Теннессі медичного страхування допомога після 1000-літньої повені

Повеней, які обрушилися Кентуккі, Міссісіпі і Теннессі на 1-2 травня 2010 була названа “1000 Потопу”, тому що він зламав кілька записів опадів і набір рекорд гребені заходу п’ять річок.

Повінь увічнений травня 2010 як найбільш вологий травня на запис. Тисячі людей залишилися без даху над головою і щонайменше 19 людей загинули від повені. Поряд з берегової охорони і національної гвардії, інші працівники надзвичайних шукали мілину людей у ​​той час як губернатор Теннессі Філ Bredesen просив президентської декларації почати Федеральне агентство з надзвичайних ситуацій (FEMA) відновленню.

Був ще не все.

Наприкінці серпня, Нешвілл чиновники знову планується евакуація і Sandbagging як проливних дощів під укіс потяги, захоплених людей в транспортних засобах і змило міст і вдома.

Під час будь-якої такої евакуації, залишилися в живих змушені відмовитися від медицини вони потрібні на щоденній основі, а також важливі медичні документи із зазначенням їх відома алергія, які щеплення своїм дітям мали і т.д. Просто, коли вони, можливо, буде потрібно їх Теннессі медичного страхування посвідчення особи найбільш , ці карти можуть бути втрачені назавжди.

Лиха зробити його ще більш важливо довіряти вашої страхової авторитетних, фінансово-стабільних страховиків, які будуть там, коли відчувається найбільша потреба. На хвилі Теннессі основі американської торгової асоціації звинувачується грабувати американців близько $ 14 млн. за нічого не варті політики медичного страхування, це ніколи більше не безпечно помістити або ваші гроші або ваша довіра страховиків, які не продемонстрували надійність.

що може чекати від евакуйованих постачальників Теннессі медичного страхування?

У період після потопу, Теннессі Етна медичного страхування прагнули зробити послуги доступними для своїх членів, які були переміщені. Під час евакуації, необхідні ліки, Теннессі медичного страхування ID карт і багато особисті медичні записи були загублені.

Етна голова і головний виконавчий директор Рональд Вільямс сказав: “Наша увага зосереджена на наданні допомоги нашим членам отримати необхідну їм допомогу, знаючи, що вони можуть бути не в змозі використати свої звичайні аптеки, лікарі і лікарні у зв’язку з евакуацією.”

Етна членам, постраждалим від повені змогли поповнити свої рецепти рано, щоб замінити ліки, які були втрачені. Тому що Етна також підтримує посилкової аптеці поставки, його члени можуть отримати свої ліки на новому місці доставки, коли змушені переселитися. Ті, у кого Етна медичного страхування в штаті Теннессі може також отримати доступ до їх особистих медичних записів протягом дня і ночі Інтернету та отримати заміну страхові карти ID.

Тому що соціально-побутового обслуговування Етна програмі (EAP) професіонали мають великий досвід у роботі з травматичними подіями, Етна психічного здоров’я розширив свої ресурси для EAP Етна членів, що не були EAP клієнтів. Етна члени могли зв’язатися EAP цілодобово для загальної інформації про державні ресурсів і притулків, а також рефералів.

Етна Теннессі члени медичного страхування були вільно шукати невідкладної медичної допомоги в будь-якому місці необхідно, і Етна сказав, що це буде коригувати свою політику у відповідності з усіма місцевими, державними або федеральними лиха розпоряджень чи правил, пов’язаних з повенями.

медичного страхування в штаті Теннессі і аварійне планування

Оскільки тепле повітря може містити більше вологи, учені передбачають гірше опадів у найближчі роки. Небезпечні бур, які історично були помічені тільки один раз на кілька десятиліть, за прогнозами, відбуваються набагато частіше. Це робить його більш важливо придивитися в штаті Теннессі медичних страхових компаній, які вже активізували для своїх членів за рахунок збільшення послуг під час недавніх стихійних лих.

Обслуговує близько 35800000 чоловік, Етна пропонує Теннессі окремих планів медичного страхування і Теннессі сім’ї планів медичного страхування. Теннессі жителі можуть також вибрати з деяких з найвідоміших страхових компаній, у тому числі Assurant, Blue Cross Blue Shield ТН, Humana та інші. Навіщо ризикувати вашої медичної допомоги невідомого страховиків, коли компанії з перевіреною надійністю забезпечують медичну страховку в Теннессі?