Техас Автострахування – керівництво зниженні ваші ставки

Автострахування в Техасі може бути дорогою бізнес. Нижче ви знайдете кілька порад, які допоможуть вам скоротити витрати на страхування авто Техасі, але спочатку давайте розглянемо деякі факти, що стосуються автострахування в Техасі.

обов’язкове страхування авто в Техасі
Як і більшість держав, необхідно мати авто страхування з метою просування в Техасі. Мінімальне покриття ви повинні мати в Державній Lone Star складає $ 20000 за нанесення тілесних ушкоджень однієї людини, $ 40000 за тілесні ушкодження, понесені двох або більше осіб у тій же аварії і $ 15000 за шкоду майну, що результати від однієї аварії. Це максимальні суми, які страхова компанія буде платити в разі аварії. Як і будь витрати понад цю суму доведеться бути оплачені вами, ви можете розглянути питання про збільшення охоплення.

фактори, що впливають на Техас ставки автострахування

кредитний рейтинг
Вірте чи ні, ваш кредитний рейтинг справді має прямий вплив на скільки ви платите за свій автострахування.
Авто страхових компаній чинником у багатьох ваших особистих даних, щоб прийти Оцінка страхового ризику та різні дослідження показали, що існує пряма кореляція між ваш рахунок кредиту і ймовірність того, що Ви подасте претензію автострахування. Люди, які оплачують свої рахунки вчасно і мати хорошу кредитну історію вважаються надійним людям авто страховими компаніями і тому добре страхових ризиків.

піднявши франшиз
Оскільки компанії Авто страхування зазвичай підняти наступний премії на 45%, якщо ви зробити заявку, ви можете розглянути питання про підвищення вашої франшиз. Франшиза суму ви були б готові заплатити з власної кишені у випадку аварії, перш ніж пред’явити на вашій політиці. Чим вище франшиза, тим нижче ваша страхова премія.

запису водіння
Очевидно, наскільки добре водій ви будете мати великий вплив на скільки ви будете платити за ваше авто страхування. Страхові компанії завжди шукають хороших страхових ризиків, і якщо у вас є історія пред’явлення вимог, вони будуть роздмухувати ваші ставки відповідно. Прискорення штрафів і паркувальні талони всі чи зараховується ви хороший водій. З іншого боку, якщо у вас є хороший досвід водіння, то він може бути вам варто шукати Техас автострахування компанії, які пропонують “нещасний випадок вибачення політики». Результатом цього є те, що ваша перша претензія, не будуть братися до уваги при розрахунку вашої курсом на момент продовження.

отримати кілька Автострахування
Якщо у вас більше одного транспортного засобу, їх вживати заходів щодо забезпечення їх все з тією ж компанією страхування автомобілів. Участю декількох транспортних засобів знижки можуть доходити до 25% з деякими компаніями автострахування.

звузити охоплення
Ви можете обмежити область дії покриття обов’язкових covereage відповідальності різко скоротити ставки, але це може виявитися помилковою економії. Якщо ви потрапили в аварію і не поширюється на страхування, то вам доведеться сплатити збитки (як для людей і майна) з власної кишені, і це може працювати до багатьох тисяч доларів.

біля магазину
Без сумніву, кращий спосіб знизити ставки автострахування ходити по магазинах навколо, використовуючи Інтернет. Отримання 5 до 10 котирування онлайн протягом декількох хвилин не є проблемою в ці дні завдяки багатьох сайтів, які пропонують ці послуги.