Техас медичного страхування буде потреба в ньому збільшиться після розливу нафти

Ніби й не було вже досить ризиків, щоб зробити медичне страхування в Техасі необхідність, нова загроза прийшла з нізвідки. З 20 квітня British Petroleum (BP) Oilrig вибуху, більше 800 000 літрів диспергаторов були додані у водах біля узбережжя Техасу.

Диспергатори зруйнувати розлитої нафти в краплі швидше, ніж природні процеси, але вони поширюються нафти далі. Диспергатори ніколи не використовувалися у великих кількостях, що ВР використовував їх, і BP був твердий у відстоюванні своїх використання деяких з найбільш токсичних диспергатори випробування.

Управління з охорони навколишнього середовища (EPA) попросив ВР припинити використання Corexit 9500 і Corexit EC9527A диспергатори, і переключитися на менш токсичні диспергатори, але ВР не відповідають. Обидва охорону навколишнього середовища та берегової охорони почали натисніть BP знизити масштаби використання Корексіт диспергаторов на цілих 50 до 80 відсотків. Адміністрація Обами також почали обмежувати використання ВР диспергаторов, які загрожують здоров’ю людини і морської флори і фауни біля берегів Луїзіани.

EPA дані показують, що 12 диспергаторов були більш ефективними на сиру південній Луїзіани, ніж Корексіт 9500, яке може бути в чотири рази більш токсичні, ніж сама нафта. EPA тести показують також, що сім диспергуючими агентами є менш токсичними для креветки, і принаймні 14 диспергатори менш токсичні для риб, ніж Корексіт.

нафти диспергатори і здоров’я людини

Диспергатори більш небезпечні, ніж блюдо миючих засобів та шампунів. Диспергатори містять розчинники, які можуть викликати рак. При попаданні всередину, ці розчинники можуть пошкодити центральну нервову систему, серце, печінку і нирки. Просто вдихання парів від розчинників може викликати подразнення очей, носа і горла.

Суміш спалювання нафти, хімічних речовин і диспергаторов загрожує не тільки морем і сушею, але навіть повітря, яким ми дихаємо. За даними берегової охорони протоколу, ВР використовує диспергатори занадто близько до берега.

Із зустрічним сезон ураганів загрожує підштовхнути токсичних сльота диспергованої нафти всередині країни, ми вже добре в одній з найбільших, несанкціонованих експериментів, пов’язаних з впливом токсичних хімічних речовин, що Сполучені Штати коли-небудь відчувала.

ЗМІ подарував руйнувань, які, швидше за все, вплине на економіку прибережних життя протягом десятиліть, але ми тільки почали оцінити, як люди будуть реагувати на цей новий рівень токсичних хімічних речовин.

Ті, хто бере участь в операціях видобутку нафти знаходяться на “передовій лінії”, і лише деякі з них повідомили про симптоми. Чотири члени екіпажу з трьох посудин, що працюють на нафтових операцій відновлення відчув себе погано. Вони не тільки відчув запаморочення і нудоту, а й досвідчених болю в грудях і головні болі. Ще троє чоловіків також відправився в лікарню після роботи на маслі очищення.

кому загрожує найвищий ризик

Після нафтової ліквідаторів, дітей, літніх людей та людей з респіраторними захворюваннями, як очікується, в найбільшій небезпеці від вторинних ефектів розливу. Після катастрофи Exxon Valdez, 1811 нафтовики очищення подали вимоги про виплату компенсації в 1989 році, за даними Національного інституту професій безпеки і здоров’я. Більшість з цих претензій, пов’язаних з дихальною системою ушкоджень. EPA дослідження показали, що вміст у повітрі хімічних сполук з нафти біля узбережжя Мексиканської затоки перевищує стандарти безпеки.

Рак панелі Президент повідомив, що хімічний вплив через повітря, їжу і воду, представлятиме набагато більшу загрозу для нашого здоров’я, ніж це було раніше виявлених. Хіба вони не читали Безмовна весна Рейчел Карсон? Група згодна з тим, що фінансування органів не адекватними, що діючі закони слабкі, і що регулюючі функції розділені між занадто багато установ ефективно захистити нас.

Без медичної страховки в Техасі, виявлення та лікування вторинних ефектів розливу, в тому числі респіраторних захворювань, може означати дуже багато людей не в змозі зловити симптомів, перш ніж вони стали погрожувати.