Техас медичних страхових компаній штовхнув, щоб охопити більше людей

З найвищим рівнем незастрахованих людей будь-якої держави (26,9 відсотків техасців не мають медичної страховки) і небезпечно-високих рівнів забруднення повітря, Техас бачили найбільшу вигоду від нового закону про охорону здоров’я. Закон, який президент Обама підписав у березні, спрямованих на припинення дискримінації нашої країни проти хворих людей. У 2014 році люди, які не застраховані в роботі буде дозволено придбати безпосередньо з Exchange. Як фізичні, так і малого бізнесу будуть мати доступ до планів на конкурентному ринку с, сподіваюся, доступним, страхові плани. Члени Конгресу також будуть отримувати їх медичного страхування шляхом обміну то так, що пропонує деякі гарантії якості для решти з нас.

негайний доступ до медичного страхування в Техасі

З 1 липня, право техаський жителі отримали можливість звертатися до раніше існуючих державою Плану умови страхування за допомогою американського Міністерства охорони здоров’я і соціальних служб. Щоб подати заявку, ви повинні знаходитися в США легально і були незастрахованих протягом шести місяців або більше в зв’язку з уже існуючої проблеми зі здоров’ям. За допомогою цього нового покриття, люди будуть мати стаціонарну допомогу, медицину та первинної та спеціалізованої лікаря догляд за вже існуючими умовами. Тим не менше, їх з власної кишені витрати можуть досягати до $ 5950 на рік, навіть якщо вони залишаються в мережі плану постачальників.

Кетлін Сібеліус, як охорони здоров’я та соціальних послуг секретаря, не хоче страховим компаніям чекати, поки в 2014 році мандат не тут. Вона вже наполягає на них, щоб охопити більше людей протягом наступних трьох років.

найближчі пам’ятки в реформі охорони здоров’я

З освітленням зосереджені більше на суперечки, ніж деталі, ряд положень закону охорони здоров’я залишається відносно невідомим. Станом на 23 вересня в 2010 році, рекомендується імунізація буде безкоштовною. Крім того, страховики більше не буде дозволено стягувати доплату або франшизи для певних профілактичних послуг. Це включає в себе покази для раку молочної залози, високий рівень холестерину і деяких венеричних захворювань.

Не всі політики можуть запропонувати ці переваги відразу ж. Зміни застосовуються для планування періодів, що починаються після 23 вересня. Це означає, що зміни можуть не показували аж до нового року план не почнеться після 1 січня 2011 року.

Техас буде медичному страхуванню рости?

Федеральні регулятори і раніше працюють, які підвищення ставок варто вважати необгрунтованим, але Техас може заблокувати страховиків від продажу своїй політиці на 2014 обміни медичної страховки, щоб тримати їх у вузді.

Інший підхід також здійснюється тримати ціни низькими і премії. Некомерційна науково-дослідного інституту порівнює медичних процедур, щоб визначити, які є найбільш ефективними, і, отже, найбільш гідних наших ресурсів. Хоча результати дослідження не вимагає від лікарів або страховиків змінити свої плани лікування, це може дати нам все практичне керівництво до того, що дійсно працює, а що не дуже допомагає.

чому Техаський потребує більшої доступі до медичної допомоги

Техасців, особливо в Калхун, виграють найбільше від тиску влади, щоб забезпечити більшу кількість людей. Це повіт був названий найбільш забрудненим місцем у країні, з часом життя ризик розвитку раку від дизельної сажі настільки висока, що вона перевищує ризик всіх інших літальних токсини разом узятих. EPA встановило прийнятного рівня раку як один на мільйон, але для жителів Калхун, їх ризик 124 разів більше, ніж це. Їх ризик раку по відношенню до дизельної сажі є однією в 8033.

Через шість місяців або менше, Техас медичного страхування повинні почати пропонувати більше за гроші. Рекомендовані щеплення стануть доступні безкоштовно. Страховики не заряджається доплати або накласти франшизи для певних профілактичних оглядів. Це означає, що Техас медичного страхування почне надання людям більш широкий доступ до профілактичних методів, що може зробити хворобу простіше і дешевше лікувати. І це тільки початок змін в нашій охороні здоров’я. Тепер це більш доцільно, ніж коли-небудь, щоб залишитися на вершині, що медичне страхування пропонує в найближчі роки.