Техас медичного страхування є критичною, якщо ви отримали травму

У Техасі, травми є провідною причиною смерті серед жителів у віці до 45. Травми також є третьою за значимістю причиною смерті та інвалідності серед техасців всіх віків. Це тепер виходить на світ, що є у вас Техас медичного страхування відіграє важливу роль полягає у визначенні, хто виживе після госпіталізації в лікарню для травми.

Травми пацієнт має небезпечні для життя тілесні ушкодження, з потенціалом для шоку і дихальної недостатності. У той час як еквівалентний догляд, незалежно від страхового статусу, пропонується законом, аналіз даних від Національного банку Травма Дані показують, реальність сильно відрізняється.

реальна вартість медичного страхування в Техасі

Національну травму Банк даних містить інформацію з 2700000 пацієнтів, які були допущені до травматичним пошкодженням більше 900 травматологічних центрів у США Це дані, які вчені вивчили для оцінки результатів лікування пацієнтів, а також порівняти їх результати з їх страхового покриття.

Хізер Rosen, MD, MPH, з дитячої лікарні Бостона і Гарвардської медичної школи і її колеги проаналізували ці записи стосовно 687091 пацієнтів у віці 18 років і старше в лікарні для травмою в період між 2002 і 2006 роками.

Коли дослідники порівняли пацієнтів, які були застраховані, зазначеним у таких керованого медичного забезпечення організації, комерційні страхового відшкодування, Medicare або Medicaid, вони розкрили разючу тенденцію.

У цілому, незастрахованих пацієнтів був найвищий рівень смерті після прийому на травми, навіть після врахування віку, раси, тяжкість і механізм травми, і секс.

Для контролю захворювань, які можуть бути присутніми в момент травми, дослідники проаналізували дані пацієнтів віком від 18 до 30 років, які були менш імовірно, супутніх захворювань. Незастрахованих пацієнтів у цій групі як і раніше, швидше за все, помре. Це також вірно в проведений другий аналізу тільки хворих з травмами голови, а в третій аналіз пацієнтів з одним або більше супутніх захворювань.

медичного страхування в Техасі і ціни травми виживання

Найостанніші дослідження зосереджені на відсутність доступу до медичної допомоги, що результати від незастрахованих, так чому незастрахованих дорослих на 25 відсотків вище ризик смертності від травм, ніж застрахованих дорослих залишається неясним. За словами дослідників, однак, що становить приблизно 18 000 смертей на рік.

Травма лікування може бути розпочато до статусу платника відома, так що це піднімає питання про те, чи існують відмінності в допомозі під час перебування в стаціонарі. Відсутність страхування може призвести до збільшення ризику смерті після травми в декількох напрямках. Незастрахованих пацієнтів може виникнути затримка в лікуванні, або вони можуть отримувати менше діагностичних тестів. Незастрахованих пацієнтів в даний час стикаються, пов’язані зі здоров’ям відмінності в скринінгу, госпіталізація, лікування і результати.

Хоча відсутність страховки не може бути єдиним поясненням відмінностей у смертності травми, загрозливі для життя вартість незастрахованих занадто висока, щоб продовжувати бути пропущені. Ці предотвратімих смертей, безумовно, вимагають більш розслідування, щоб розкрити, чому відсутність страхування корелює з підвищеним ризиком смерті від травм, особливо коли рівну увагу пропонується законом.

У світлі цих висновків, медичне страхування в Техасі це не розкіш. Покриття важливо не тільки для тих, хто раніше існуючих умов, або для літніх людей. Ніхто не повинен ризикувати збирається без покриття, тому що травма травми за своєю природою непередбачувані.