Суд вважає, Standard Insurance неправильно припинити переваги

Пан Невітт впав сходовий проліт 19 червня 2001. Стандартний страхової компанії (стандартний) визнав, що його травми були настільки серйозними, що вони схвалили часткове довгострокові допомоги з непрацездатності, виплати по співробітнику своєї компанії план соціальної допомоги в листопаді того ж року. Майже 6 років тому, у квітні 2007 року, Стандартний припинив допомоги по інвалідності, стверджуючи, що психічні розлади обмеження плану по відношенню до нього, так що він більше не право на пільги.

Після вичерпання всіх його адміністративні засоби захисту, Невітт, будучи адвокатом, знали, як важливо наймати адвоката страхування на випадок інвалідності був до демонстрації обгрунтованості своїх претензій інвалідності. Коли він подав позов до окружного суду Сполучених Штатів для північного округу штату Джорджія, Атланта дивізії, він був представлений адвокатом, фахівцем у втрати працездатності.

суд розглядає адміністративний протокол.

Стало очевидно, після його падіння, що Невітт пізнавальні здібності були порушені. Він почав відчувати часті головні болі мігрені, болю в шиї і обох руках. Він відвідав три лікаря в серпні-його лікуючого лікаря, невролога і фізіотерапевта. Його біль був настільки сильним, що він повинен був скоротити кількість годин він працював, і він, нарешті, пройшли МРТ у вересні.

ЯМР показав, грижі і на C-4-С-5 і С-6, С-7 диски, деформації його спинного мозку, а також інших пошкоджень.

Невітт нарешті подала позов до стандартної 15 листопада 2001 під інвалідності пакет правових переваг фірми. Він просив часткове допомогу по інвалідності. Невітт не працював з юридичної фірмі протягом цілого року ще, так що стандартний переконався, що у нього не було вже існуючі умови, що може призвести до дискваліфікації йому в отриманні вигоди. Їх дослідження не розкривають жодних проблем, так що його переваги заявка була схвалена. Стандартний очікується, розгляне його стан часто, тому що лікар, який розглянув його медичні записи заявив, що стан Невітт має поступово поліпшуватися з плином часу.

Стан Невітт не поліпшився. Його невролог порадив йому звернутися до нейрохірурга. Він зробив це у травні 2002 року. Нейрохірург рекомендується операція з ремонту грижі і що відноситься до спондиліту стимулювання показано на МРТ. Невітт був стриманий про хірургії, так що нейрохірург направив його до болю рада сертифікованих управління і фахівців з реабілітації.

Невітт продовжував працювати до грудня 2003 року. Після того як він перестав працювати, він був помічений незалежний медичний експерт позов про компенсацію його працівника. Цей лікар зробив висновок, що він зможе повернутися до роботи, якщо обов’язки його роботу були змінені.
Невітт повернувся до свого нейрохірурга. Він знову рекомендували операцію, але відносяться до Невітт нейропсихолог коли Невітт продовжували чинити опір ідеї.

Нейропсихолог поставили йому діагноз після Шокуючий травм. Він дійшов висновку, що когнітивні порушення Невітт вплинула його здатність до юридичної практики. Він зазначив, що Невітт був емоційний стрес яка була зачіпають його пізнавальних здібностей. В результаті, він рекомендував фармакологічного лікування депресії.

У серпні 2004 року Стандартний просив Невітт участь у проведенні незалежного медичного іспиту (IME). Лікар проведення іспиту Невітт висновку, що не було ніяких питань, нейропсихологічних, які обмежують його працездатність. Його нейропсихолог не погодився і продовжував рекомендувати Невітт не працюють.

Рік по тому, в серпні 2005 року, стандарту, призвели до запису Невітт до невролога для оглядовій статті. Ознайомившись із записами, невролог сказала Стандартні, що не бачить ніяких причин, чому Невітт повинні бути відключені від юридичної практики. Він припустив, що Невітт необхідно подальше лікування за мігрень.

Приблизно в той же час, послав файл Невітт до психіатра для огляду. Вона дійшла висновку, що депресія турбувала його час від часу, але він повинен бути в змозі повернутися до роботи з емоційної підтримки. Його лікуючий лікар не згоден з обома лікарями. Він продовжує обмежувати Невітт з роботи.

