Термін страхування життя з випадковою смерті і розчленування вершника

Додавання випадкового вершника смерть і розчленовування на термін життя політики є ідеальним способом для тих, хто потребують додаткового захисту, щоб отримати комбіновані і всеосяжний охоплення.

Випадкове гонщиків смерть і розчленовування, також відомий як “AD & D Вершники”, а також “Кілька контрибуцій.” Кілька відшкодувань означає, що страхова компанія буде платити кратній номінальної вартості політики. Це сума, яку політика буде сплатити бенефіціару у разі смерті застрахованої особи.

Одним з поширених прикладів відшкодувань у два рази контрибуцій. Це платить суму, рівну номінальній вартості політику таким чином, якщо смерть застрахованої особи в результаті нещасного випадку, одержувач отримує значення особи і політики AD & D Rider номінальної вартості, що вдвічі більше, ніж від первісної суми.

додаткові випадки покриваються оголошення & D вершника

Залежно від охоплення вершника ви вирішите додати в свій термін страхування життя, AD & D Вершники може поширюватися також на втрату зору або втрата однієї або декількох кінцівок. Звичайно, вам доведеться двічі перевірте положення Вашої політики як кожен перевізник встановлює конкретні встановлені терміни, коли оплата може бути отриманий, починаючи з дати вашого стався нещасний випадок. Наприклад, уявіть, застрахована особа була у нещасний випадок на виробництві, де ящик впав на ноги застрахованої особи, пошкодження кінцівок настільки, що ноги потрібно ампутувати кілька тижнів після аварії. Зазвичай період покриття буде залежати від стану, в якому, що політика звертається, однак, 90-денний період очікування після кінцівки ампутували є загальним для цього типу вершника.

Найголовніше, щоб мати на увазі, що AD & D Вершники не покривають смерть будь-яких форм незаконного або злочинів діяльності. Цей тип вершника не поширюється також смерть в результаті самогубства або смерті збоєм тіла. Прикладом “несправності тіла” був би хтось, що переніс інсульт або серцевий напад під час водіння. Якщо серцевий напад або інсульт розвинувся до аварії і аварія була результатом цього збою тілесні, смерть в результаті нещасного випадку, не будуть охоплені. Випадкова смерть означає, що непередбачена обставина, що причиною смерті не пов’язана з тілом. Смерті має бути, була несподіваною. Це те, де термін страхування життя стає важливим. У той час як застрахований не виграють від вершника, вони напевно виграють від терміну поліса страхування життя.

Крім випадкових вершники смерті, AD & D також охоплювати розчленування. У разі випадкової втрати одна рука або одна нога тільки одна половина з нагоди втрати годувальника буде виплачуватися застрахованій. У разі, якщо застрахована особа страждає втратою двох або більше кінцівках (комбінація рук і ніг), то це призвело б до всієї номінальної вартості (з нагоди втрати годувальника) приділяється застрахованого. У цьому випадку, AD & D Rider буде припинена або скасований, тому що вся номінальної вартості на користь смерті / термін страхування життя були б вже виплачені. Більшість AD & D Вершники також включати раптова втрата зору. Ті ж принципи застосовуються. Якщо одне око втратив тільки одну половину допомоги виплачуються. Якщо обидва ока втратили те застрахованих отримає весь номінальною вартістю з нагоди втрати годувальника.

AD & D Вершники важливо розглянути питання про включення до термін страхування життя, особливо якщо ви використовуєте ваше тіло, щоб заробити свої кошти до існування. Переконайтеся, щоб отримати термін страхування життя з вершником цитати з декількох різних носіїв для забезпечення найвигіднішою ціною.