Теннессі медичного страхування нові ідеї, щоб захистити своє здоров’я

Медичного страхування в штаті Теннессі допомагає людям залишатися здоровими із зручним і дешевші послуги. Для збільшення служби у віддалених районах, великих постачальників охорони здоров’я Теннессі Страхування використовують Інтернет, щоб запропонувати санітарної освіти допомоги та інформації, а також зв’язатися з медичними фахівцями та поведінкові. Щоб допомогти людям, які потребують рецептом ліки на регулярній основі (наприклад, ті, які використовуються для лікування діабету, хвороб серця та інших хронічних захворювань), вони надають пошту порядок доставки.

медичне страхування для Теннессі йдуть сільських районах з телемедицини

Телемедицина, також відомий як телемедицина, з’єднує пацієнтів з медичним працівникам віддалено через Інтернет. Теннессі медичного страхування постачальника AmeriChoice розширюється телемедицини у віддалених районах, де мало доступу до медичних установ і служб.

AmeriChoice (за UnitedHealthcare Теннессі) має угоду з мережею охорони здоров’я спільноти та Теннессі первинної медико-Асоціації з розширення доступу до телемедицини для членів по всьому штату. AmeriChoice допомогли розширити телемедицини з грантом близько $ 290 000 на мережу охорони здоров’я спільноти, і додаткові $ 40 000 грантів у Теннессі Первинна асоціація догляд. Telehealth розширює лікувальне застосування медичних і поведінкових фахівців для частин Теннессі, де відсутність доступу заблокував лікування.

медичного страхування в штаті Теннессі пропонує рецепти поштою

Теннессі плани медичного страхування в роблячи його більш доступним і зручним, щоб отримати рецепт ліки поштою порядок доставки. Багато планів медичного страхування в штаті Теннессі, в тому числі планів Етна і Blue Cross Blue Shield штату Теннессі, додаємо цю вигоду. Це не тільки економить членів гроші і час за рахунок виключення необхідності підібрати ліки на регулярній основі, але вона також захищає їх здоров’я шляхом забезпечення ліки під рукою в разі потреби.

Кваліфіковані рецептом ліки містять у собі багато ліків обслуговування, такі як ті, які використовуються для лікування діабету, хвороб серця та інших хронічних захворювань.

Теннессі медичного страхування провайдер даючи поради втрата ваги

LifeSynch Humana є допомога людям з вагою їх резолюції Новий рік втрати. Цей вид страхування Теннессі медичного провайдера порад, які допоможуть вам схуднути, таких як сидячи за столом для їжі, таким чином ви будете їсти повільніше, ніж задуха вниз їжі на бігу. Його поради здорового глузду включати в себе видалення нездорову їжу з дому, визначення реальних цілей, які будуть працювати в довгостроковій перспективі, і використання систем втрата ваги підтримки. Його більш нові пропозиції включають їсть з вашою не домінантною рукою, або з використанням меншої посуду.

медичне страхування для Теннессі виховання молоді онлайн

Один з п’яти нації найбільших постачальників медичного страхування в штаті Теннессі, Humana, має майже 10 мільйонів членів по всій країні. Humana досягає молодого населення з інтерактивний веб-сайт, crumpletitup.com, який підключений до Facebook і Twitter (популярних соціальних мереж). Crumpletitup.com пропонує інтерактивні та оздоровчі поради для навчання про охорону здоров’я та медичне страхування.

Теннессі Blue Cross Blue Shield робить його простіше для отримання інформації

Blue Cross Blue Shield ТН обіцяє зробити її простіше отримати Теннессі котирування медичного страхування та реєстрації інформації з новим системним програмним забезпеченням. Його InsureConnect EZ програмне забезпечення також очікується поліпшення як претензії розглядаються.

Теннессі медичного страхування додавши зручність при низькій вартості

Такі інновації, як вони пропонують більш зручні та дешевші послуги. Humana має більше семи мільйонів спеціальності і вигод членів вже, і ви можете вибирати з сотень Плани Теннессі медичного страхування. Отримайте миттєвий котирування, завантаження проспектів, порівняти плани, і застосувати в Інтернеті від комфорту Вашого будинку.

Якщо ви потребуєте Теннессі Індивідуальне медичне страхування або Теннессі родина медичного страхування, ви можете знайти дружній експертів онлайн, щоб допомогти вам порівняти плани. Ці радники працювали з відомими компаніями (як Етна, Assurant, Blue Cross, Blue Shield, HealthNet, Nationwide, Pacificare) протягом багатьох років. Вони можуть відповісти на ваші питання і допомогти вам знайти найкраще висвітлення з фінансово сильні компанії за найнижчими премій. Можна швидко застосувати онлайн або роздрукувати заяву факсом або поштою. Це стає все більш і більш зручним, щоб знайти правильне покриття, щоб захистити вас, коли він потрібен найбільше.