Техас Страхування житла – захистити свої інвестиції

Отже, ви зробили це! Ти новий власник будинку! Після декількох місяців пошуку житла в державі Lone Star, переговори і по магазинах навколо для кращого фінансування, ваша мрія стати домовласником Техас є реальністю. Ці документи були підписані, закриття завершена, і ви готові перейти в, коли він раптом вдаряє вас-з радощами нового домоволодіння приходить відповідальність за придбання Техас додому страхування. Іншими словами, як ви збираєтеся захистити все це?

Весь час, проведене планування для вашого нового будинку може бути знищена буквально за кілька хвилин. Будинок являє більше, ніж просто місце, щоб дати притулок-це дуже ймовірно, є найбільшим інвестиційним більшість людей ніколи не роблять у своєму житті. Ви хочете бути впевнені, що у разі стихійного лиха, ви, ваші близькі і все ваше майно захищені. Страховий поліс домовласника стандартних страхує ваш будинок і своє майно, і може бути адаптований до будь-якого унікальні обставини щодо вашої ситуації.

За своєю суттю, страховий поліс домовласника являє собою пакет політику, яка відшкодовує шкоди вашому майну, а також покрити свої зобов’язання або юридичну відповідальність за будь-які травми і матеріальний збиток, нанесений вами, членами вашої родини, або навіть ваш домашні вихованці, до інших людей. У 2006 році опитування, проведене дослідницьким радою страхування виявив, що 96 відсотків домовласників володів політики домовласників страхування. Більшість банків та іпотечних компаній стверджують, що позичальникові отримати хороший страховий поліс будинку, як частина їх умов покупки, просто щоб бути впевненим, що і вони, і позичальник готові у разі найгіршого сценарію ситуації.

Але, ось де “нехай покупець буде пильний” попередження набуває чинності: там дійсно не один-розмір-підходить-всім страховим полісом, що там буде охоплювати кожен будинок однаково добре, і політики широко варіюються від штату до штату. Техас Страхування житла несе одні з найвищих премій в країні, вартістю в середньому $ 1372, в порівнянні з будинком Арізона страхових премій на $ 635 і Юта всього в $ 477. Не забудьте звернути увагу на дрібний шрифт Вашої політики і бути впевненим, що вона забезпечує адекватне висвітлення для вашої конкретної ситуації.

Страхування від повеней і землетрусів Страхування: залежно від району, де ви живете, ви можете досліджувати питання про те купівлю окремого політика за шкоду, заподіяну повені чи землетрусу є хорошою ідеєю. Як правило, ці дві катастрофи не включені в страховий поліс стандартний домовласника.

Заміна покриття проти Реальна вартість: У той час як ці два звуки, як ніби вони одне і те ж, вони насправді зовсім інше. Заміна покриття дає вам грошей, необхідних для відновлення Вашого будинку і замініть його вміст. Фактична вартість політики коштує менше, але платить тільки за те, що ваше майно коштує під час вашої втрати, з відрахувань за віком, зносу.

Страхування домашнього майна – Спеціальний репортаж: залежно від того, що у вашому будинку, ви можете досліджувати, що мають спеціальну політику для покриття улюблених предметів, таких як музичні інструменти, предмети антикваріату, мистецтва або ювелірних виробів, або навіть ваш електроніки, таких як комп’ютери, фотоапарати і т.д.