Техас Medicare страхування, що вам потрібно знати про страхування Техас Medicare, якщо ви перетворюєте 65

Коли ви наближаєтеся до вашої 65-й день народження, необхідно враховувати те, що ви будете робити страхування Medicare Техас. Коли справа доходить до страхування Medicare, вибір може бути трохи заплутаним. Є чотири частини Medicare. Частина забезпечує покриття для лікарняних послуг та перебування в умілих засобів догляду, медичного обслуговування на дому, та хоспісної допомоги. Частина В покриває медичні витрати, Лабораторні тести, і амбулаторних послуг. Medicare Part D покриває витрати на ліки. Остання частина C. форму Medicare працює подібно РРО або ОПЗ робить. Більшість людей воліють йти з частини А і B. Деякі Додати D-частина в суміші, а також.

Частини А і В не покривають всі витрати, пов’язані з наданням медичної допомоги. Кожен з них має франшизи, доплати, співстрахування та пов’язані з ними. Для покриття цих додаткових на кишенькові витрати, федеральний уряд планує уповноваженим добавка відома як Медігеп плани. Ці плани є те, що багато людей думають, як страхування Техас Medicare. Вони доповнюють політику допомогти людям покриття додаткових витрат, вони можуть зіткнутися після аварії або важкої хвороби. При розгляді Medicare, ви повинні думати про те, потрібно політику доповнення чи ні. Найпопулярніший Medigap політика План F і в більшості випадків цей план буде приймати ніяких додаткових витрат, у тому числі над витратами відомий як надлишкові заряди. У більшості випадків старші за планом F не бачу ніякої вартості для їх лікування.

Поза Medicare Частини А і В, приватні страхові компанії, як Humana, в Омасі і Blue Cross Blue Shield штату Техас, просто назвати декілька, забезпечують все інше пов’язане з Medicare. Страхові компанії управляти Medicare Частини C і D політики. Частина С також відомий як плани Medicare Advantage. Вони також керувати всіма Medicare доповненню або Медігеп плани. Ви платите внески для всіх типів покриття Medicare, в тому числі частини А і В. Якщо у вас політика Частина D, що обвинувачення є окремою від інших частин Medicare. І доповнити політика іншу премію заряду кожного місяця. При погляді на Техас Medicare страхування, необхідно розглянути всі премії, франшизи, доплати, співстрахування і звинувачень у своїх розрахунках.

Що ще вам потрібно знати про Техасі Medicare страхування? Всі політики, пропоновані приватними компаніями приходять на премії вони визначають. Хоча Техас закон передбачає деякий регулювання, вік, місце розташування, і здоров’я може вплинути на ваші внески. Як і більшість інших видів страхування, раніше існуючих умов може бути чинником, а якщо ви не перебуваєте у вашому початковому періоді реєстрації або деяких інших спеціальних гарантованого періоду питання. Премії з Частини А і В відбуваються з розрахунку доходу визначається федеральним урядом і більшість літніх надаються частина на безоплатній основі. Решта перебувають на милість ринку медичного страхування. Краще витратити трохи часу, перш ніж ваша 65-річчю вивчення варіантів, щоб знайти найбільш підходящий варіант для вашої ситуації і бюджету. До твого дня народження, все це повинно бути встановлено.

Цей лабіринт Medicare збиває з пантелику, перш, ніж зробити тат довгою заплутаною Trek собі це завжди бажано проконсультуватися з на довірені і знають один або вповноваженим спеціалістом медичного страхування, це не те, що ви хочете робити помилки.