Термін страхування – прості, дешеві та ефективні фінансового захисту

Термін страхування є простим, дешевим і ефективним по страхуванню життя.

Простий, тому що він поставляється без інвестицій або інші доповнення це і забезпечує тільки страхування або страхування життя, що ви шукаєте

Дешево, так як це чистий продукт страхування, це тільки плата за ризик кришкою – ніяких додаткових зборів за управління фондом або премії не додані, щоб забезпечити для заощаджень.

Є не виживання вигоди, пов’язані з термін страхування тобто сума впевнені не може бути виплачена тільки у випадку претензії про смерть життя застраховане. Оплата не виробляється на зрілість політики.

Ефективним, оскільки воно відповідає вашим потребам для захисту, що дозволяє максимально збільшити обсяг покриття ризику, що потрібно для набагато більш низькою ціною в порівнянні з будь-якими іншими повернення грошей або інвестиції пов’язані страхового продукту.

Таким чином, термін страхування ідеально підходить, якщо вам потрібно продукт, який забезпечує для захисту від ризиків – чи то для надання фінансової підтримки для вашої родини, щоб замінити втрачені доходи, або для погашення зобов’язання (наприклад, іпотечного кредиту) у разі смерті, щоб захистити від будь-якого фінансовий тягар.

читати те, що, чому, коли і скільки термін страхування

Ключові питання для розгляду:

Як і в більшості страхування, ранній початок вигідно. Якщо вам потрібен захист від ризиків, або буде робити в найближчому майбутньому; чим раніше ви почнете, тим краще. Термін страхування нижче, для молодих людей, і збільшується з віком. З віком ризик вище, що премії може отримати “рейтингу” або пропозиція знизилася через будь-яких питань, пов’язаних зі здоров’ям, які можуть виникати.

Кращий спосіб визначити, скільки страхування ви повинні прийняти це, щоб визначити фінансові потреби Вашої родини на наступні потреби: підтримка хорошого рівня життя; зустрічі витрат, таких, як освіта дитини або шлюб, і погашення будь-яких зобов’язань, таких як іпотечні кредити.

Покриття ризику буде скорочена до такого ступеня, ваші заощадження і активи компенсувати деякі зобов’язання необхідно надати для.

Будучи стурбована поверненням премії?

Багато термін страхування запропонувати варіант в Термін повернення премії. Відповідно до цього варіантом премії вище, але з гарантією того, що премії, виплачувані будуть повернуті на зрілість політики (тобто без життя вимога не було зроблено).

Хоча це може здатися привабливим, це не зовсім так.

Пам’ятайте, що немає ніяких “халяви”. Премії завантажуються частково забезпечувати яка інвестувала такий, що дохід від інвестицій на додаткові премії повинна бути достатньою, щоб погасити що надбавка для чистого ризику смертності.

Вартість замовнику платити додаткову премію є альтернативна вартість інвестицій цього потенціалу “порятунку” в альтернативні інвестиції, наприклад, строкові депозити або пайові інвестиційні фонди чи акції – залежно від профілю ризику і апетит.

Перш ніж зважитися на варіант, робити домашнє завдання, щоб зрозуміти ваші варіанти і потенційні витрати. Цілком можливо, що ви можете бути краще, якби ви вклали цю додаткову суму премії напряму – і отримати суму, що перевищує премії ви заплатили б.

читати термін проти тимчасової повернення премії