Тепер, коли Обама відкрито

Президент США Барак Обама в історію, ставши першим афро-американцем, щоб стати господарем Білого дому і Америки номер один громадянин. Його обрання пару місяців тому прийшла після довгої і вичерпним кампанії; перший проти сенатора Хілларі Клінтон, дружина колишнього президента Білла Клінтона на праймеріз, а потім у головному вибори проти республіканського прапороносця сенатор Джон Маккейн.

Його перемога, якої не стало несподіванкою, враховуючи, що опитування громадської думки допомогли йому протягом більшої частини періоду виборчої кампанії, як очікується, призведе до нового світанку для більшості американців, особливо з середнього і нижчого класів. Таким чином, як вибори наблизилися більший акцент був зроблений на економіку догляду та здоров’я, ніж на війну в Іраку і безпеки, що його супротивник сподівався, зручно бути в центрі уваги, в результаті чого з його досвід як ветеран війни і в області зовнішньої політики.

У центрі уваги на охорону здоров’я, зокрема, стали більш помітними в останні дні кампанії, як кожен кандидат намагався продати свою ідею типом американської системи, і без того постраждала від скорочення економічного стану з багатьма втратити роботу і медичну страховку, було б бажання.

Пропозиції кампанії охорони здоров’я
Цей аргумент Обами для контрольованих урядом режиму, який буде розширити охоплення за дешевшим тарифом переважали над невтручання позиції сенатора Маккейна ринкових сил визначення ціни страхового покриття медичних послуг також не стало сюрпризом. І це не було великою проблемою, враховуючи, що те, що більшість американські хотів було щось, щоб допомогти зміцнити їх рішення голосувати за республіканців, і, можливо, все, що залишилося тодішнього діючого президента Джорджа Буша.

Навіть зараз, коли значна частина виборців не була впевнена, президентство Обами було краще рішення, країна була цілком єдині у своєму переконанні, що нічого, окрім продовження республіканського керівництва, що символізує Буша, було дуже бажано. Охорони здоров’я Обами пропозицію, як така, була варто дати шанс.

Розширення охоплення медичним страхуванням
Минулого тижня, поштовх до його передвиборчу обіцянку прийшло від Ненсі Пелосі під керівництвом Палати представників, коли вони переважною більшістю голосів проголосували в підтримку розширення фінансованих урядом медичного страхування для покриття додаткових чотирьох мільйонів дітей. Відсутність медичної страховки для зростаючого числа американських дітей була серйозну заклопотаність, оскільки ті з бідних сімей, на відміну від своїх більш щасливих товаришів з більш багатих будинках, безперервно виключена.

З новим законодавством, у разі схвалення сенатом занадто, число яких в даний час виключені б значно скоротити. І президент Обама, минулого тижня закликав Сенат діяти швидко, щоб дозволити його підписати законопроект як закон, як тільки він був приведений до присяги

Нагадаємо, що це була одна область, в якій його попередник пан Буш не американська громадськість, як він наклав вето на аналогічний законопроект. Між тим він був надзвичайно інвестування в цю війну Іраку. Спікер Пелосі, відповідаючи на супротивників нинішнього законопроекту, який стверджував, що немає грошей, щоб фінансувати схему, сказав: “Сорок днів в Іраку дорівнює понад 10 мільйонів дітей в Америці застраховані на один рік. Ми, звичайно, можуть дозволити собі зробити це. ”

Фінансування таких проектів, без сумніву, вимагає серйозних фінансових зобов’язань. З хворої американської економіки все ще виклик кожному рецептом поки вводити можна було б задатися питанням, де грошей буде надходити з. Але слід розуміти, що податки на тютюнові вироби буде збільшено, щоб заплатити за програму, в рамках Державної Дитяча програма медичного страхування (SCHIP), який буде в спільному веденні федерального уряду і урядів штатів.

У той же час, як президент Обама вступив на посаду, він сподівався, що він буде тримати його слова і зробити життя кращим для людей, які масово підтримали його мрію.