Теннессі медичного страхування, що, якщо вона не охоплює рецепти

Можливо, ви намагаєтеся зберегти з медичним страхуванням у штаті Теннессі, яка не покриває рецептів. Що ви будете робити, якщо ваше здоров’я зміни і лікар прописує ліки досить дороге? Ви повинні додати покриття до існуючої медичного страхування і платити більш високу премію? Що ще ви можете зробити?

Ви можете знизити що ви платите за ліки з онлайн-допомоги, щоб знайти найкращі ціни в місцевих аптеках. У Google пошук “RX Wizard” і натисніть “Рецепт ціни”, щоб отримати на веб-сайт, який порівнює ціни у вашому регіоні. Вам потрібно буде ввести свій поштовий індекс, медицини і кількість ви хочете купити.

Рецепт знижки також доступні в Інтернеті. Medigap Advisors, наприклад, дозволяє завантажувати, роздрукувати і вирізати рецепт дисконтні карти, які працюють в більш ніж 54 000 національних і регіональних аптек для економії до 75 відсотків.

заповнити ваші рецепти за нижчою ціною поштою

Чи чули ви, що майже дисертації доступний багатьом широко-визначені ліки? Отримання приписи поштою порядку майже завжди дешевше, ніж ходити в аптеку. Ви можете отримати 90-денний запас з об’ємом знижкою і отримати таку ж кількість ліки для набагато менше, ніж при покупці варто місяць за один раз.

Деякі посилкової служби доставки пропонують купон заощадження або інші знижки, такі як відмова від доставки. Навіть якщо ви не можете знайти безкоштовну доставку, ось спосіб, щоб скоротити ваші витрати на доставку. Попросіть вашого лікаря написати свій рецепт на тримісячний запас плюс три заправки. Таким чином, ви можете отримати за весь рік для однієї доставки.

отримати таку ж кількість ліки за половину вартості

Деякі ліки коштують практично однаково в усіх сильних сторонах. Ви можете отримати подвійну силу вашого рецепта і використовувати таблетки спліттер, щоб скоротити вартість вашої медицини в два рази.

Таблетки розщеплення може не підходити для кожного рецепту. З схвалення вашого лікаря, ви можете знайти таблетку розгалужувачі в більшості аптек або з інтернет-пошук “таблетки спліттер.” Тільки переконайтеся, що ви розділите кожну таблетку і підписувати чек-офф ви тримаєте лист з вашим лікуванням. У друга, родича або іншого помічника підтвердити реєстрацію заїзду з аркуша відповідний сучасним вимогам, щоб ви ніколи не приймають неправильні сили.

Ваш лікар може призначати більш дешеві родовим. Вам не доведеться турбуватися про “ви отримаєте те, що ви платите за” тут, тому що дженерики за законом зобов’язані мати той же активні сполуки, як фірмові препарати. Це означає, що генерики мають однакові потенції, чистота і безпека, назви брендів.

Це все ще можливо, щоб отримати безкоштовний або пільговий ціни для певних приписів. Дивіться, якщо компанія, яка робить ваш препарат надає допомогу програмам, таким як ковзної шкали програм доходів. Поговоріть зі своїм лікарем, щоб переконатися, представники фармацевтичної компанії дати їй безкоштовних зразків, і запитайте у свого фармацевта ідеї способів заощадити на ваших конкретних рецептів.

Скільки часу пройшло з тих пір, як ваш доктор відгуки всі ліки, які ви приймаєте? Будьте впевнені, щоб показати лікарю всі патентовані ліки, харчові добавки і трави ви приймаєте, теж. Можна переконатися, що це все ж доцільно взяти їх усіх, особливо якщо різні фахівці виписують рецепти для вас. Також бажано робити це раз на рік, щоб переконатися, що жоден з ви приймаєте може взаємодії для отримання негативних побічних ефектів.

Теннессі планів медичного страхування може бути доступним

Просто тому, що ви знайдете ваше здоров’я страхових зборів плану більше, ніж ви хотіли б за рецепт покриття не означає, що це буде справедливо для всіх планів. Виконати деякі інтернет здоров’я Теннессі страхування котирування з незалежних сайтів, які дозволяють порівняти політики різних страховиків. Страхові компанії продають буквально сотні різних планів у вашому штаті так що ваші шанси знайти правильний охоплення за найнижчою ціною краще, коли ви порівнюєте планів від різних компаній.