Термін страхування життя поселення

Хтось сказав, що зміна є єдиним постійним у житті. Страхування життя, всіх місць, забезпечує базову доказ на це зауваження. Те, що називається Життя поселення виникли в цьому досі важка промисловість.

Як і слід було очікувати, життя поселення є фінансовою угоди між власником політики та сутність, звану Врегулювання провайдера. Політика власник продає свою політику на Розрахунковий провайдера. Завдяки появі цієї щодо нової фінансової операції особа, що володіє нікому не потрібна і поліс страхування життя може продати свою політику на врегулювання провайдер для більш грошову вартість пропонованих компанією зі страхування життя.

Люди продають свою політику з цілого ряду причин. Вони варіюються від премій неможливості залишатися доступним для бенефіціара predeceasing застрахованих. Іноді страхувальник володіє кількома політиками і хоче позбутися одного або декількох з політики.

Може бути застрахованим потрібні гроші для довгострокового догляду, поточні медичні рахунки або хоче замінити політику з виживанням тип політики.

Нерухомість планування може диктувати зміни до страхового покриття або застрахований побажають перевести гроші в більш високооплачувані інвестицій. Благодійний або сім’ї подарунків домовленості можуть тепер бути кращим засобом розподілу активів або грошових коштів.

Деякі люди, можливо, зазнали банкрутства змушуючи повну реконструкцію свого фінансового плану. Інші могли стати безробітними або під роботу. Обставини настільки ж численні й різноманітні, як і населення.

Підприємства використанням ключового людини політики, можливо, буде вже не необхідно, тому що
бізнес скласти або окремими більше не є невід’ємною частиною успіху бізнесу.

У цілому, продаж політика дозволяє страхувальнику для підтримання бажаного рівня життя і доживати свої останні роки з гідністю. Особистого благополуччя і комфорту високого рангу на розгляд список збутової політики.

Взагалі кажучи, люди з універсальним життя політики складають основну частину поточної політики продавців. Проте, оскільки галузь дозріла в його здатності виконати точний фінансовий аналіз і прогнози, термін страхування власники тепер можуть сісти за стіл переговорів і отримання винагороди за те, що колись вважалося марним форм страхування.

Досі їх було тільки варіанти, щоб термін життя політика перерветься або конвертувати при збільшенні премії. Єдина партія вигоду від цієї пародії був оригінальний страхової компанії. Вони отримали премії за певну кількість років і з причини строку давності, вони не зіткнулися ні з якими зобов’язання з виплати номінальної вартості. Прибуток в чистому вигляді.

Це означало, що страхувальник просто втратили всі, незалежно від того, скільки у нього грошей в даний час необхідно, щоб оплатити медичні рахунки, витрати на проживання або зустрітися довгострокові зобов’язання допомоги. Завдяки вторинному ринку, життя поселення, можливість для власників терміну страхування життя покращилося. Вони теж в даний час користуються ліквідності майже на одному рівні з власниками цілого життя політика.

Так як вони можуть бути продані з життям врегулювання тих пір, поки політики як і раніше можуть бути перетворені, їх номінальна вартість може бути нижчою. Це перетворило їх від марної програми до програми, набирають цінність в очах врегулювання провайдера.

Життя поселення є, і буде залишатися, індивідуального вибору. Це не може бути для всіх, але це важливий параметр в персональне меню добробуту, які могли б збільшити віддачу від життєвої програми страхування політики власника.