Теннессі медичного страхування буде реформа охорони здоров’я допомогти вам отримати освітлення

Реформа охорони здоров’я почнеться посилення захисту тих, хто потребує медичного страхування в штаті Теннессі, станом на 23 вересня 2010 року. Що охорона буде розширити охоплення більшого числа людей і розширити охоплення за попередні обмеження страхування.

Більше людей будуть в змозі тримати свої Теннессі планів медичного страхування, тому що страховики більше не будуть мати можливість скасувати політику, якщо ви захворіли. Це положення саме по собі може допомогти захистити людей, які купують Теннессі індивідуальних планів медичного страхування від недобросовісних практик страхування.

Ваш вибір лікарів збільшиться, теж. Жінка більше не будете повинні отримати попередній дозвіл, щоб побачити акушером-гінекологом доктором. Користувачі в нових планів медичного страхування, також будуть мати для вибору будь-якого бере участь основний лікуючий лікар.

23 вересня також звучить загиблих для практики відмови дітям, які знають проблеми зі здоров’ям, таких як астма, доступ до медичного страхування. Якщо вашій дитині довелося пережити роки в цьому скрутному становищі, ви можете почати, щоб розслабитися найближчим часом.

Дорослі з відомими проблемами зі здоров’ям також отримують більше допомоги. У липні минулого року 1, $ 96800000 федеральних доларів був наданий Теннессі, щоб забезпечити покриття для людей з уже існуючими умовами, яким було відмовлено медичного страхування в штаті Теннессі.

Це новий перехідний високих ризиків Програма фінансується повністю федеральним урядом, щоб допомогти людям вижити, поки обмін медичної страховки не стане доступним у 2014 році. Якщо Теннессі не задавнити високих ризиків програми Федеральний уряд буде керувати нею для жителів Теннессі.

Якщо ваше медичне позові відмовлено, ви також будете отримувати додаткову допомогу з цим. Новий Теннессі планів медичного страхування повинні будуть розробити апеляційний процес, щоб зробити його простіше для вас, щоб оскаржити відмову у вашій медичної претензій.

медичного страхування в штаті Теннессі матимуть менше обмежень

Якщо ви належите до числа 3200000 жителів штату Теннессі, які покладаються на особисте страхування, ви можете не турбуватися про те, поодинці вирішувати руйнівними з власної кишені витрати, коли ваші рахунки перевищує термін обмеження, що накладаються на охоплення. Страхові компанії більше не будуть мати можливість обмежити охоплення таких меж життя.

Крім того, використання річних лімітів на освітлення буде регулюватися таким чином, ви не були позбавлені доступу до необхідної допомоги. Це дозволить захистити 2800000 жителів, які отримують Теннессі медичну страховку від роботодавця, а також тих, хто отримав нові медичного страхування в штаті Теннессі.

Що ж реформа охорони здоров’я означає для малого бізнесу?

71900 малих підприємств в штаті Теннессі можуть скористатися новою слабкий податковий кредит бізнесу. Цей кредит призначений, щоб допомогти їм забезпечити покриття для співробітників і зробити Теннессі внески на медичне страхування більш доступним.

Досі малий бізнес не несправедливо було заплатити 18 відсотків більше, в середньому, ніж великий бізнес заплатив за той же охоплення охорони здоров’я. Це дозволило багатьом малим підприємствам від захисту своїх працівників охорони здоров’я.

буде літнім бути порушені реформи охорони здоров’я?

У 2009 році близько 85000 Medicare бенефіціарів у Теннессі втратив страховку для своїх рецептів, як вони пішли у сумнозвісній “дірка від бублика”. Це величезний пробіл в Medicare Part D покриття наркотиків, що забирає всі покриття відпускаються за рецептом ліків. Літні люди були змушені скоротити свої ліки в половину або обходитися без всі разом.

У 2010 році, Теннессі Medicare бенефіціарів, які застрягли в дірка від бублика автоматично, розсилаються знижку $ 250 перевірки. Ці розсилки почалися в середині червня, і $ 250 перевірок буде продовжувати бути надіслані поштою кожен місяць, як додаткова літніх втрачають рецепт покриття на дірку від бублика.

Реформа охорони здоров’я продовжує забезпечувати літніх людей з додатковими знижками в наступні роки, поки ніхто не буде піддаватися дірка від бублика в 2020 році.

Що робити, якщо ви на пенсію, перш ніж ви маєте право на Medicare у віці 65 років? Вважається, що 84700 жителів Теннессі пенсію до цього вони мають право на Medicare. Із зростанням вартості страхування співробітників, менше роботодавців в даний час охоплюють своїм пенсіонерам.

Станом на 1 червня 2010 року, тимчасова програма перестрахування був створений для підтримки практики компаній, що надають медичну страховку для своїх пенсіонерів. Не тільки компанії, але і місцеві уряди та урядів штатів та спілки всі мають право брати участь у цьому $ 5-мільярдної програми.

яка реформа охорони здоров’я впливає жителів Теннессі в 2010 році?

З медичної реформи, тих, хто вже Теннессі медичного страхування не буде мати, що охоплення були втрачені, якщо вони хворіють або, якщо вони потребують допомоги, що перевищує річну або життя межі політики.

Діти з уже існуючими умовами, яким було відмовлено охоплення буде отримати допомогу у вересні цього року, і $ 96800000 федеральні долари вже доступна Теннессі, щоб забезпечити покриття для дорослих з уже існуючими умовами, яким було відмовлено медичного страхування в штаті Теннессі.

Літніх автоматично отримуєте $ 250 в 2010 році, коли вони втрачають рецепт покриття наркотиків в дірку від бублика, і Теннессі бізнесу, місцевих та державних органів влади та профспілки можуть скористатися 5 мільярдів доларів для покриття програми пенсіонери, які мають медичну страховку. Це не кінець реформи охорони здоров’я, однак. Більше переваг стануть доступні в 2014 році.