ТБ рекламного ролика системи продажів страхових

Ласкаво просимо в найстрашніший кошмар своїх конкурентів! Уявіть собі страховий системи продажу так проникаючих він буде:

1. Відокремити вас від натовпу, як безперечний експерт у своїй області

2. Попередньо продати ваші перспективи, що робить призначення всього лише питання закінчував документи

3. Створення стеків теплою веде від вашого району цілі і демографічні

4. Обійдеться вам дешевше, ніж прямий поштової розсилки або телемаркетингу і уявити, як справжній професіонал

5. Зробіть ви запитайте себе: “Чому я не зробив цього, в першу чергу?”

Уявіть собі, що входять до ваш власний сценарій, півгодини Кабельне ТБ Рекламний ролик, безперечним експертом у своїй галузі, виступаючи прямо на Ваш ідеальний перспективу в м’якій попередній продаж форматі інтерв’ю. Вашої глядацької аудиторії обраний з точністю рук хірурга по кабельному каналу сушильній вашому шоу. За менші гроші, ніж Ви думали, ви позиціонуєте себе як експерта у своїй області, ви створюєте вантажівок теплі, заздалегідь продані веде, і ви посилаєте ваші конкуренти працює для терапії.

Як тільки ваш телевізор Infomercial системи продажів страхових залишає наш продакшн-студії, ви передати його так часто і так багато разів, як вам подобається. Ви орієнтувати шоу для залучення здоров’я, життя, ренти, будинки, авто, будь-який вид страхування перспектива. У середньому по країні вартість для простого перегляду часом (7:00 вечора через 11:00 вечора) на місцевих кабельних каналів на більшості ринків є неймовірно низьким $ 150 до $ 200 за півгодинну програму. Це менше, ціна за тисячу впливу, ніж ви витрачаєте дратує людей з небажаної пошти або телемаркетингу.

дивний секрет

Дозвольте мені розповісти вам секрет найдивніших, я дізнався в моїй 40 років продажів. Я просто хочу, щоб кинути на це на вас, і коли ви чуєте його, ви будете думати: “О, я вже знаю, що. Ось тільки надто простий, щоб працювати. “Більшість людей звільнити його як занадто просто. Може бути, саме тому більшість страхових агентів (90%) не протягом вісімнадцяти місяців.

Ось мій секрет: Люди купують речі від людей, яких вони (а) подобається, і (б) захоплююся. Більше того, люди не можуть допомогти, але як люди, яких вони найбільше захоплююся. Насправді, тим більше вони захоплюються вами, тим більше вони люблять вас і хочуть купувати у вас. Тому, якщо у вас є страхової системи продажів, яка позиціонує вас як «експерт» у своїй області, люди будуть нестримно тягне до вас і хочуть робити бізнес з Вами.

Пам’ятаєте першу техніку закриття ви дізналися в “Як продати страховий 101” про взяття на продаж? Просто бути експертом сміховинно простий спосіб не тільки взяти на себе продаж, але змусить ваші перспективи взяти на себе продажу, теж. Підсвідомість діалогове на увазі ваші перспективи є, “Я, природно, припускати, що ви дасте мені купити цю політику від вас … чи не так?”

Ви будете здивовані, дізнавшись, що ви можете стати “експертом” у своїй області набагато простіше, ніж ви думаєте. Крім того, є, напевно, мало, якщо такі є, страхові агенти просувають себе в якості експерта у вашому місцевому ринку, і менше, ніж кілька людей, з власним телевізором Infomercial системи продажів страхових. Таке зручне розташування “нерухомість” у вашому рідному місті кабельний канал, ймовірно, твоє для прийняття.
Коли ви з’являтися на телебаченні ви поставили перед собою окремо від усіх інших страхових агентів. Ваше зображення більше, ніж життя. Зрештою, тільки експертам досить гарні, щоб з’являтися на телебаченні. Ваша злітає чином, оскільки ви піднятися над собакою-купа телемаркетингу і небажаної поштової боротьбу за клієнтів. Ваші перспективи прийти до вас, готові почути більше, готові прийняти ваші поради, здатні вести бізнес. Ти експерт. Вас показують по телевізору!

