Теннессі медичного страхування вона може допомогти з боротьбою держави проти ожиріння

На основі трьох років стоїть даних за 2007, 2008 і 2009 роках, Теннессі випала сумнівна честь бути оцінений як другий найгірший штат в країні для ожиріння серед дорослих. Тільки Міссісіпі була оцінена гірше, ніж 31,6 Теннессі відсотків рейтингу, який був прив’язаний Алабама.

Доповідь 2010 року За рахунок коштів Цільового охорони здоров’я Америки та Фонду Роберта Вуда Джонсона в даний час підтвердили Теннессі в якості другого гіршого стану для ожиріння.

Далекий від того, доброякісна, ожиріння є одним з ключових факторів ризику сприяє зростанню епідемії цукрового діабету 2 типу. За словами менеджера з першого кроку програми профілактики ожиріння, Джон Bilderback, діти у віці п’яти були діагностовані з цукровим діабетом 2 типу. Це захворювання було відомо як “дорослому віці” цукровий діабет.

ожиріння найвищих у державах з епідемією цукрового діабету 2 типу

Зв’язок між діабетом і ожирінням настільки сильна, що 10 кращих держав для дорослих діабетом входять до числа 14 країн з найбільшими проблемами ожиріння. Як ви можете підозрювати, Теннессі є третім гіршому стані в країні, що має високу швидкість діабету.

Ця ескалація в ожиріння було відносно недавно. Ще в 1991 році, жодна держава не було ожиріння більш ніж на 20 відсотків. Сьогодні майже дві третини штатів мають номери більше 25 відсотків.

Дослідники змінюються, як лікарі дивляться на ожиріння

Від Університету Альберти в Канаді, ожиріння експерт д-р Ар’є Шарма працював з дослідник з Північно-Західного університету в Чикаго. Вони реорганізації системи класифікації, які лікарі використовують при лікуванні ожиріння.

Дослідники сподіваються замінити індекс маси тіла або BMI і керівні принципи для розміру талії, тому що обидва були засновані на дослідженнях популяцій. Це означає, що вони не дають повної картини індивідуального здоров’я пацієнта.

Збільшення жиру саме по собі не є надійним індикатором проблем, які можуть включати рак, депресія, діабет, жирова хвороба печінки, захворювання нирок, остеоартрит і апное сну.

Підсумком Клінічна класифікація ожиріння Едмонтон була нової класифікації розділені на п’ять стадій ожиріння. Починаючи з початкової стадії 0 або відсутність ожиріння проблем, пов’язаних, ця система масштабується до 4-й стадії.

Це проста система, яка дозволяє лікарям більш легко класифікувати, де їх пацієнтів укладаються в шкалу, засновану на медичний огляд, історії хвороби, і тестування на вміст цукру в крові і рівень холестерину.

Новий розумінню серйозності пов’язаних з ожирінням хвороб

Нова система заглиблюється в те, чого не вистачало в загальні підходи в минулому. Це тяжкість факторів ризику, пов’язаних з ожирінням захворювань.

Він сподівався, що більш ретельний підхід допоможе лікарям пріоритети лікування і зробити більш точні визначення щодо яких пацієнти можуть отримати вигоду з медичних та хірургічних втручань. Як це корисно для лікарів проходить перевірку на Альберта охорони здоров’я «дорослий вага Мудрий клініці.

Отримання лікарі до швидкості з більш досконалі інструменти оцінки це тільки половина рішення. Інша частина включає в себе масові громадські рухи обізнаності, щоб змусити людей зрозуміти, як ожиріння може поставити під загрозу їх здоров’я різко своє життя коротка в ранньому віці.

медичного страхування в штаті Теннессі є ключовим, щоб зробити новий підхід ефективним

За допомогою нової системи, лікарі можуть більш точно оцінити, як ожиріння є принижуючим здоров’я пацієнта. Ожиріння лікарі стають все більш поширеними по всій країні сьогодні, але пацієнти повинні мати медичну страховку в Теннессі, щоб отримати доступ до допомоги лікарів.

Ожиріння може перерости з ризиком для життя нескінченної захворювань, таких як хвороби серця, гіпертонії, діабету, інсульту й раку. Це має вирішальне значення для жителів Теннессі, щоб не тільки дізнатися більше про те, як лікарі можуть допомогти захистити їх здоров’я, а й про більш низьку вартість Теннессі медичного страхування варіантів, щоб зробити, що відхід доступним.