Сінгапур страхування автомобіля – як Ваш автомобіль страхової премії визначається

У Сінгапурі, страхування автомобіля оцінюються в залежності від рівня ризику страховикам доведеться нести. Як споживач, знаючи, що ці фактори допоможуть вам переміщатися по вибоїнах, щоб ви могли отримати найбільш конкурентоспроможних автострахування на ринку – кожного разу.

Загалом, такі основні фактори, які страховики враховують:

1. Марка і модель транспортного засобу, Об’єм двигуна і вік автомобіля

Як правило, більш візуально привабливим і високопродуктивні машини з високою продуктивністю двигуна буде залучати найвищі премії автострахування.

2. Характер використання транспортного засобу (приватного використання / корпоративного використання / комерційного використання / оренда і т.д.)

Премії відрізнятися при різних типах використання транспортних засобів. Це тому, що ступінь ризику вище для транспортних засобів, призначених для комерційного використання або прокату.

3. вік, стать і окупації водій

Страховики упереджено – вони, як правило, пропонує кращі тарифи жінок, ніж чоловіків і воліють старі драйвера під сімдесят років, ніж у молодих, недосвідчених водіїв. Для окупації водієм, більшість страховиків тільки класифікувати їх за внутрішній або зовнішній роботи.

4. сімейний стан застрахованих

Одружені водіїв стягується менше одного з них – іноді ця різниця може бути цілих 7%.

5. Драйвер досвіду (число років)

Більшість страховиків навіть не потрудився б, щоб забезпечити водіям, які мають стаж водіння менше одного року і грюкне водіїв з всього лише рік водійського стажу з непомірними премії. При підключенні більше чотирьох років водійського стажу, ви можете насолоджуватися кращої ставки, ніж водії з меншими витратами.

6. Історія стверджує, водій

Деякі страховики відмовляються цитувати водіїв з претензіями історією, що нараховує більше п’яти тисяч сінгапурських доларів. Водій з менш такі суми претензії часто прийнято, але їм часто дають дуже високі показники.

7. тип покриття (третій особі лише, третя пожежа партії і крадіжки або всеосяжні)

Мінімальна вимога до страхування автомобіля в Сінгапурі третій особі лише страхування, за умови фінансової компанії в змозі прийняти цю домовленість. Цей вид страхування вартість найменша, а потім третя пожежа партії і крадіжки і всеосяжної страхового захисту. Взагалі, бажано, щоб зайняти принаймні третя пожежа партії і крадіжки покриття, а не тільки третій особі лише страхування, так що ви не можете бути у фінансовій відповідальності, якщо ваш автомобіль знищений або пожежі або крадіжки, передбачається, що ваш автомобіль як і раніше під оренду купити.

Страховики дасть кожного фактора ризику вагові коефіцієнти залежно колу статистичних минулого досвіду претензії – все це зводиться до того, що бізнес-ризиків компанії страхування автомобіля повинні прийняти для того, щоб зберегти свої страхові операції.

Доброю новиною є те, навіть якщо ви не розумієте, як всі ці роботи, ви все одно можете скористатися ринку несумісності, якщо ви розумієте, це факт:

Різні страховики мають різні уподобання конкретних марок або моделей, залежно від вимог досвіду в їх компанії.

Це більш очевидною при страхуванні приватних транспортних засобів, вантажних і комерційних автомобілів, ніж коли мова йде про мотоциклах.

Якщо ви можете отримати 6-7 цитати з різних страхових компаній, ці невідповідності стане кристально чистий. Хоча їх покриття можуть бути однаковими, їх премій відрізняється – іноді на цілих 79%.

Знаючи це, ви можете отримати принаймні шість-сім цитат з авторитетних страховиків в Сінгапурі, щоб порівняти котирування. Потім беремо найдешевший три почати зіставляти інші функції, такі як покриття вітрового скла, неможливість використання вигод і майстерня положення.

Нарешті, не забудьте попросити зворотний зв’язок на їх обслуговування клієнтів. Це дійсно не платять за використання дешеве страхування, яке займає багато розчарувань місяців вимагати від. Це може додати надмірне психологічне напруження у верхній частині тиску, який у вас є, щоб впоратися з маючи справу з наслідками аварії.