Суінтон набуває бюджету роздрібної філіальної мережі

Суінтон Group, найбільшого висотного Великобританії страхової вулиці ланцюга, сьогодні набули головній вулиці страховий посередник Роздрібний бізнес бюджету з бюджету групи.

Угода продовжує стратегію росту Суінтон, що дає компанії річний дохід більше 500 млн фунтів стерлінгів і зміцнює свої позиції в якості провідного посередника страхування Великобританії.

Суінтон існуючих 350 наукомістких галузях вулиці (у тому числі свого бренду колонадою, придбала в 2002 р.) в даний час приєдналися 92 Бюджет філії пропонують страхування житла, страхування автомобіля, страхування подорожей, страхування домашніх тварин і більшість інших форм особистого і страхування життя.

Бюджет роздрібного бренду буде підтримуватися протягом 12 місяців, після чого гілки торгуватимуть під одним з брендів Суінтон.

Патрік Сміт, виконавчий директор Суінтон, каже: “Ця операція означає, що у нас є в три рази перевищує національний охоплення нашого найближчого конкурента. Ми знаходимося в безпосередній близькості від майже кожного у Великобританії. Це дає нам величезну перевагу перед нашими основними конкурентами, які пропонують тільки телефон або інтернет-контакт “.

“Дослідження показують, що коли клієнти потребують допомоги з їх страхової безособові інтерактивного голосового відповіді настійно подобалися більшості людей. Наші професійні команди, трудове право у Великобританії, дає нам прекрасну можливість отримати вигоду з нашої особистої служби, які працюють в місцевих відділень або лицем до лиця або по телефону. Наш успішний зростання показав явні переваги надання цієї індивідуальне обслуговування. ”

Всі співробітники філії Бюджет залишиться використовуваних Суінтон. Загальна кількість співробітників Суінтон тепер 3000, що складається із співробітників, що працюють у філіях, центрів обробки викликів і функції головного офісу.

Як частину угоди Суінтон також візьме на таксі бюджету і мотор-підрозділу, виходячи будинку в місті Уоррінгтон Ковентрі відповідно.

Близько 230000 політика буде додано до бази даних Суінтон та об’єднані операції проведе більше 2м страхових полісів.

Патрік Сміт додав: “У нас є стратегічні плани, щоб продовжити цей ріст і розширити наші поточні можливості бізнесу за рахунок збільшення клієнтської бази за рахунок подальшого поліпшення в області директ-маркетингу, підвищення диверсифікації наших продуктів і зміцнення взаємовідносин між нашими філіями і наш бізнес в Інтернеті.

“Ми маємо намір зберегти всі нові філії відкриті, як ми вважаємо, що охоплення Бюджету є доповненням до наших існуючих мереж і збільшення потужності дозволить Суінтон Група обробляти наш запланований ріст і подальше обслуговування вимоги наших клієнтів.

«Наша модель має великий потенціал для розширення, і ми маємо намір взяти на себе гіганти нашої промисловості і показуємо, що, піклуючись більше для наших клієнтів, ми можемо стати провідним постачальником на ринку персональних страхування”.

Торік Суінтон була валового доходу премію в розмірі £ 440 млн. і очікує премія дохід зросте до більш ніж 600 млн фунтів в наступному році після покупки сьогодні. Компанія зробила більше 250 придбань брокера протягом останніх п’яти років.

Cobbetts LLP виступила юридичним радникам і Суінтон отримала пораду від Ernst & Young.

За додатковою інформацією та для інтерв’ю з Суінтон виконавчий директор Патрік Сміт, звертайтесь: Андрій Спінози або Хайме Марки у ВКВ PR 0161 236 9909,