Теннессі медичного страхування необхідно зараз більш, ніж будь-коли

TennCare була спроба Теннессі для забезпечення жителів штату не може бути відмовлено охорони здоров’я. Будучи свого роду мостом, щоб перекрити розрив між доходами і медичні витрати, TennCare ж усунути страх про те, як платити за медичні тести, ліки, догляд, і операцій для багатьох людей. TennCare була різко обмежена, хоча, щоб допомогти менше і менше людей.

З Філом Bredesen був обраний губернатором в 2003 році він зняв принаймні, 300 000 чоловік з TennCare програму, і вона тепер ще складніше, щоб претендувати на TennCare. Тим не менш, TennCare, згідно з прогнозами, споживання якого становить близько 24 відсотків фінансових коштів держави за пропозиціями Bredesen бюджету.

Відрізки до TennCare стали настільки серйозними, що, коли Bredesen запропоновані додаткові скорочення, щоб скоротити TennCare бюджету, навіть лікарні запропонували оподаткування себе в якості альтернативи. Ці скорочення в той час, коли все більше жителів Теннессі потрібна допомога з медичною допомогою, коли вони стикаються з усе зростаючими втратами робочих місць.

жителі втрачають роботу і медичного страхування в штаті Теннессі

Губернатор відкинув план, щоб закрити офіси державного управління один раз на тиждень у якості альтернативи звільненню більше 1000 співробітників. Це варіант був би відпустку закрили діяльності уряду протягом 24 п’ятниць протягом року, і було б еквівалентно 10 відсотків зарплати для державних службовців.

Державні службовці не один на один зі звільненнями. Число первинних заявок з безробіття для Теннессі виріс з 3097 (у першому кварталі 2008 року) до 9837 (повідомлялося в травні 2009 року), за даними департаменту США Бюро Праці трудової статистики.

Коли як мінімум 50 первинних заявок з безробіття висуваються проти створення протягом п’яти тижнів поспіль, і принаймні 50 осіб було звільнено більше 30 днів, вона називається розширеною звільнення маси. У Теннессі, 63 розширених масових звільнень постраждали 9751 чоловік в четвертому кварталі 2008 року. Відсоток жінок, постраждалих зросла до 40 відсотків було в першому кварталі 2009 року, порівняно з 36,9 відсотка в четвертому кварталі 2008 року.

тривожні страхової премії здоров’я збільшується

Адміністрація Обами повідомила, що медичне страхування збільшення страхових внесків до 39 відсотків є тривожною ознакою нашого часу. Охорони здоров’я та соціальних послуг Департаменту повідомив, що ці високі цифри відповідно до збільшення прагнули страховиками в декількох штатах, незважаючи на високі темпи зростання прибутку для компаній, і відсутність конкуренції в більшості держав.

Наприклад, синій Мічигану Cross Blue Shield план з проханням затвердити збільшення страхових внесків 56 відсотків у 2009 році, і штату Вашингтон ставки для окремих планів в галузі охорони здоров’я збільшено на 40 відсотків.

Ці збільшення вдарив клієнтам купувати їх власні плани. Сім’я премії для тих, хто на робочому місці охоплення виросла всього п’ять відсотків у минулому році, і це був далеко не швидкість збільшується бачив серед планів на ринку фізичних осіб.

Конгрес законодавство охорони здоров’я в основному розглядаються проблеми страхування фізичних осіб і малого бізнесу. У той час як всі вимагають для виконання покриття (наприклад, обов’язкове автострахування), було б надавати субсидії, щоб зробити більш доступним премій. А ще краще було б створити новий вид страхування супермаркет для фізичних осіб і малого бізнесу, щоб мати шанс конкурентні плани порівняти з тим, що федеральні службовці користуються.

медичне страхування для Теннессі має менш дорогі варіанти

Щоб справитися з катастрофічним медичних витрат, багато здорові люди падають покриття повністю або перемикання на голі кістки політику таким чином, вони можуть дозволити собі щомісячні премії. Ці «катастрофічною» плани називаються високої франшизи планів медичного страхування, і вони зазвичай забезпечують захист від основних медичних витрат, понесених від важкої хвороби або травми. Люди переходять на цей тип плану, тому що вони зазвичай пропонують дешевше щомісячних премій. Ці високі франшизи планів медичного страхування може включати в себе максимальну межу на вашому з власної кишені витрати на медичне обслуговування, в тому числі франшизи.

Високий-Франшизи медичного страхування може навіть забезпечити профілактичну допомогу без франшизи, або з франшизою нижче мінімальної річної франшизи. Профілактичні допомоги по догляду може включати щорічний іспит, щеплення, допологової і добре по догляду за дитиною, кинути палити програми, а втрата ваги програм.

Ці Теннессі планів медичного страхування пропонують профілактичну допомогу, щоб знизити ризик катастрофічних медичних витрат для серйозних захворювань, під час зарядки більш низькі премії. Деякі з цих планів також можуть бути об’єднані з ощадний рахунок здоров’я, також відомий як HSA. Ці ощадні рахунки заробити оподатковувані відсотки, як індивідуальні пенсійні рахунки, а також включати в себе інші податкові пільги. Внески до HSA не обкладаються податком, та вилучення з HSA платити за кваліфікованих медичних витрат не оподатковуються. Знаючи Ваші варіанти можете допомогти, однак, ви вирішили мати справу з нашим медичним кризою допомоги.