Теннессі медичного страхування вона може допомогти вам схуднути

Днів в ігноруванні, як легко ми, американці, здається, упаковки на фунтів може бути закінчене. Звичайно, бути з зайвою вагою має трагічні вартість з точки зору більш частими і більш серйозними проблемами здоров’я, але це тільки частина загальної картини. Більше дослідження штифт гострий фактичної вартості долара ожиріння, що люди, особливо жінки, платять. Деякі з способів, що зайва вага насправді коштує вам більше як особистість може вас здивувати.

скільки ще стоїть мати надмірну вагу?

В університеті Джорджа Вашингтона, дослідники зламали загальної додаткові гроші людині з надмірною вагою доводиться витрачати на певні категорії. Вони навіть вважають, що потребують більш бензином возити більше ваги. Коли слідчі склали від загального числа, в тому числі втрати заробітної плати додаткових лікарняних, вони побачили справжню щорічні витрати на надмірну вагу – $ 524 для жінок і $ 432 на людину.

У той час як нерівність між статями не може з’явитися так драматично серед осіб з надмірною вагою, різниця була шокуючою для людей, які страждають ожирінням. Дослідження навіть припустив, що дискримінація в оплаті праці впливає тільки на жінок. Отже, худих жінок заробляють більше, ніж жінки з надмірною вагою, але надмірна вага чоловіків заробляти стільки, скільки тонких чоловіків.

Хоча дослідники очікували зарплати падати через ожиріння, вони не очікували тисячі-оф-доларів різниці між чоловіками і жінками. Дослідження придумав щорічні витрати на ожиріння $ 4879 для жінки і близько половини, що для людини. Щорічні витрати на ожиріння хлопця було всього $ 2646.

Коли дослідники звалили на економічні витрати ранньої смерті і втрата доходів, щорічні витрати ожиріння для жінок зросла до $ 8365. Для людини, був вигнаний до $ 6518.

чому ожиріння є проблемою для Теннессі медичного страхування

2009 поведінкових факторів ризику системи відеоспостереження показали, що більше половини – 69 відсотків – дорослі в Теннессі мали надлишкову вагу або страждають ожирінням. Це дало Теннессі сумнівну честь має другий за величиною рівень ожиріння в країні.

У Теннессі, 32,8 відсотка дорослих страждають ожирінням, а це означає, що у дорослої людини складає не менше 30 кг зайвої ваги на основі рекомендацій щодо їх віку і росту.
На жаль, проблема не обмежується дорослих і 39 відсотків дітей у штаті Теннессі у віці від 10 і 17 також є або надлишкову вагу або страждають ожирінням.

Теннессі може допомогти медичному страхуванню населення держави?

Більше трьох мільйонів жителів держава нині занадто важким. Це підвищує їх ризик для деяких видів раку, діабету, хвороб серця і високий кров’яний тиск. Поза тільки намагаються лікувати небезпечні для життя наслідки вагою занадто багато, лікарі також пропонують клінічні програми втрати ваги. І, ні, це не значить, втрата ваги хірургії.

Медичні програми втрати ваги може забезпечити медичним контролем і поживно збалансованої програми. Це включає в себе освіту про те, як готувати, є, і продуктовий магазин, щоб схуднути за допомогою щотижневих підтримкою медичних працівників. Рада сертифікованих лікарів можете переглянути історію хвороби і поглянути на ваш рецепт ліки? Для осіб з високим ризиком, медичне спостереження може забезпечити більш високий рівень безпеки при роботі з рецепта для придушення апетиту і медичні умови, які роблять його важко втратити у вазі. Деякі клініки навіть включати психотерапію послуг.

робить медичного страхування в штаті Теннессі втрата ваги кришки?

Завжди перевіряйте з вашим постачальником Теннессі медичного страхування для підтвердження, але втрата ваги клініки повідомляють, що більшість страхових компаній покривають свої професійні послуги та метаболічних тестів під поза мережею положень. Це означає, що страхові компанії були відшкодування пацієнтам, але вам все одно доведеться платити клініці.

Деякі клініки надають інструкції про те, як ви можете уявити в страхову компанію для відшкодування витрат і навіть подзвонити своїй страховій компанії і пояснити, що ваші переваги, які допоможуть вам розпочати роботу.