Техас медичного страхування необхідних для діагностованого діабету

У 2007 році, вважається, що діабет коштувати економіці США близько $ 174 000 000 000 в медичних витрат і втраченої продуктивності, але не включає в себе витрати, пов’язані з діагностованого діабету. Це може підняти оцінку до більш ніж $ 192 млрд.

Близько 6,3 млн. дорослих (чверть населення США) з цукровим діабетом не знають, що у них цього захворювання. Річні потреби охорони здоров’я для людей з діагностованого діабету, як правило, вище, ніж для людей, які не хворі на діабет. Витрат на охорону здоров’я пов’язані з діабетом починає збільшуватися не менше 8 років до постановки діагнозу, і рости більш швидкими темпами, право до і після діагнозу.

Діабет є шостою за значимістю причиною смерті в США, і є причиною приблизно 70 000 смертей щорічно, відповідно до Goodarz Danaei з Гарвардської школи громадської охорони здоров’я. Danaei і команда дослідники поєднали дані Національного дослідження здоров’я і харчування Експертиза і поведінкових факторів ризику системи відеоспостереження, щоб визначити це.

техасці особі один з найвищих показників захворюваності діабетом загальнонаціональної

Дослідники з групи Левіна у Вірджинії, Ingenix Pharmainformatics в Північній Кароліні, і Ingenix досліджень у Нью-Джерсі використовували два публічних джерел даних вивчити поширеність діагностованих і діагностованого діабету державою. Вони виявили, що діабет є найвищим у Південному та Аппалачі держави, а найнижчий на Середньому Заході і Північно-сході США

Стандартизовані за віком діабет був найвищим у штаті Міссісіпі, штат Західна Вірджинія, Луїзіана, Техас, Південна Кароліна, Алабама і Джорджія. Швидкість діабету коливалася від 15,8 відсотків до 16,6 відсотків для чоловіків і з 12,4 відсотка до 14,8 відсотка для жінок.

Дослідники також виявили, що держави з найвищим оцінками, відсоток захворювання діабетом мають найвищі рівні артеріального тиску і серцево-судинний ризик захворювання. Ця концентрація ризику серцево-судинних і діабету вказує на велику потребу в зміні способу життя, а також медичного страхування в Техасі та інших держав з аналогічним високими показниками захворюваності.

Тому що діабет є одним з найбільш поширених причин смерті в США, важливо, щоб діагноз хвороби і почати лікування якомога раніше.

яким є цукровий діабет діагностується?

Існують різні тести, які можуть бути використані для діагностики діабету. За даними Американської діабетичної асоціації, голодуючи випробування глюкози плазми дешевше, ніж інші тести.

Для людей, які не страждають діабетом, нормальна глюкози в крові поста складає від 70 до 100 міліграм на децилітр або мг / дл. Діагноз цукрового діабету як правило, зроблені, коли два аналізи крові показують, що ваша рівень глюкози в крові більше або дорівнює 126 мг / дл.

Випадковий тест глюкози в плазмі крові є інший метод діагностики діабету. Під час випробувань, рівень цукру в крові перевіряється без урахування часу з моменту останнього прийому їжі, тому ви не зобов’язані швидко до початку випробування.

З випадковий тест глюкози в плазмі крові, рівень глюкози крові вище 200 мг / дл можуть вказувати на діабет, особливо якщо випробування повторюють в пізніший час з аналогічними результатами.

Люди, які мають нормальні глюкози в крові натще, можуть всі відчувають швидке зростання рівня глюкози в крові, як вони їдять. Такі люди можуть мати порушення толерантності до глюкози. Якщо рівень глюкози в крові досить високі, вони можуть бути діагностовані з діабетом.

Якщо тести показують, що у вас нормальна глюкози в крові натще, але у вас є фактори ризику або симптомів діабету, лікар може провести тест толерантності до глюкози, щоб бути впевненим, що у вас немає діабету.

Оральний тест на толерантність до глюкози, зазвичай, проводиться тільки в ході вагітності для діагностики гестаційного діабету, або якщо людина підозрюється діабетом, незважаючи на наявність нормального рівня глікемії натщесерце. Він також може бути використаний для діагностики преддиабета.

Техас медичного страхування буде доступна для вже існуючих умов

Штату Техас закон дозволяє медичних страхових компаній, щоб включити людей вниз для індивідуального медичного страхування залежно від їх стану здоров’я. У більшості випадків, діабет вважається “страхуванню” стані.

З нової реформи охорони здоров’я закони починаючи з 2014 року, страхові компанії більше не будуть мати можливість відмовити охоплення до дорослих з раніше існуючих умов, таких як діабет. Діти з уже існуючими умовами отримає цей захист в 2010 році.

Як здоров’я законів з реформування охорони здоров’я поліпшити медичне страхування в Техасі, це буде набагато краще інвестицій. Деякі страхові компанії можуть почати переходити свою політику і процедури, ще до того, нові закони вступили в силу. Слідкуйте за змінами в медичному страхуванні Техасу, як і закони реформи охорони здоров’я зробити його доступним для більшої кількості людей.