Теннессі медичного страхування і висока частота інсульту

Інсульт відбувається, коли кровоносну судину, який несе кисень і поживні речовини до мозку або заблокований згусток, або судна чергами. Це позбавляє частини мозку кисню, і може призвести до пошкодження мозку.

У Сполучених Штатах, інсульт займає близько 137 000 життів на рік, а також є однією з провідних причин тривалої непрацездатності. Інсульт є третьою провідною причиною смерті в штаті Теннессі, після того, як рак і хвороби серця, за даними Центрів США по контролю і профілактиці захворювань. Хід виживаність в Теннессі жахливі в порівнянні з рештою нації, і Теннессі займає 48-е в країні з точки зору смертність від інсульту.

MTSU бейсбольної команди сприяє «викреслити інсульту”

Щоб привести цей будинок у Теннессі жителів, Middle Tennessee медичний центр і команда МГТУ бейсбол просувають “викреслити Stroke” 24 квітня. “Що може бути краще для навчання нашого співтовариства на інсульт, ніж під час перегляду рейдерів викреслити троянів?” Сільвія каже Маклафлін, MTMC Хід координатором Програми. Маклафлін сподівається на перемогу, що протягом квітня Синій Raider 24-й домашній матч проти Університету Арканзас Літл-Рок.

MTMC пропонує безкоштовні квитки на місцеві перенесли інсульт, а також буде зрозуміло, що вижили під час гри. Якщо ви пережили інсульт, ви можете запросити ваші безкоштовні квитки по телефону 396-4959. Гра починається о 4 годині дня в суботу, 24 квітня в Різ Сміт-молодший поле в МГТУ.

те, що ви повинні знати про інсульт

Високий тиск є одним з найбільш поширених причин, чому люди мають інсультів. Тим не менш, багато людей не розуміють, що вони мають високий кров’яний тиск, тому що вони не відчувають ніяких симптомів, поки вони не інсульт або серцевий напад.

Ось п’ять загальних ознак інсульту:

– Оніміння або слабкість на одній стороні тіла
– Труднощі з промовою або розумінні мови
– Розмиті або подвійне зір
– Раптовий сильний головний біль
– Запаморочення і труднощі з балансом.

Перед тим, як впоратися з цими знаками, перевірити артеріальний тиск. Якщо це навіть іноді висока, зверніться до лікаря. Іноді високий кров’яний тиск було встановлено, що ще більш потужним показником ризику розвитку інсульту, ніж в середньому високий кров’яний тиск.

Якщо ви знаходитесь в небезпеці, переконайтеся, що ваш Теннессі медичного страхування пропонує Вам кращий захист від інсульту. Перевірте, які лікарні знаходяться в мережі для вашого охоплення, і, як вони складають до національно-визнаних стандартів для лікування інсульту.

Middle Tennessee медичний центр виділяється в лікуванні інсульту

З 2007 року Middle Tennessee Medical Center (MTMC) була спільна комісія сертифікованих Первинний Центр Stroke. MTMC був високо для реалізації більш високих стандартів допомоги хворим з інсультом, гарантуючи, що інсульт пацієнтів отримують лікування відповідно до національно-визнаним стандартам.

MTMC Програма Хід отримав Американської асоціації серця та Американської асоціації інсульту учасника Отримати з керівними принципами – Хід Нагороду за золото. MTMC Програма Хід була також визнана в липні 2009 року на США Новини & World Report після отримання нагороди.

Теннессі лікарні відстежувати лікування інсульту

База даних Теннессі інсульт, інсульт реєстру, допомагає покращувати лікування інсульту, який є одним з провідних вбивць держави. Це буде включати в лікуванні інсульту, і результати лікування пацієнтів з багатьох лікарнях Теннессі це можливо, в спробі поліпшити слабкі місця в допомозі хворим з інсультом.

Ці дані можуть допомогти визначити, як і де зосередити профілактичні зусилля. Коледжу Державного університету Східного Теннесі в галузі суспільної охорони здоров’я буде підтримувати добровільні регістра інсульту, який включатиме дані про допомогу хворим з інсультом, наведені в лікарнях, таких як згусток розчинення ліків.

Коли ви ходите по магазинах для страхування здоров’я Теннессі, щоб перевірити, які лікарні знаходяться в мережі для Вашого покриття. Крім того, дослідження, які лікарні мають кращий послужний список на порятунок життя загрожує інсульт, і скорочення тривалої непрацездатності, викликаних інсультом. З високої частоти інсульту зустрічаються в штаті Теннессі, медичне страхування є більш важливим, ніж коли-небудь.