Техас повинні вирішувати питання про EasyToInsureME незастрахованих дітей

Швидкі вікторини. В якій категорії Does Texas привести всі інші держави?

Якщо американський футбол приходить на розум, то думаю, ще раз. Правильна відповідь відсоток незастрахованих дітей. Техас є номер 1 в країні з 1,5 мільйона дітей – 22 відсотків всіх дітей – які не мають медичної страховки.

Це було вірно протягом більше десяти років, але не повинно бути, якщо Законодавче проходить окремі заходи, які дозволять розширити медичне страхування дітей з бідних сімей та дітей, чиї батьки працюють, але заробляють дуже мало, щоб дозволити собі приватне страхування здоров’я.

Техас було відомо, скупий, коли мова йде про здоров’я охоплення. Це питання, яке розділив Законодавче партизанськими угрупованнями, з республіканцями взагалі протилежні розширення медичного страхування для дітей і демократію взагалі на користь цього. Але законодавці обох сторін працюють разом цю сесію, щоб сформувати двопартійну компроміси, які хороші для сімей Техасу – і платниками податків.

Два законопроекту дозволить працюючим батькам купити в Дитяча програма медичного страхування, якщо вони заробляють більше, ніж дозволено. Щоб мати право на CHIP сім’я з чотирьох чоловік може заробити до $ 44 100. Це буде розширена приблизно до $ 66 150 для сім’ї з чотирьох осіб, якщо двопартійної міра проходить. Але ті сім’ї доведеться платити страхові внески в діапазоні від $ 88 до $ 120 на місяць.

Програма буде додати 80 000 дітей в чіп, вартістю держави близько $ 38 млн протягом двох років. Але, що буде тримати цих дітей з лікарні невідкладної допомоги для звичайного медичного лікування і рахунки кришку лікарню, коли ці діти повинні бути допущені. Це в свою чергу знизить навантаження на місцевих платників податків, які платять рахунки для незастрахованих.

Державний член палати Гранат Coleman, D-Х’юстон, і сенатор Кіп Averitt, R-Вако, автором заходи, і обидва перейшли з комітетів Палати представників і Сенату.

Інший законопроект, який має хороші шанси стати законом розширив би Medicaid зарахування періоду від шести місяців до 12 місяців. На даний момент, багато дітей падають програму щоразу сім’ї мають надійти, бо батьки не подають заявки у встановлені терміни або тому, що держава робить помилки в обробці додатків.

Законодавці спеціально розроблена система, яка спосіб вимагає сімей, щоб довести своє право кожні шість місяців, знаючи, що багато сімей будуть випадати. Продовження право на один раз на рік також допомагає охорони здоров’я та соціальних служб комісії краще управляти робочим навантаженням.

Міру державний член палати представників Сильвестра Тернер, D-Х’юстон, хотів би додати, 258000 дітей Medicaid, державного страхування та федерального фінансуються програми в галузі охорони здоров’я для бідних. Вартість Техасу становитиме $ 297 млн ​​протягом двох років, але це будуть покриті за рахунок Medicaid гроші як очікується, набуде Техас з пакету стимулів президента Обами. Цей захід закінчується через два роки, коли ці кошти будуть вичерпані.

Занадто довго, Техас політизованою медичне страхування, і це видно зі швидкістю незастрахованих дітей Техасу піднімаючись на майже в два рази в середньому по країні 12 відсотків. Там не пишатися тим, що N 1 в цій категорії.