Теннессі медичного страхування і молодих дорослих

Втрата медичне страхування є набагато серйознішою, ніж громадськість були підстави вважати, все ж це досить поширене для учнів середніх шкіл і коледжів, щоб втратити їх охоплення протягом багатьох років.

Сорок п’ять відсотків школярів втратили охоплення, або повинен був змінити свою медичну страховку, коли вони закінчили середню школу. Крім того, дві третини застрахованих студентів довелося змінити свою медичну страховку, або втратили їх висвітлення, коли вони закінчили коледж.

Половина випускників середніх шкіл, які втратили або перемикається покриття на випускний пройшов без покриття протягом двох або більше років. Крім того, більше чверті випускників вузів, які втратили або перемикається покриття пішла без покриття протягом двох або більше років.

реальний вартість буде без медичної страховки в штаті Теннессі

Давайте поглянемо на те, що дійсно відбувається з тими, хто не має медичної страховки. Згідно з дослідженням Центру Джона Хопкінса дітей, які не мають медичної страховки, можливо, сприяли майже 17000 смертей серед госпіталізованих дітей у США менш ніж за два десятиліття.

Це дослідження є одним з найбільших коли-небудь, щоб оцінити вплив медичного страхування на число предотвратімих смертей, і потенціал для збереження дітей у Сполучених Штатах.

Дослідники використовували більше 23 мільйонів записів лікарню з 37 держав у період між 1988 і 2005 роках, і порівняли ризик смерті у дітей з медичним страхуванням і у пацієнтів без медичної страховки. При порівнянні смертності від основних захворювань, незастрахованих дітей, здається, є підвищений ризик смерті незалежно від стану їх здоров’я.

За інших рівних умов, дослідники виявили, що незастрахованих дітей в дослідженні, були 60 відсотків більше шансів померти в лікарні, ніж діти зі страхуванням. Що ще гірше, цей аналіз розглядається тільки смерті під час госпіталізації, і не відображає смертей, які, можливо, відбулися після того, як діти були виписані з лікарні. Якщо дослідження були включені діти, померлі і не був госпіталізований, реальна кількість загиблих дітей без медичної страховки може бути ще гірше.

Це не тільки вивчення великого обсягу записів, які показали потужну зв’язок між відсутністю медичного страхування і ризик смерті.
Проте, за оцінками 7000000 дітей у США залишаються незастрахованих.

молоді люди хочуть медичного страхування

Опитування Фонду Співдружності, проведених в період з травня по липень 2009 року, показало, що майже половина (45 відсотків або близько 20 мільйонів дорослих) опитаних по всій країні у віці від 19 і 29 були застраховані в деякий момент часу в минулому році. Переважна більшість учасників опитування сказали, що важливо для Конгресу і президента для забезпечення доступного страхування здоров’я для всіх і поліпшенню медичного обслуговування.

Це було вірно різних партій з 98 відсотків демократів, 88 відсотків незалежних, і 73 відсотків республіканців говорять, що проходження реформи охорони здоров’я було важливо.

Опитування також показало, що незастрахованих молодих людей йти без покриття протягом тривалого періоду. Сорок шість відсотків сказали, що вони були без медичної страховки протягом більше двох років, а 23 відсотків сказали, що вони були незастрахованих протягом одного-двох років.

Вісімдесят два відсотки учасників опитування підтримують збільшення числа років вони могли б отримати медичну страховку через політику своїх батьків.

більш широкий вибір серед планів Теннессі медичного страхування

Молоді люди виграють значно від реформ, які роблять Теннессі медичне страхування більш доступним і захисні. З відносно міцного здоров’я, молоді люди мають більше шансів знайти комплексну довгострокову покриття за нижчими ставками.

Молоді люди також можуть вибирати з студентів медичного страхування, і короткострокові медичного страхування. Ця політика, як правило, дешевше, ніж студент медичного страхування, але часто мають більше винятків. Короткострокові плани медичного страхування як правило, залишаються в силі протягом до 185 днів, і не є поновлюваними. Ви можете подати заявку на нову політику, все ж.

Будь-який з цих варіантів для варіантів покриття будуть служити молоді люди краще, ніж ходити без медичної страховки. Молоді дорослі можуть мати менше втрачати у фінансовому відношенні від незастрахованих, але більший ризик смерті постраждали ті, без медичної страховки не може бути проігноровано.