Термін страхування – ви впевнені, що хочете терміну страхування життя

Вам дійсно потрібно терміну страхування? Є й інші варіанти, тому, є термін страхування життя для вас? Деякі люди переконані, немає жодних інших варіантів. Відразу вважаю, чому цей тип страхування життя, настільки улюблені? Давайте поглянемо на деякі з найбільш популярних довгострокової політики і подивитися, чи дійсно вони будуть відповідати вашій унікальній ситуації.

5-річний термін

Навіщо купувати один 5-річний термін політиці? Якщо у вас є коротка потреба терміну страхування життя ця політика може бути саме те, що ви шукаєте. У вас є заборгованість, що близький друг або родич допоміг вам отримати, підписавшись на пунктирну лінію з вами. Ця людина гарантував погашення цього кредиту. Ви ж не хочете, щоб померти і залишити ваш друг з носом. Вдумливий, що потрібно зробити буде купити поліс страхування життя, щоб погасити борг у випадку, якщо ви повинні померти, перш ніж платити його самі. 5-річний термін дії страхового поліса страхування може бути ідеально підходить для цього. Ця політика дуже недорога, вона має рівень посібників, смерті, а також рівня премії.

10-річний термін

Іноді люди купують цю політику через його низьку вартість, хоча це не зовсім те, що вони відчувають, що вони потрібні. Це короткий термін виправлення потреба, яка може бути в довгостроковій перспективі. Сім’я з малими дітьми, можливо, буде потрібно 20 роки або 25 річний термін політики щодо захисту сім’ї до кінця коледжу років, але через високу вартість вони використовують 10-річний термін політиці, поки вони не можуть дозволити собі більш дорогі політики.

У деяких випадках, з іншого боку, 10-річного політика підходить. Ваш єдина дитина 15 років, і ви хочете бути впевнені, він / випускників вузів, навіть якщо ви не тут. 10-річний термін політика може бути ідеальним.

15-річний термін

Ви молодшій дитині 10 років. Ви будете почувати себе більш спокійно, якщо у вас є 15 річний термін політику, яка забезпечить достатній дохід, щоб взяти турботу про сім’ю до останніх випускників дитини. Ця політика також зовсім недорого. Премії та номінальної суми знаходяться на одному рівні протягом усього терміну.

20-річний термін

Мабуть, самий популярний термін дії страхового поліса страхування є 20-річний термін страхування життя політика. Люди схильні купити цю політику, коли збиралися одружитися або вони нещодавно одружився. Коли дитина народжується, що це гарний час, щоб купити 20-річного терміну політики. Якщо ви є власником бізнесу ви можете використовувати цей тип політики для ключових страхування життя працівника. Ви можете використовувати її також для фінансування угоди Купити Продати за партнерство або корпорація.

25 або 30 річний термін

Можна було б купити будь-який з цих політика замість цього на будь-який з перерахованих вище якщо передбачається необхідність страхування життя протягом більш тривалого періоду часу. Подумайте про це, ми зазвичай очікуємо необхідність молодята, щоб бути на 20-річний термін. Ця пара не може не хочу мати дитину, поки через 5 років. Тому Ви можете потрібно 25 або 30 році політики щодо захисту, що дитину через 25 років. Що інших доповнень до сім’ї пізніше, і те, що якщо ви не можете претендувати на страхування життя вам потрібно, коли ви туди добратися.

Ви бачите, якщо ви купуєте 25 або 30 річний термін політики з самого початку, то все піклуються. Важливо відзначити, що придбання термін страхування від кращих компаній зі страхування життя дозволяє вам можливість перетворити в постійний страхування життя на більш пізній термін.

Як тільки ви визначите, скільки страхування життя вам потрібно ви можете виявити, що термін страхування був би ідеальним для вас, якщо це навіть тільки для тимчасового періоду часу.