Техас медичного страхування не надає довгостроковий догляд

Довгострокове страхування по догляду орієнтована на допомогу в звичайному повсякденному житті. Це включає в себе такі заходи, як купання, приготування їжі, приймати ліки правильно і туалетом. Проблеми, які зазвичай вимагають тривалого лікування включають в себе розширені остеопорозу, хвороби Альцгеймера та інших форм слабоумства або втрата слуху, рухливості або бачення, яке перешкоджає повсякденному житті, діяльності.

Що довгострокової політики догляду охоплюють?

Довгостроковий догляд освітлення може допомогти заплатити за догляд на дому чи в установі, таких як будинок престарілих. Як і Техас планів медичного страхування, є багато варіацій в типі довгострокового догляду плани, які доступні. Преміум-класу залежить від кількості послуг, які Ви хочете, вік, коли ви купуєте план і купуєте ви додатковий переваг, таких як інфляція захисту.

що ж медичного страхування в кришку Техасі?

Хоча Техас планів медичного страхування змінюються в послуги, які вони охоплюють, довгостроковий догляд зазвичай не покриваються планів медичного страхування в Техасі, за винятком дуже обмеженого способами.

На жаль, Техас не вимагає стандартизованої політики в окремо взятому ринку медичного страхування, або плани, які люди купують, коли вони не мають покриття через роботодавця або уряду. Це робить його дуже важливо для вас, щоб порівняти плани ретельно від різних компаній медичного страхування Техас, коли ви ходите по магазинах для вашого власного медичного страхування.

Всі Texas медичні страхові компанії зобов’язані пропонувати принаймні один план, який охоплює мандат державою переваг, таких як імунізація дітей та мамографію. Texas Індивідуальне медичне страхування і Техас сімейних компаній медичного страхування може також продати менш дорогі плани, які не включають в себе кожен мандат вигоди, такі як обладнання та витратні матеріали діабету або лікування хімічної залежності. Як правило, ці плани не покривають допомогу в повсякденній діяльності.

Що ж Medicare охоплює?

Навіть Medicare для тих, хто 65 років і старше, яких ви очікуєте потрібно довгострокового догляду частіше, ніж будь-яка інша вікова група, займає дуже мало довгострокових витрат допомоги.

Medicare Part займається медичної допомоги на дому, хоспісі, лікарні і кваліфікований догляд. Перед Частина гарантії починається, ви повинні відповідати франшизою в $ 1100 за хвороби в 2010 році. Після того як ви провели, що багато чого з власної кишені, частина кришки перебування в лікарні до 90 днів протягом хвороби, а також 60 днів резерв покриття.

Частина також охоплює до 100 днів (знову ж за хвороба) медичної допомоги у кваліфікованих для престарілих та інвалідів після госпіталізації. Щоб кваліфікуватися, лікар повинен засвідчити, що вам потрібна кваліфікована допомога, наприклад, внутрішньовенних ін’єкцій або фізіотерапії, на щоденній основі. Частина не поширюється на довгостроковий догляд в установах кваліфікованого медичного догляду.

Частина робить охоплює певні медико-санітарної допомоги вдома і послуги. Медичне обслуговування на дому обмежено неповний робочий день або переривчастою кваліфікованих престарілих, що з медичної точки зору необхідні. Знову ж, турбота повинна бути замовлена ​​у лікаря, і воно повинно бути передбачено в агентство, що засвідчує Medicare.

За даними дослідження 2008 року Бюро перепису населення, 75,1 відсотка (17573184 чоловік) були Техас планів медичного страхування, із загальної чисельності населення 23406068 жителі Техасу. Також станом на 2008 р. близько 405 000 техасців і більше 7 мільйонів американців були довгострокові плани догляду.