Термін отримання котирування по страхуванню життя, що не має медичної іспиту

Отримання котирування терміну страхування життя легко, і це схоже на перевірявся взяти кредит у банку або іншій фінансовій установі, вони хочуть, щоб побачити, якщо ви будете фінансовий ризик для них, коли ви шукаєте на термін життя страхування цитатою на лінії. Це в їхніх інтересах, тому що вони не можуть побачити, який тип людини, яку ви, тому що ви подаєте заяву на отримання поліса страхування життя. Тому, коли ви подаєте заяву на отримання поліса страхування життя ви, як правило потрібно пройти медичне обстеження, щоб переконатися, що ви підходите, і буде правильно, охоплених політикою ви обрали. Результати цього іспиту буде визначити, що ваш щомісячний внесок буде і ви навіть можете бути відмовлено страхування життя, якщо ви вважається занадто хвора. Ви хочете, щоб ваші родини, щоб бути покриті, так що ви можете вибрати термін страхування життя цитати без медичного іспиту, так що ви, будуть охоплені і ваша сім’я буде мати можливість отримувати деяку фінансову допомогу, коли ви минуться.

Що не має іспит хороша ідея?
Всі компанії, які працюють на ринку страхування життя в бізнесі, щоб заробити гроші і потрібні для отримання прибутку, щоб бути життєздатним і залишитися в бізнесі. Це означає, що вони не платять багато, і що вони роблять багато прибутку від політики, які вони продають фізичним особам. Якщо кожна компанія по страхуванню життя потрібно платити за кожен страхувальник, що вони були, то вони були б з грошей, які вони приймають, тому вони знижують вартість і кришки для людей, які не хочуть пройти медичне обстеження, коли вивіз термін їх життя страхового покриття.

Дрібницях друку
Коли ви дивитеся на подальше термін страхування життя, який не має медичного іспит охоплює, в порівнянні з тим, чого накрити медичний іспит, ви помітите, що є багато відмінностей. Ви ніколи не можете повністю покладатися на термін страхування життя, який був виданий вам, де ви не були зобов’язані приймати медичне обстеження, щоб вийняти політики. Ви повинні розглянути будь-якої політики, яка робить пропозицію кришка без медичного іспиту в якості додаткового політики і не повинні розглядатися в якості основного поліса страхування життя.

Найчастіше, ніяких медичних страхових полісів іспит тільки не платитиме тільки частина того, що буде вважатися, якщо б ви придбати поліс, що є й інші кришки. Ці типи страхових полісів зазвичай знаходяться на лінії, в газетах і в журналах. Ви також можете виявити, що інші фінансові організації, які є не тільки страхові компанії, може запропонувати такого роду політики теж.

Як і в багатьох інших полісів страхування життя, ці види страховки не дозволить виплатити в перші один-два роки, що у вас є політики. Ви побачите, що компанія дозволяє собі змінити умови, коли вони будуть платити за претензії, що все абсолютно законно. Ви також повинні знати, що вони також можуть змінити будь-якого з умов цієї політики має вони виявляють, ви не змогли розповісти їм про будь медичних умови, що ви можете мати або мали в минулому.

ти взагалі це потрібно?
Термін страхування життя не для всіх, будь то стандартна кришка або той, який видається вам без медичного обстеження. Якщо ви живете самі в невеликому будинку чи квартирі, то ви не будете дійсно потрібна кришка від страхування життя, але, якщо у вас є бізнес, і мати серйозні або тільки контроль над ним, то ви повинні розглянути можливість отримання терміну страхування життя, щоб зробити упевнений, що якщо вам потрібно це, що ваша родина не залишиться з величезною кількістю боргів з погашенням. Крім того, якщо у вас є сім’я, які залежать від вашої зарплати, то вам потрібно буде вийняти якийсь термін страхування життя.