Термін типу політики по страхуванню життя

Термін страхування: просто і доступно

Коли справа доходить до порівняння різних видів страхових полісів для покриття вашого життя політика терміну страхування виявляються найпростіші і недорогі. Якщо ваші потреби страхування не вимагають підтримки політики для всього вашого життя, ви можете знайти його дуже привабливим, щоб отримати довготривала політика особливо з цінником буття рази менше, ніж безперервного політики.

Чому довгострокової політики є найдешевшим варіантом для життя охоплення?

Термін страхування буде охоплювати вас тільки протягом певного періоду часу. Вони також, як правило, заданий премій і фіксовані розміри допомог отримати. Термін політика може тривати від одного до 30 років, але найпопулярніші варіанти 10 і 20 політика року. Переважна більшість з цих стратегій не може бути продовжений і шанси для страхової компанії про виплату допомог у разі смерті за строковими охоплення політики є мінімальними. Насправді, тільки близько 1% всіх термін страхування насправді видають з нагоди втрати годувальника для своїх клієнтів. Ось чому страхова компанія може розмістити значно нижчий цінник на такий продукт.

Чому приймаючи терміну страхування?

Термін страхування спрямовані на покриття певних видів боргів у разі, якщо страхувальник відключений або вмирає. Деякі борги, термін страхування може оплатити включають в себе:

* Споживчі кредити
* Іпотечні кредити
* Вища освіта для дітей
* Витрати на похорон

Ось чому люди, які отримують 30-річну іпотечних угод шукаєте 30-вуха терміном поліси страхування життя. Найбільш поширені варіанти з точки зору політики тривалості, належать 10, 15, 20, 25 і 30 років. Короткострокова політика також доступні, але вони рідко купив.

Види термін страхування

Зменшення термін страхування, також називають політику іпотечного страхування, мають фіксованої премії за весь термін, однак з нагоди втрати годувальника, постійно зменшується з часом проходження, будучи часто пов’язано з вашою іпотечної заборгованості. І, як ви виплачувати іпотеку, ваша страхова сума зменшується відповідно. Страхові експерти не в захваті від такого типу політики, хоча це дешевий варіант страхування життя. Але маючи на увазі низький відсоток виплат смерті вигоди немає великого сенсу в тому, щоб така політика.

Інші види термінових охоплення життя включають в себе:

* Поховання страхування: страхування таких маленьких спрямовані виключно для покриття витрат на поховання.
* Група терміну страхування: підходить для підприємств так як він призначений, щоб охопити більше людей, ніж стандартні політики.
* Вказана терміну страхування вік: такої політики передбачають покриття тільки, поки страхувальник не досягне певного віку.
* Повернення Premium: така політика буде відшкодовувати частину або всі премії ви платили протягом терміну, якщо претензія не подав. Тим не менш, страхові внески з такою політикою, як правило, вище.

Хоча, термін життя покриття є відносно недорогий у порівнянні з іншими видами страхування, ваша політика все ще може коштувати вам багато премій, якщо Ви не займе деякий час і по магазинах навколо для хорошого політика. Є безліч компаній, страхування, яка передбачає термін страхування, і тарифи можуть істотно різнитися для того ж типу і суми покриття. Ось чому це дійсно окупається магазинах навколо і отримувати стільки Котирування по страхуванню життя, як ви можете, щоб знайти ідеальний страховий поліс термін придбати. Будь розумним, і не отримати перший політиці вам пропонуються, як можуть бути численні пропозиції краще, ніж це.