії в Техасі дозволено вирішити, які доповнення плани можуть бути запропоновані клієнтам. Тим не менш, у реченні, вони повинні стежити за тим, щоб вони дотримувалися положень сформульований у відповідності з федеральним і державним законам. Будь-яке відхилення від законів зробить політику підлягає продажу для громадськості. Це реальний показник того, що уряд дійсно намагається захистити користь для здоров’я людей закуповують Медігеп плану. Зі знанням людей про те, як уряд захищає їх, вони стали менше схильні до стресу у виборі Medicare плани в Техасі.

Одна проблема була вирішена, але є й інші. Це залежатиме від фактичних поточних здоров’я людини повинні бути застраховані. Наприклад, дві людини можуть мати дуже різні потреби від їх доповнення. Людина, яка дуже хворий і потребує частої госпіталізації повинні купити страховий поліс протягом його або її період відкритої реєстрації, яка охоплює лікарню відрахування на Medicare Part A. людини зі станом здоров’я, які вимагають певних частин медичного обладнання тривалого користування, як інсулінова помпа, повинен забезпечувати поліс, який покриває оплату за перевагу так що він не повинен турбуватися про будь несподіваних зборів.

Medicare є сприятливим для громадян. Тим не менш, Medigap також є важливою частиною рівняння так, що з обох Medicare плюс політики Медігеп, вигодонабувачем буде менше турбуватися про на різні медичні витрати.