Тест іпотечного розуміння

Якщо ви знаходитесь в пошуку по іпотеці, є подив вибір і основний елемент, який ви будете потребувати, є рада. На щастя, є багато, що теж, але, перш ніж просити про це, ви можете, як ознайомитися з деякими з жаргону.

З LTV і HLC тут думати, не кажучи вже про Еркан це цілий новий світ і далекі від тих часів, коли один розмір підходить всім іпотечним що ви отримали. Старий добрий погашення іпотеки були замінені тільки відсотки, гнучкий маркетинг, BTL і з новими, що виходять весь час, там не дивно, все це залишається загадкою для більшості людей.

Один конкретний іпотечний з’явився на світ останнім часом, які, здавалося, включають в себе всі ініціали та багато іншого. Читаючи переваги 125% LTV HBOS в продукт, який продається через свою BM рішень для брендів, ми знаходимо, що іпотека, складену з кількості іпотечних і незабезпечених кредитів. Гаразд, вони не перший кредитор пропонують цей вид угоди і є, очевидно, ринок для них, але критерії, які BM встановлює, що в кожному випадку мінімальний депозит у розмірі 5% від покупця повинен бути оплачений, яка повинно бути за рахунок власних коштів, а не частину кредиту. У цьому існує безліч обмежень у цій угоді, одна з них у тому, що, щоб отримати повну віддачу від 125% іпотека, через обмеження на незабезпечені сума кредиту, ефективно воно застосовується тільки до майна, на суму менше ніж за £ 100 000 , то це, напевно, малоймовірно, що будь-який консультант рекомендував би цей іпотечних з ними, якщо вони можуть дозволити собі 5% від суми. Дивно.

Сенс цього правляча зрозуміло. BM вважають, що подальші запозичення можливо і навіть ймовірно, в перші кілька місяців в новому будинку, для меблів і оновлення і вказує на докази того, що багато нових позичальники фактично виконати цю дію. Вони потребують деяких доказом того, що покупець може впоратися із запозиченнями. Для застосування цього правила вони дуже тверді з їх інструкціями нотаріус іпотеки і держава “Будь ласка, зверніть увагу, що цей стан продукту, що, де клієнт / з використанням іпотечного фінансування покупки власності, на баланс покупку грошові кошти повинні бути оплачені за рахунок власних коштів клієнта. Клієнт не може використовувати кредитні кошти для цієї мети, і ви ніколи не повинні звільнити позикових коштів для клієнта тільки після завершення покупки. ”

Наскільки ініціали турбує, просто означає, LTV кредиту до вартості – максимальну суму, яка може бути відданий в оренду на вартості нерухомості. В принципі, в якості прикладу, якщо майно оцінюється в £ 100 000 і є LTV на 125%, то £ 125000 могло бути запозичене на майно.

HLC виступає за більш високу плату кредитування. Це може бути застосоване, коли хтось подає заявку на високий відсоток іпотечного кредиту. Він створений, щоб захистити кредитора від деяких або всіх втрат повинна майна повинні бути прийняті у володіння через серйозну заборгованості. Зазвичай кредитори пройти цей заряд для позичальника. У цих випадках операції, можливо, спочатку, здавалося, були дешеві іпотечні кредити насправді далеко не дешево. Цей заряд спливає іноді, поряд з Еркан – за дострокове погашення. Сама за себе дійсно, це заряду введених Якщо Ви хочете оплатити будь-яку частину кредиту до кінця терміну. Слідкуйте за цим.

BTL не має нічого спільного з бутербродами – ось BLT! BTL просто купити, здати. Існують спеціальні BTL іпотека призначена для введення покупця на ринку оренди.

Ми використовуємо ці ілюстрації просто вказати на тонкощах іпотечного ринку. Після отримання на іпотечного брокера, ви будете врятовані від цієї фінансової алфавіту. Вони будуть знати, що доступно і дати вам всю необхідну допомогу і поради вам потрібно. Он-лайн брокер спосіб зробити це, і хто знає, може навіть зрозуміти деякі з жаргоні.