Нарешті, у жовтні 2006 року, Стандартний замовив другу IME з неврологом вони заразилися. Цей лікар, укладених після іспиту, що скарги Невітт, здавалося, занадто високі в порівнянні з його травмами. Він не бачив ніякої причини, що Невітт не зміг працювати в сидяча робота, і він не бачить необхідності в будь-яких обмежень.

Стандартний припинені Невітт довгострокові допомоги з непрацездатності в квітні 2007 року. Причин, зазначених у повідомлення про розірвання вказав на мовної політики, який заявив, що вигоди закінчилася через 24 місяців, якщо психічне захворювання викликане інвалідності. Вони вказували на записі тривоги і депресії в його історії хвороби.

Інвалідності адвоката Невітт звернулася 12 жовтня 2007. Він навів шийки болю Невітт автора, мігрень і наслідки його травми головного мозку. Його адвокат вказав на той факт, що ці фактори були незалежно відключення і не підлягають обмеженню психічного розладу. Письмові свідчення під присягою від його лікарів, детальний звіт про своє падіння, функціональний потенціал в галузі оцінки та випробувань моделювання роботи були представлені в якості доказу своєї інвалідності і не пов’язані з психічним станом.

Файлу Невітт відправився в той же фахівець претензій який вирішив, що він більше не кваліфіковані для довгострокової інвалідності. Після розгляду додаткових матеріалів, претензії фахівець залишив у силі припинення.

Файлу Невітт відправився в адміністративному огляду Стандарту щодо незалежної перевірки. Новий документації, представленої на цей відгук включені доповіді невропатолог заявивши, що його мігрень можна очікувати, що змусить його пропустити 6:55 днів роботи кожен місяць. Професійного консультанта представили доповідь, що підтверджує, що Невітт більше не була можливість займатися юридичною через його обмеження.

Стандартний Додано звіт невролога в файл Невітт, який стверджував мігрені повинно погіршувати Невітт тільки для одного або двох днів, за кожен випадок. Це невролог не бачить причин для цього, щоб відключити його від юридичної практики.

Адміністративному огляду Стандарту підтримав припинення переваги Невітт автора. Інвалідності адвоката Невітт зажадала копії медичних документів, які були використані, щоб зробити її визначення.

Побачивши заклопотаність, виражену лікарів Стандарту консалтинг, Невітт пройшли додаткові випробування для вирішення цих питань. Його адвокат інвалідності відправлені результати цих тестів для претензій фахівця Запит на перегляд. Вирішивши, що додаткова інформація не надається нічого нового, претензії фахівець залишив у силі рішення про припинення довгострокові допомоги з непрацездатності.

Суд визначає, чи є стандартний зробив розумне рішення, засноване на адміністративний протокол.

По-перше, Суд повинен був дивитися на мову політики. Політики заявило, що воно вкрите інвалідності в результаті якої від фізичної хвороби, травми, вагітності або психічний розлад, якщо страхувальник не міг працювати у «своїй окупації”. Політики заявив, що довгострокові вигоди були обмежені до 24 місяців для “кожного періоду непрацездатності внаслідок безперервного або якій сприяла в психічний розлад”. У психічних розладів були такі речі, як “депресія або депресивні розлади” і “занепокоєння і тривожні розлади”.

Стандартний намагається використовувати мовну політику проти позивача.

Стандартний намагався використовувати мову політики ігнорувати цю Невітт був повністю відключений від будь-якої проблеми психічного він постраждав в результаті отриманих травм. Суд визначив, після розгляду адміністративний протокол, що постраждали від Невітт принаймні три інших умов, що не були психічні розлади. Виходячи з наявного прецедентному праві, це означало, що стандарт не може застосовуватися обмеження психічних розладів за позовом Невітт автора.
Суд порахував, що не було ніяких сумнівів, що в юридичній практиці, не ходять на роботу 6:55 днів на місяць буде перешкоджати Невітт від виконання вимог є необхідним для практичного закону. Загальне судження було надано Невітт 3 грудня 2009. Стандарт повинен відновити свої довгострокові втрати працездатності.