Термін страхування життя або універсальні

Ухвалення рішення про неправильне план страхування життя може залишити сім’ю без фінансових ресурсів в самий невідповідний час.

Вибір між терміном і універсальних планів страхування життя може призвести до плутанини. Тільки з деяких досліджень і планування може бути відповідальний вибір зроблено.

Ви навіть не потрібно страхування життя?

Перш ніж прийняти рішення між терміном і загальне охоплення, споживачі повинні визначити, чи дійсно страхування життя насправді необхідно.

Коли ви приходите прямо до неї, це питання грошей – якщо смерть призведе до фінансовим тягарем для сім’ї, то страхування життя має вирішальне значення. Фінансові питання, до яких належать витрати на похорон, навчання в коледжі, і всі невирішені і майбутні борги. Для самотніх людей без дітей або утриманців, страхування життя насправді необов’язково.

Після того як ви прийняли рішення купити страхування життя, то це час, щоб визначити, який тип політики прав. Це коли вам потрібно авторитетної страховий агент, про який йдеться вам, кому ви довіряєте. Агент може допомогти вам впоратися з докладною інформацією про різних вигод і витрат різними типами політики.

Термін життя

Термін страхування життя є одними з найбільш гнучких і економічних видів страхування життя доступно. Ці заходи призначені для тих, хто хоче базове покриття протягом встановленого часу без ощадний рахунок вбудованого Це означає, що не буде повернення на гроші, сплачені у політиці протягом багатьох років.

Ставки страхових внесків на термін життя політики змінюються в залежності від політики. Політики, як правило, придбати за 10, 15, 20, 25 або 30-річні періоди, і вони можуть бути поновлюваними. Крім низькі ціни, різні часові періоди є одним з найбільш привабливих особливостей.

Наприклад, пара з дитиною до виші, які хочуть переконатися, що навчання буде сплачено у разі їх смерті, можна придбати терміном життя політика тільки для цих років. Там немає необхідності купувати окремий політикою часу існування короткострокових потреб. Довгострокової політики із збільшенням або зменшенням охоплення, також доступні.

Недоліком термін життя політики є невідповідність їх ставок. У той час як ставки страхових внесків на початку дуже низька, вони зазвичай піднімаються, як вік страхувальників. Крім того, страхувальники, хто хоче продовжити після первісного терміну закінчився, може виявитися непомірно високої плати за продовження.

Універсальне страхування життя

Універсальний поліси страхування життя будуть платити будь-які необхідні допомог у разі смерті, а й забезпечити страхувальникам з додатковим відкладені податкові переваги ощадного рахунку. Як правило, ці політики мають бути проведені протягом як мінімум 15 років, перш ніж у результаті будь-якого повернення з ощадного рахунку. Вони надають страхувальникам зі стабільним довгостроковим інвестиціям, які можуть брати позики або перевести в готівку.

Ставки страхових внесків та охоплення надаються універсальних життя політики залишаються незмінними впродовж багатьох років. Ставки страхових внесків, як правило, вище, ніж з іншими напрямами політики, багато в чому завдяки агенту комісій, але при деяких планах темпи падіння в якості страхувальника віків і може навіть зникнути зовсім. Якщо провали політики, немає мита, щоб боротися с.

Хоча деякі фінансові експерти стверджують, що є кращі варіанти інвестування доступні для освічених споживачів, багато визнають універсальну політику життя, як у звуковий переваги інвестицій.