Як це працює

Ви приходите в наш продакшн-студії в Тусоні, штат Арізона, де ми робимо все стрічкою, редагування, перед-і пост-продакшн роботи. Наше завдання зробити тебе зіркою. Ми використовуємо тільки високими професіоналами камери операторам візажистів. Я був у страховому бізнесі протягом десятиліть і розуміти проблеми і розчарування виробників пройти в цій області. Це не звичайна система продажу страхових. Ми йдемо на все, щоб відокремити вас від зграї агентів ваші перспективи зазвичай відправляють упаковки.

30-хвилинне інтерв’ю формат виявився найбільш достовірними, переконливими і дружньому форматі телешоу. У вас є час, щоб копатися в концепції таким чином, ваші майбутні клієнти можуть дійсно зрозуміти. Ви розкрити вашу особистість в аудіо-візуальне вимірювання в якості запрошеного гостя у своїй вітальні. Ти один з сім’ї. Ви показуєте, як ви різні, краще, більш обізнані, більш зручний і турботливий, ніж інші агенти.

Почнемо з досвідченою сесії інтерв’ю для виявлення та репетирувати 10 до 20 ключових питань і відповідей. Коли ви будете готові, ми котимося камер зі мною інтерв’ю у Вас в легкий, розмовний діалог ті ж знайомі теми. Ми відредагувати незручні паузи, скоромовки або помилки, що робить вас полірованої професійних, експертних гостя. Якщо Вам потрібна система страхування продажів, яка націлена на певні демографічні або тип клієнта, тобто відставних пенсіонерів, ризику водіїв, нові домовласники, власники малого бізнесу, ми будемо аромату шоу, щоб охоплювати теми, що представляють для них інтерес.

У монтажній кімнаті ми перець ваше шоу з відповідною характеристики, які можуть бути або фондових кадри нагадували реконструкцію ваших реальних клієнтів. Ми повторюємо “хапуг”, часто протягом всього шоу, щоб зловити канал зміни, які можуть бути для серфінгу нічого інтересу дивитися. Ми показуємо свій номер телефону, часто і пропоную вам пропонують піддавки (У нас є безкоштовна спеціальні доповіді про декілька цікавих предметів) “у перші 25 абонентів.”

Ви не хитавиці Клаппер тут. Ваш телевізор Infomercial системи продажів страхових і всі про це чудово виробництва, професійно організовані і тхне високу якість шоу Опри, доктор Філ, або Ларрі Кінг в прямому ефірі шоу.

набагато більшу віддачу від ваших маркетингових долара

Не соромтеся використовувати наші внутрішні закупівлі засобів реклами послуг. Існує довгий кривий навчання в галузі кабельного телебачення. Знаючи тонкощі може зробити світ різниці для вашої маркетингової кампанії. Більшість страхових агентів раді залишити це даремна робота для професійних покупців ЗМІ, які добре знайомі з кабельними мережами. Ми раді, щоб впоратися з цим для вас без будь-яких витрат для Вас. Наш страхової системи продажу включає обслуговування після продажу. Ми будемо вести переговори тимчасові інтервали, Низькі ціни, проникнення на ринок – все, що потрібно, щоб отримати максимальну віддачу від ваших маркетингових доларів.

Ще один спосіб отримати набагато більшу віддачу від ваших маркетингових Бак, щоб завантажити 30-хвилинний ТВ Infomercial системи продажів страхових на ваш сайт. Відвідувачі сайту можуть познайомитися з вами в дорозі, який показує вам, як професійно і заслуговує довіри, але агент, який є представницьким і доступним. Ви також можете замовити наші спеціальні Міні-пакет 200 CD. Ми Dub ваше шоу на міні-компакт-диски з одними мітками для Вас, щоб використовувати в якості клієнта залишити-зади, напрямок генератори, або в кінцевому підсумку “приголомшливо крутий” візитну картку.

Національна середня вартість за пів-години в прайм-тайм програми кабельного телебачення становить від $ 150 до $ 200, з більш великими ринками, невеликі ринки менше. Ви можете почати показ шоу п’ять ночей на тиждень, щоб подивитися, як він тягне, а потім налаштувати планування як ваша потреба для проводу диктує. Вартість нам виробляти користувальницькі півгодини ТБ Infomercial системи продажів страхових менше, ніж ви можете собі уявити. Більшість людей, припускаю, що ціна в $ 20 000 до $ 25 000. Це має бути, але це не так. Будь ласка, зв’яжіться зі мною, натиснувши на моїй біо нижче.