Техас медичного страхування працює з високим рейтингом лікарень у нас

Жителі Техасу близькі до лікарням, які були підтверджені до досконалості, що сприяє кращому результати лікування пацієнтів протягом багатьох років. Два з цих лікарень Техасу були визнані в США Новини & World Report видадуть список “Кращий Америки Лікарні”. Це відгуки виглядали більш ніж 5100 лікарень по всій країні з суворої оцінкою, яка призначена для визначення 50 кращих лікарнях по всій країні. Лише близько 176 лікарень навіть відповідності заданим критеріям, але обидва Memorial Hermann-Техаського медичного центру (MHT) і TIRR Memorial Hermann (TIRR) були відзначені в 2008 році.

Америка кращих лікарень оцінює стаціонарної допомоги на основі передових технологічних можливостей, статистика смертності, число пацієнтів, годуючих знання, думки лікарів та навчання статусу лікарні.

лікарні визнаються для дослідження раку і серцевих, катастрофічних і лікування інсульту

TIRR заслужила це визнання протягом 19 років поспіль, і це також визнається в усьому світі для інновацій в дослідженнях та лікуванні катастрофічних захворювань і травм. TIRR займає четверте місце з реабілітації з 5100 лікарень США.

MHT займає 39-е в урології і він приймає Vanguard урологічних інституту, який очолює лідер в області раку простати дослідження, д-р Кевін Slawin. Він і його колеги спеціалізуються на малоінвазивних лапароскопічних і роботизованою хірургії. MHT також була визнана США сьогодні для використання інноваційних нових методів лікування, щоб допомогти гострої Сток пацієнтів.

Дві меморіальні лікарні також були нагороджені Золотою Знак схвалення Об’єднаної комісії з первинної Хід центрів. Команда MHT заробив найвищий стандарт для всеосяжного інсульту центру, і команда отримала підтримку більш ніж $ 1,5 мільйона від Національного інституту здоров’я у вигляді грантів для проведення досліджень з інсульту щорічно.

MHT, поряд з Memorial Hermann Меморіал міська лікарня, Memorial Hermann і Південно-Західної лікарні Memorial Hermann Northwest Hospital, також був визначений в якості центру Синій Відзнака за кардіохірургічної допомоги від Blue Cross Blue Shield. Щоб заробити це визнання, лікарні повинні були виконувати не менше 125 операцій на серці в рік, пропозиція надзвичайних ситуацій та повний спектр послуг серцевої, підтримувати низьку загальну ускладнень і смертності і бути повністю акредитована Спільної комісії медичних установ акредитації програми або національні еквівалентні.

Техаському університеті здоров’я Наукового центру в Тайлер отримує вищу нагороду в легеневих догляду

Техаському університеті здоров’я Наукового центру в Тайлер (UTHSCT) заробив 2010 Легенева Винагорода переваги Відхід з самого великого річного звіту для аналізу результатів лікування пацієнтів з майже 40 мільйонів записів Medicare госпіталізації. UTHSCT досягнуті п’ять зірок за видатні досягнення в лікуванні хронічної обструктивної хвороби легень (ХОЗЛ) і пневмонії. Ця лікарня також отримала 2009/2010 Видатні премії Досвід пацієнтів, і тільки 340 лікарнях по всій країні досягли такої відмінності.

лікарню жінки Техасу був визнаний в кращі лікарні Америки

У 2008 році лікарня жінки Техасу також посіла в топ-50 найкращих лікарень по догляду гінекологічних в США, щоб заробити цю, репутація лікарні серед лікарів, його статистичних даних про смертність і її обслуговування, таких як догляд за дітьми і стаціонарні послуги, були обчислюватися . Вона також повинна була бути клінічній лікарні або бути пов’язані з клінічної лікарні або, принаймні шість з 13 важливих медичних технологій. Лікарня Жінки Техасу був відомий як провідний постачальник держави для жінок і немовлят протягом більше 30 років.

медичного страхування в Техасі є ключем до виняткову турботу лікарню

З деякими з лідерів у країні по лікарняних установ і послуг, штат Техас пропонує одні з найбільш інноваційних та ефективної допомоги на всій території країни. Без Техас медичного страхування, доступ до цих послуг може бути суворо обмежений. Щоб зробити ці послуги доступними для більшої кількості людей, Техас страховики пропонують більш 300 різних планів медичного страхування, які варіюються від недорогих катастрофічні плани всеосяжної «Кадилак» плани. Реформа охорони здоров’я вже збільшили число техасців, які мають доступ до медичної допомоги і ще більше змін на шляху.