Теннессі медичного страхування пропонують нову допомогти з втратою ваги

Підраховано, що близько 34 відсотків дорослого населення США (це більше 72 мільйонів чоловік) страждають ожирінням. Ці люди мають більш високий ризик серцево-судинних захворювань, апное уві сні, цукрового діабету 2 типу, і навіть деяких видів раку.

З новою хвилею для поліпшення роботи лікарів допомогти пацієнтам схуднути, медичного страхування в штаті Теннессі йде в авангарді успішних систем втрати ваги.

Теннессі медична група веде шлях, допомагаючи людям схуднути

Вільям Bestermann молодший, у віці 62 років, є медичний директор програми лікування серцево-судинних для Групи Holston медичний в Kingsport, Теннессі. Крім того, він особисто допоміг Дебра Хорн, вік 52, втратити більше, ніж 140 фунтів.

Bestermann зазначає, що його медична група “витратив сотні тисяч доларів”, щоб отримати їх втрата ваги програма йде, і це тепер самопідтримується. Він не зупиняючись на досягнутому, хоча. Він розвивається підхід для інших докторів первинної допомоги, щоб поділитися зі своїми пацієнтами, теж. Bestermann каже: “Це одна з великих можливостей, щоб дійсно поліпшити здоров’я і знизити витрати одночасно.”

Bestermann працює над способами, щоб допомогти лікарям лікувати пацієнтів з надмірною вагою з комітетом з СТОП Альянс ожиріння. Ось коаліції компаній, постачальників медичних послуг, страховиків, професійних груп і союзів. Альянс Крістін Фергюсон каже, що Bestermann “був феноменальний адвоката, щоб переконати пацієнтів і лікарів, що вони команда атакує цю проблему разом”.

як підхід лікаря і пацієнта команда працює

З важкими пацієнтами, Bestermann не використовує такі слова, як “жир”, “ожиріння”, або “ожиріння”. Він визнає, що “Більшість пацієнтів з надмірною вагою знають, що вони повинні схуднути. Багато хто хоче, щоб схуднути. Більшість хочуть відчувати себе краще, бути здоровим і бути навколо для своїх онуків”.

Коли зустрілися Bestermann Хорн, вона важила 298 фунтів на 5-ноги-9, і мав високий кров’яний тиск, високий рівень холестерину, високий рівень тригліцеридів, і діабет 2 типу. Не дивно, що вона страждала від депресії, мали тому і ногах операції, і був за допомогою моторизованого скутера.

Bestermann спробував інший підхід Хорн, який говорить: “Був доброти в душі і турботливий. Він не кидав купу листів дієта на мене, що сказав, є з низьким вмістом калорій, з низьким вмістом вуглеводів, низьким вмістом жиру.”

Як Хорн Bestermann бачив один раз на місяць протягом більш ніж року, вона зменшена її вагу тільки 149 фунтів, і її розмір одягу пішов від розміру 28 до розміру 8. Крім того, вона розрізала 16 таблеток вона приймає щодня до всього шість. Далекий від використання скутера, вона може ходити в двох милях дня на день, і може грати з онуками.

допомогти за перемогу вашої особистої війні з ожирінням

Після медичного страхування в штаті Теннессі необхідно для програм, як той, який допоміг Хорн перейти від 298 фунтів до 149 фунтів. Підтримка Bestermann для неї втрата ваги тривала більше року, і користь для здоров’я добре коштували він для Хорн. Вона вдячна Bestermann з наданням її життя до неї спиною.

Все більше і більше лікарів отримують рекомендації, необхідні їм, щоб допомогти пацієнтам схуднути, захистити своє здоров’я, і ​​насолоджуватися життям повною мірою. Центри з вивчення ожиріння та освіти спонсорує семінари по всій країні, щоб дати вказівки медичних працівників в лікуванні ожиріння.

Комітетом, створеним СТОП Альянс Ожиріння також випускає рекомендації про те, як лікарі повинні допомогти пацієнтам з контролю ваги.

Крім того, Американська академія педіатрії, Американської діабетичної асоціації, Американської асоціації серця, ожиріння суспільства та інших професійних груп створили Ожиріння Лікар медицини Програма сертифікації.

Цей новий альянс між лікарями та пацієнтами для боротьби з ожирінням, і Теннессі медичного страхування для програм по зниженню ваги може допомогти нам змінити ситуацію на ескалацію кризи ожиріння.