Техас автострахування знижки частина 2

4. Подушки безпеки та інші пасивні пристосування, такі як автоматичні ремені безпеки обмежуються тільки дисконтування покриття, що впливають на водія і пасажирів у застрахованому автомобілі. Ясно, що ці функції не можуть запобігти аварії або крадіжки подією отже ніякі знижки не передбачені відповідальності, зіткнення, всеосяжного і незастрахованих / недостатньо застрахованих автомобілістів охоплення автора. Захист персональних травм та медичного страхування є знижкою, якщо подушки безпеки і пасивні обмеження існують. Ідентифікаційний номер вашого автомобіля буде вказувати, якщо авто має такі особливості.

5. Молоді водії потрібна вся допомога, яку вони можуть отримати знижки і про два з кращих знижки повинні робити зі своїми науковими зусиллями. Академічні знижки зазвичай пропонується поряд з вищезазначеним драйверів знижка курс навчання і в поєднанні може знизити швидкість молодих водіїв до майже 30%. Обов’язково запитайте вашого агента саме те, що потрібно, щоб знайти це знижки та які документи необхідні для її підтримки. Галузева статистика довести студентам старших класах, як правило, більш сумлінними водіями.

“Далеко в школі” знижка дуже важлива тим, що вона забезпечує зниження страхової премії при цьому дозволяючи студенту підпадатимуть під батьком або політики членів сім’ї. Це критичний факт покриття слід зазначити, видалення студента від політики, щоб уникнути додаткової ставки, коли студент перебуває далеко може призвести до тяжких виплаті страхових відшкодувань, якщо студент викликає аварії за кермом чужого автомобіля.

Якщо студент як і раніше залежить від батьків або членів сім’ї в той час як далеко в школі позов міг знайти дорогу назад до батьків або члена сім’ї в якості відповідальних опікунів. Величина цієї знижки є суттєвою, тому кожен застрахований виробництво побутової студент повинен намагатися претендувати.

6. Кілька авто знижки поширюються на всі покриття інший раз, що робить цю знижку найбільш далекосяжні всіх. Інколи подружжя одного домогосподарства будуть намагатися уникати поєднання політики, вважаючи, нещастя однієї із сторін може створити рейтинг питань для обох сторін. Хоча це може бути вірно в деяких випадках, як правило, страховик волів би додаткову премію, навіть з більш високим ризиком, тому можливість для заощадження більше разом, ніж нарізно. Багато страховиків не дасть знижки декількох авто, щоб політики містять молодих водіїв, як вони вважають, необхідної премію за ризику для молодих водіїв не виправдовує додаткових дисконтування.

7. Літніх завжди слід перевіряти з їх агентством річний пробіг і вік знижки. Ці знижки можуть бути значними повинні бути тісно оцінюватися так як вони можуть збільшуватися або зменшуватися залежно від використання. Літні люди також повинні знати, що деякі носія почало зростати ціни через віку на певному рівні теж. Обговорюючи це з агентом заздалегідь робить покупки легше ці знижки повинні зменшуватися, а також зробити для хороших інструментів проведення переговорів, якщо агентство має інших видів страхування зі страхувальником.

Знижки на авто страхові поліси в штаті Техасі таким широким, як Texas швидкісних автомагістралей. Пам’ятаєте, в кінці дня, реальний питання загальної вартості премією до Вас незалежно від знижок і відшкодувань.